Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cillidiyebiri

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
519
189
Kızlar merhaba. Eylül 1de hsg çekildim. 5 Eylül’de de ovülasyon testine başladım. Sizce çatlama olmuş mu? Sanki yüklediğim fotoğrafta yukarıda da t çizgisi koyu? İki defa mı yumurtlama oldu acaba? Bilen-fikir yürüten, deneyimi olan paylaşabilir mi 🤗🌺

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar merhaba. Eylül 1de hsg çekildim. 5 Eylül’de de ovülasyon testine başladım. Sizce çatlama olmuş mu? Sanki yüklediğim fotoğrafta yukarıda da t çizgisi koyu? İki defa mı yumurtlama oldu acaba? Bilen-fikir yürüten, deneyimi olan paylaşabilir mi 🤗🌺
26 ve 17 de olmus canim yuksek ihtimal iki kez yumurtladin hadi bakalimm

Hafif pko var denildi, acaba ondan mıdır ki? 2düşük geçmişim var. Genel olarak araştırıldı sadece kan pıhtılaşmam çıktı. Onun için de ilaç tedavisine başladım. Cevabın için çok teşekkür ederim canım bu arada 🌺☺️

Bugün de böyle çıktı silik olması gerekmiyor mu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 47
  • FB3C45EA-3498-48A4-9C92-2F9AFCE610D3.jpeg
    FB3C45EA-3498-48A4-9C92-2F9AFCE610D3.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 49
Sanki bana da öyle geldi canım. Ya yumurtladım pkom bana oyun oynuyor ya da tutmadı bu ay ☺️😁
Olabilir düşük yaptığım ay yumrutlama zamanı benim 1 haftaya yakın pik göründü test aldığım bayan pcos var diye lh dalgalanamsi oluyor dedi testi bıraktım hamile kaldım

Olabilir düşük yaptığım ay yumrutlama zamanı benim 1 haftaya yakın pik göründü test aldığım bayan pcos var diye lh dalgalanamsi oluyor dedi testi bıraktım hamile kaldım
3.ciye kullanıyorum ben de bu testleri. Sanırım bitannesinde yakalamıştım yumurtlamayı aldığım sayfaya da sormuştum evet çatlamış değerlendir demişti tarih olarak tekabül ediyordu gebeliğime. Benim de 2 düşüğüm var. Ama pko olduğumu öğrendikten sonra hiç dikkat etmemiştim bu tarz dalgalanmaya 😁😁

3.ciye kullanıyorum ben de bu testleri. Sanırım bitannesinde yakalamıştım yumurtlamayı aldığım sayfaya da sormuştum evet çatlamış değerlendir demişti tarih olarak tekabül ediyordu gebeliğime. Benim de 2 düşüğüm var. Ama pko olduğumu öğrendikten sonra hiç dikkat etmemiştim bu tarz dalgalanmaya 😁😁
Bende dikkat etmedim testi bırakınca olmuş

X