Ovulasyon testi

Merhaba Benim de adete 4 gün var ama ovulasyon pozitif..hamileliğini bu şekilde öğren var mı ?

Eklentiler

• 13E1DC31-3AA9-4F13-8092-E4DE5326736B.jpeg
    213,5 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba herhese ben gebelik testi yaptım silik çıktı aynı gün ovulasyon da yapmıştım çift çizgi çıktı sizce mantık ne yönde
Ovulasyon testini bende anlamadım kadın doğuma gittim salı günü yumurtan çatlamış dedi merak edip Ovulasyon testi yaptım bugün çift çizgi çatlama gözükmüyor ama ultrasonda çatladığı bariz belliydi

Merhaba Benim de adete 4 gün var ama ovulasyon pozitif..hamileliğini bu şekilde öğren var mı ?
Benn bu şekilde öğrenmiştim canım , adete 2 gün kala yapmıştım çok koyu cikmisti böyle. Sonra adet günü gebelik teshi yaptım oda cift çizgi çıktı.

Kızlar merhaba bende pco var bu ay klomen kullanarak yumurta geliştirmeye çalıştık dün ve bugün ovülasyon testim pozitif ama doktora gittiğimde daha yumurta büyümemiş dedi böyle durunla karşılaşan oldumu hiç

Ben bu ay 20 gün Hayıt macunu kullandım nihalin bahçesi instagramda mutlaka isteyenler denesin ...yaklaşık 8 aydır deniyorduk olmamıştı hiç bir de ovulasyonla takip ettim umarım sağlıkla gelir

Ben bu ay 20 gün Hayıt macunu kullandım nihalin bahçesi instagramda mutlaka isteyenler denesin ...yaklaşık 8 aydır deniyorduk olmamıştı hiç bir de ovulasyonla takip ettim umarım sağlıkla gelir
Yumurtlama icin mi kullandiniz bir sorununuz var mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…