Kızlar bakabilir misiniz

beyaztavsan0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
45
15
25
sat 8şubat ayın 21-22si yumurtlama günüydü ve 22 akşam çatladı ovülasyon testi ile takip ettim ayrıca çatlama akıntısını da gördüm 2 günü de değerlendirdim. Bi kaç gündür gece uyurken bacak ağrılarım beni uyutmuyor tabi soğuktan vs olabilir diye düşündüm ama dün gece yani çatlamadan sonra 6.gün tekrar şeffaf kokusuz yapışkan bi akıntı geldi ne olur ne olmaz diye onu da değerlendirdik eşimle. Sizce tutmuş olabilir mi adet sancısı gibi sancı dışında bi belirtim yok.

Tutmus mudur bilemem ama ben iki kez hamile kaldım. İkisinde de belirgin olarak birliktelikten 10 gün sonra kasığıma iğne batması gibi bir ağrı yaşadım. Adet sancısı gibi değildi. Bir de gaz sancım ve akıntım oluyordu. Hamile olduğumu öyle hissetmiştim. İnşallah tutmuştur 🙏🏻

Batma gibi değil daha çok kasıklarımda adet başlangıcında olan ağrı gibi gaz sancım oluyor belirtileri okudum herkes kabızlık yazmış ama benim öyle bir durumum da yok bilemiyorum kaç aydır deniyoruz inşallah bu sefer tutmuştur 😔

Tutmus mudur bilemem ama ben iki kez hamile kaldım. İkisinde de belirgin olarak birliktelikten 10 gün sonra kasığıma iğne batması gibi bir ağrı yaşadım. Adet sancısı gibi değildi. Bir de gaz sancım ve akıntım oluyordu. Hamile olduğumu öyle hissetmiştim. İnşallah tutmuştur 🙏🏻
Adet desem değil çünkü asla sarkmaz 28 günde bir olurum bat 7 mart daha var test de yapmak istemiyorum

X