Ovulasyon testim sürekli pozitif 😞 neler oluyor lütfen testlerime bakar mısınız

Balim1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
101
17
33
En son 14 gün önce adetin 2. Günü hormon testimde lh 7 çıkmıştı ultrasonda kist basit kist sıkıntı değil dedi arada gelip giden kistlerden gördü . Geçen ay Ovulasyon testimde gayet lh silikti . Neden bu ay sürekli pik . Gebelik testi yaptım negatif . Adetin 21. Günündeyim . Prolaktin 30 çıktı Dostinex kullanıyorum bu ay . Acaba ondan mı ? Aynı şeyleri yaşayan var mı acaba ????

Eklentiler

• IMG_7850.jpeg
    IMG_7850.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 615
En son 14 gün önce adetin 2. Günü hormon testimde lh 7 çıkmıştı ultrasonda kist basit kist sıkıntı değil dedi arada gelip giden kistlerden gördü . Geçen ay Ovulasyon testimde gayet lh silikti . Neden bu ay sürekli pik . Gebelik testi yaptım negatif . Adetin 21. Günündeyim . Prolaktin 30 çıktı Dostinex kullanıyorum bu ay . Acaba ondan mı ? Aynı şeyleri yaşayan var mı acaba ????
Gebeğken benimki Boyle çıkardı büyük ihtimale siz gebesiniz

Pcos yok demi

Laboquick marka kullanıyorsanız bozuk çıkıyor bu ara benim de böyle çıkmıştı

Kuzum ben birgebeningunlugunun Ovulasyon testlerini kullandım
Demin bir yerde okudum kuzum diyordu ki lh hassasiyeti varmış testlerde. Bazısı 20 üstünü pik gösteriyormuş bir gebenin günlüğü olan . 20 üstüymüş . Umarım kaçırmamışımdır gün aşırı deniyorduk biryandan da . Test yapıyordum . Ben de diğer ay onu deneyeyim

Pcostan dolayı sürekli pik çıkıyor dur çünkü. Biz çok yumurtluyoruz o nedenle
Anladım ama lh hormonum düşük çıkmıştı sonradan bir yerde okudum . Testn hassasiyeti de önemliymiş . Mesela bir gebenin günlüğü hassasiyeti Lh 20 ve üzeri olanları gösteriyor muş

Demin bir yerde okudum kuzum diyordu ki lh hassasiyeti varmış testlerde. Bazısı 20 üstünü pik gösteriyormuş bir gebenin günlüğü olan . 20 üstüymüş . Umarım kaçırmamışımdır gün aşırı deniyorduk biryandan da . Test yapıyordum . Ben de diğer ay onu deneyeyim
Evet birgebeningünlüğünü çok hassas. Ben iki kere pik yakaladım.

Evet birgebeningünlüğünü çok hassas. Ben iki kere pik yakaladım.
Kuzum hassas derken hassasiyeti az diyorlar yani sadece 20 üstü olan yumurtalarını gösteriyor. Yani bu testte pic görmen senin yumurtalarının çok olgun olduğunu gösteriyor muhtemelen. Bence labo. Lh 10 a kadar pik gösteriyor olabilir. Yani bu senin için daha doğru sonuç olur

X