Ovülasyon Testim pozitif ama erken gebelik testi negatif

Smrinc05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
14
3
28
Hanımlar merhaba. Öncelikle ben pcosum. Geçen ay ayın 7 sinde regl oldum ve doktor bana insülin direnci hap ve folik asit verdi. Bir müddet kullandım ama midemi çok rahatsız ettiler tam düzenli kullanamadım diyebilirim. Adetlerim çok düzensiz bunda 2 hafta önce kahverengi lekem ve inanılmaz kasık ağrılarım oldu sanırım regl oldum sandım ama devamı olmadı yaklaşık 2-3 gündür de yumurtlama testlerim pozitif erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Burda da bazı yorumlara denk geldim yumurtlama testleri gebelik belli eder diye ama testim negatif çıktı sormak istedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz bunlarda 2 günlük ovulasyon testlerim

Eklentiler

• IMG-20240108-WA0013.jpg
    IMG-20240108-WA0013.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 287
  • Snapchat-692764963.jpg
    Snapchat-692764963.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 273
Yumurtlama zamanıda lekelenme olabiliyor bazen belki yumurta yapmıştır pik günündür

Yumurtlama zamanıda lekelenme olabiliyor bazen belki yumurta yapmıştır pik günündür
Sizce 7 gün boyunca yumurtlama olabilir mi? O zaman gebelik testi için erken mi davrandım. Kesin sonuç için Yumurtlama gördükten kaç gün sonra test yapmalıyım. Birde inanılmaz göğüs ağrım var sanki regl olacakmışım ki. Valla kafayı yiyecem artık rüyalarıma giriyor psikolojim çok bozuldu ve bu durumu inanılmaz takıntı haline getirmişim.

Hanımlar merhaba. Öncelikle ben pcosum. Geçen ay ayın 7 sinde regl oldum ve doktor bana insülin direnci hap ve folik asit verdi. Bir müddet kullandım ama midemi çok rahatsız ettiler tam düzenli kullanamadım diyebilirim. Adetlerim çok düzensiz bunda 2 hafta önce kahverengi lekem ve inanılmaz kasık ağrılarım oldu sanırım regl oldum sandım ama devamı olmadı yaklaşık 2-3 gündür de yumurtlama testlerim pozitif erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Burda da bazı yorumlara denk geldim yumurtlama testleri gebelik belli eder diye ama testim negatif çıktı sormak istedim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz bunlarda 2 günlük ovulasyon testlerim
Sizin ovulasyon testleriniz negatif çıkmış pozitif değil ki

Sizin ovulasyon testleriniz negatif çıkmış pozitif değil ki
Hayır pozitif çıktı T çizgisi C den daha koyu ya da C kadar koyu olunca bildiğim kadarıyla pozitif oluyor. Ama önemi kalmadı ben yumurtlamadan tam 14 gün sonra regl oldum malesef çok umutlanmıştım bu ay ama nasip değilmiş🙂

Kizlar
Adetime 8 gun var
Goguslerim son 4 gundur sizliyor ve buyuduler
Kasik bel sirt agrim cabasi
2 kez sumuksu akinti geldi
Simdi ovasyon testi yaptim pozitif iki seyde net canli
Fakat gebelik testim negatif

X