Ovulasyon testim sürekli pozitif 😞 neler oluyor lütfen testlerime bakar mısınız

Ust uste pik varsa yumurta catlamamis olabilir iki uc adet havuc yiyerek yumurtanizi catlatabilirsiniz

kullanmanı tavsiye ederim innovita benimki yumurtlamayı yakaladım dua edin bende konuştuğum herkese dua ediyorum tutsun inşallah 🤲💙
Biri hcg gebelık testi diğeri Ovilasyon testim .

1 Mart Reglım başladı yoğundu 2 martta öyle 3 Mart lekelenme ve 4 martta kesildi 3 gün regli oldum .
Bugün 5 Mart ve bu sekılde çıktı ilk defa ovilasyın yapıyorum yorumlarmısınız ? Ne zaman ilişkiye girmem gerek 14-15 günlerde yumurtlama oluyor dediler ama benim dağa reglı başlangıcımın 5. Günü nasıl bu kdr koyu çıktı ?

Eklentiler

• IMG_4084.jpeg
    IMG_4084.jpeg
    265,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_4080.jpeg
    IMG_4080.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 32
Bende iki ay freely diye bir marka kullandım hep silikti sonra bu ay innovita kullanmaya basladim pik yakaladım bu ay ilk defa.yok canım ben asilamayla hamile kaldım yumurta 18 buldu çatlatma iğnesi oldum aşılama yapıldı o şekilde oğlum iki buçuk yaşında ikinciyi istiyorum doktor hastalık ilerlemeden dahada tedavi ol dedi bende tedavi istemiyorum evde deniyorum inşallah hepimiz hamiş oluruz🌸
Rabiacım bende o markayı kullanıyorum ve Instagram da sayfa satıcısıyla bire bir konuşuyorum ve yaptığım ovülasyonn testlerini atıyorum sağ olsunlar yorumluyorlar ve bugün lh hormonumun yükseldigini yani yumurtanın geliştiğini gösteriyor dedi bugünü degerlendiricem:)) bana da doktor tüp bebek dedi ama ben ovülasyona şans vermek istiyorum herşey gönlünüzce olsun inşallah

Rabiacım bende o markayı kullanıyorum ve Instagram da sayfa satıcısıyla bire bir konuşuyorum ve yaptığım ovülasyonn testlerini atıyorum sağ olsunlar yorumluyorlar ve bugün lh hormonumun yükseldigini yani yumurtanın geliştiğini gösteriyor dedi bugünü degerlendiricem:)) bana da doktor tüp bebek dedi ama ben ovülasyona şans vermek istiyorum herşey gönlünüzce olsun inşallah
Amin inşallah hepimizin inşallah 🌸

X