Ovulasyon testi

Salleyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
42
16
29
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Regle iki gün kala ovulasyon testi yaptım. Her ikisi de koyu ancak C çizgisi daha koyu duruyor. Yumurtlama günüm 2 hazirandi. Acaba tekrar mi yumurtlama oluyor. Kafam karıştı
IMG_20220614_001745.jpg

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Regle iki gün kala ovulasyon testi yaptım. Her ikisi de koyu ancak C çizgisi daha koyu duruyor. Yumurtlama günüm 2 hazirandi. Acaba tekrar mi yumurtlama oluyor. Kafam karıştıEki Görüntüle 3083507
Gebelik Ola bilir ovulasyon ile gebeliklerini öğrenenler çok 😁 bir test yapın belki hamilesiniz yoksa ikinci bir yumurtlama demektir

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Regle iki gün kala ovulasyon testi yaptım. Her ikisi de koyu ancak C çizgisi daha koyu duruyor. Yumurtlama günüm 2 hazirandi. Acaba tekrar mi yumurtlama oluyor. Kafam karıştıEki Görüntüle 3083507
Gebelik testi yapın isterseniz bir kaset test ile 🌸

Beta HCG testi yaptım 91 çıktı ama iki gün sonra tekrar verin dedi. Gerçekten anlayamadım ben de 🥺 pozitif ama tekrar test yapın ne demek. Normalde polikistik overliyim bı de.
Canim bebiş var. Pozitifsin 2 gun sonra yaptir demeleri 2 kat artis olmasi gerek 2 günde 2 kat artmasi gerekli degerlerin onu teyit etmek icin.. gözün aydin Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Ovulasyon testi en büyük önerim. 😍
Ben hiç ovulasyon testi kullanmadım, anlayamadım daha doğrusu Instagram'da bir bayan satıyor bayağı memnun olan ilk aydan gebe olanlar var. Testin pik yaptığı ilk gün yumurtlama oluyor değil mi, sonra çizgi siliklesince 1-2 gün sonra o da yumurta çatladı demek , çalışmalara ne başlanacak pik yaptığı gün mü 🤗😁

Ben hiç ovulasyon testi kullanmadım, anlayamadım daha doğrusu Instagram'da bir bayan satıyor bayağı memnun olan ilk aydan gebe olanlar var. Testin pik yaptığı ilk gün yumurtlama oluyor değil mi, sonra çizgi siliklesince 1-2 gün sonra o da yumurta çatladı demek , çalışmalara ne başlanacak pik yaptığı gün mü 🤗😁
Ben de bu ay ilk kez aldım. Trendyoldan aldım hatta. Aslında yumurtlamadan önceki günler de yapmak da fayda var çünkü spermin süresi 2 3 gün kadar ortalama. Yumurtlama günü olunca iki koyu çizgi oluyo ve özellikle T daha koyu oluyor. Benim ilk gün eşit çıktı koyuluk ikinci gün T daha koyuydu. Eşit çıksa dahi baslayin bence çalışmalara 😂 o iki üç gün çok önemli. Kullandığım testi de ekledim asagi
1655311757441202750191428975690.jpg

Ben de bu ay ilk kez aldım. Trendyoldan aldım hatta. Aslında yumurtlamadan önceki günler de yapmak da fayda var çünkü spermin süresi 2 3 gün kadar ortalama. Yumurtlama günü olunca iki koyu çizgi oluyo ve özellikle T daha koyu oluyor. Benim ilk gün eşit çıktı koyuluk ikinci gün T daha koyuydu. Eşit çıksa dahi baslayin bence çalışmalara 😂 o iki üç gün çok önemli. Kullandığım testi de ekledim asagi Eki Görüntüle 3084536
Teşekkür ederim canım

Merhaba regliye 6 gün kala yumurtlama görmek normal mi gögüs hassasiyetim var ve aşırı kasık ağrılarım var testin fotografını ekledim bakabilir misiniz

Eklentiler

• Screenshot_20220629_201726_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220629_201726_com.android.gallery3d.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 136
X