Ovulasyon testi

Salleyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
42
16
29
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Regle iki gün kala ovulasyon testi yaptım. Her ikisi de koyu ancak C çizgisi daha koyu duruyor. Yumurtlama günüm 2 hazirandi. Acaba tekrar mi yumurtlama oluyor. Kafam karıştı
IMG_20220614_001745.jpg

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Regle iki gün kala ovulasyon testi yaptım. Her ikisi de koyu ancak C çizgisi daha koyu duruyor. Yumurtlama günüm 2 hazirandi. Acaba tekrar mi yumurtlama oluyor. Kafam karıştıEki Görüntüle 3083507
Canım bende 5 gün önce tam olarak böyle öğrendim hamileymisim. Ama normal HCG testinde çıkmadı. Erken gebelik testinde çıktı benim. Kandada 65 çıkmıştı.bi erken gebelik testi yap istersen

Beta HCG testi yaptım 91 çıktı ama iki gün sonra tekrar verin dedi. Gerçekten anlayamadım ben de 🥺 pozitif ama tekrar test yapın ne demek. Normalde polikistik overliyim bı de.
Aa yapmışsın bile test hayırlı olsun. Adetten önce öğrendiğimiz için düşük çıkıyormuş. Önemli olan artışı dediler bana. Benim ilki 65.5 ikincisi 172 çıktı. Bugün tekrar yaptircam

Aa yapmışsın bile test hayırlı olsun. Adetten önce öğrendiğimiz için düşük çıkıyormuş. Önemli olan artışı dediler bana. Benim ilki 65.5 ikincisi 172 çıktı. Bugün tekrar yaptircam
Çok teşekkür ederim canım seninki de hayırlı olsun. Artışın güzel gidiyor. İnsaAllah sağlıkla kucağımıza alırız bebislerimizi 🤲🤲

X