Ovulasyon testi

Ezgibmm

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
155
14
26
Merhaba karmaşık durumdayım kafamı karistirdi 13 Kasım da adetim başladı 23 Kasım'da bitti ve adetlerim çok dengesiz bi 23 günde bir oluyor veya 12 günde bir oluyorum adetim bittikten sonra eşimle birlikteligim oldu ve korunmadik ondan sonra 4 5 defa oldu kahverengi akıntım geldi pembe akıntım geldi kasimlarimda ağrı belimde ağrı sancılarım bı geldi bı gitti akintilarimda öyle hiç hayatimfa ovulasyon testi yapmadım dün merak ettim yaptım pozitif gördüm dün ve bugün kan gelmeye başladı adetliyken yumurtlama oluyor mu bu tarz konuları bilmiyorum iki çocuğum var lütfen yarimci olun
IMG20231206183251.jpg

Merhaba karmaşık durumdayım kafamı karistirdi 13 Kasım da adetim başladı 23 Kasım'da bitti ve adetlerim çok dengesiz bi 23 günde bir oluyor veya 12 günde bir oluyorum adetim bittikten sonra eşimle birlikteligim oldu ve korunmadik ondan sonra 4 5 defa oldu kahverengi akıntım geldi pembe akıntım geldi kasimlarimda ağrı belimde ağrı sancılarım bı geldi bı gitti akintilarimda öyle hiç hayatimfa ovulasyon testi yapmadım dün merak ettim yaptım pozitif gördüm dün ve bugün kan gelmeye başladı adetliyken yumurtlama oluyor mu bu tarz konuları bilmiyorum iki çocuğum var lütfen yarimci olun Eki Görüntüle 3347610
5 aralık pik 6 aralıkta da çatlama olmuş gibi görünüyor. Kanamanız adet kanaması gibi miydi yoksa az mı

5 aralık pik 6 aralıkta da çatlama olmuş gibi görünüyor. Kanamanız adet kanaması gibi miydi yoksa az m

5 aralık pik 6 aralıkta da çatlama olmuş gibi görünüyor. Kanamanız adet kanaması gibi miydi yoksa az mı
1 haftadır kahverengi ve pembe akıntı geldi dünden beri normal kan geliyor adet kanaması gibi yoğun degil

Hadi adet oldum diyelim benim bildiğim adetliyken yumurtlama olmaz diye biliyorum bu testlerden yumurtladigim görünüyor kafamı çok karistirdi

Hadi adet oldum diyelim benim bildiğim adetliyken yumurtlama olmaz diye biliyorum bu testlerden yumurtladigim görünüyor kafamı çok karistirdi
Adetliyken yumurtlama olmaz ama adetliyken ovulasyon testleri yalnis sonuç verir diye okumuştum bir yerde pozitif gibi gösterebilir yani

X