Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakarmısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün değerlendirdim testten bir iki saat önce dünde değerlendirdim ancak yarın değerlendiremiycem sorun olurmu
Zaten 2 gün üst üste olursa 3. Gün doktorda tavsiye etmiyor çünkü spremin canlanması lazım yani eşin için sıkıntı oluyor. İnşallah inşallah hamile kalırsın

Ayy bu ay aynı bende böyle oldum . Yumurtlama günü ve 1 gün önce değerlendirdim . 1 gün sonrayı degerlendirmedim. Bakalım hamile kalacakmiyiz
İnşallah ya inşallah olur hayırlısıyla, siz çatlamayo takip ettinizmi ben ilk kez kullanıyorum silikleşmesinide takip etmemiz lazımmı

İnşallah ya inşallah olur hayırlısıyla, siz çatlamayo takip ettinizmi ben ilk kez kullanıyorum silikleşmesinide takip etmemiz lazımmı
Benim dün akşam çatlamış bugün de hafif sol kasık agrim var. Dün degerlendirmedim bugün degerlendircem. Sizde yukarıda yazdığınız gibi 1 gün bekleyin sperm canlansin değerlendirin. Ayrıca bir test dhaa yapın çatlama olmuş mu diye. Hala pik çıkarsa havuç yeyin ki çatlasın

2gündür evde havuç yiyorum yumurta oluşmasına yardımcı olur diyetamam öyle yapıcam

Ne yazıkki yarını değerlendiremiycem eşimle denk gelemiyoruz ama dünü değerlendirdim sizce pazarıda değerlendirmem lazımmı
Önemli olan pik olmadan bi gün önce pik günü bide ben ayriyeten ertesi günüde degerlendirmistm yani likten 1 gün önce pik ve pikten 1 gün sonra normal de 3 gün üst üste ilişkiye prk sıcak bakmıyorlar ama ben bu sayede kaldım a inaniyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…