Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testim 3 gündür koyu renk

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Rmysa27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
86
16
25
Kızlar 3 gündür pil görüyorum testleri aldığım site kist olabilir dedi ınsallah öyle bırsey yoktur ikinci resımde akşam tekrar test yaptım lütfen yardım edin yarını heyecanla bekliyorum silikleşir insallah ya çok korkuyorum

Eklentiler

• IMG_7318.jpeg
    IMG_7318.jpeg
    190,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_7324.jpeg
    IMG_7324.jpeg
    162,4 KB · Görüntüleme: 37
17 yazan testte max taraf dıgerınden koyu degıl çatlamış yumurtanız aynı testten kullandım max dıger tarafla aynı yada daha koyunolucak sonra lh yazan kısım daha koyu olunca catlamıs oluyor 2-3 gun surebılıyor catlamıs bence yumurtanız

korkma kistse bile çoğu reglle birlikte atılıyor. endişe etme. ama en fazla 2 gün pozitif çıkması lazım normalde. regl dönemine yakın mısınız?

17 yazan testte max taraf dıgerınden koyu degıl çatlamış yumurtanız aynı testten kullandım max dıger tarafla aynı yada daha koyunolucak sonra lh yazan kısım daha koyu olunca catlamıs oluyor 2-3 gun surebılıyor catlamıs bence yumurtanız
Ayy insallah ne bıleyım öyle söyleyince bana da koyu değil gibi gelıyor

tam yumurtlamadasınız yani 😂 uzun süren hiç görmedim ama belki de sizin yumurtlama uzun sürüyordur. hem kameradan tam anlayamadım ama biraz bile silikleşiyorsa önceki güne göre çatlama olmustur. ben 2 kez kist oluşturdum. kist oluşunca ovulasyon testi pozitif çıkmıyor.

tam yumurtlamadasınız yani 😂 uzun süren hiç görmedim ama belki de sizin yumurtlama uzun sürüyordur. hem kameradan tam anlayamadım ama biraz bile silikleşiyorsa önceki güne göre çatlama olmustur. ben 2 kez kist oluşturdum. kist oluşunca ovulasyon testi pozitif çıkmıyor.
2-3 gün süren varmış örnek testlere baktım bugün silikleşti içim rahatladı

Çatlamıs galıba

Eklentiler

• IMG_7330.jpeg
    IMG_7330.jpeg
    234,2 KB · Görüntüleme: 18
X