Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testime lütfen bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seninde kadinlar gunun kutlu olsun canimm 🥰 naptin test yapabildinmi bugun? Ya bende ovulasyon testimi yaptim saatimde pik yaptim bugun galiba 😀 ek e koydum gebelik testide yaptim ama cikmadi bisey
Canim senin adete bir hafta vardi dimi acaba yumurtlamami oluyor zaten teste devam et yumurtlama oluyorsa yarin siliklesir ama suan bildigin pikinde piki yani😁😁

Seninde kadinlar gunun kutlu olsun canimm 🥰 naptin test yapabildinmi bugun? Ya bende ovulasyon testimi yaptim saatimde pik yaptim bugun galiba 😀 ek e koydum gebelik testide yaptim ama cikmadi bisey
Ben daha test yapamadım sabah kaynanama kizdim sinirlendim biraz temizlige vurdum kendimi ama alcam simdi test gidip yapar atarım

Eveett kizlar testi yaptim. Şükürler olsun bi sıkıntı çıkmazsa oglum abi oluyor erken gebelik testindede kaset testtede cikti hatta kaset test daha belirgin cikti bosuna 20 lira verdim erken teste

Eklentiler

• 20210308_170802.jpg
    20210308_170802.jpg
    138,1 KB · Görüntüleme: 36
  • 20210308_170640.jpg
    20210308_170640.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 20210308_170740.jpg
    20210308_170740.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 20210308_171308.jpg
    20210308_171308.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 20210308_171256.jpg
    20210308_171256.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 35
Eveett kizlar testi yaptim. Şükürler olsun bi sıkıntı çıkmazsa oglum abi oluyor erken gebelik testindede kaset testtede cikti hatta kaset test daha belirgin cikti bosuna 20 lira verdim erken teste
Ay canım benim çok mutlu oldum valla sağlıkla gelsin inşallah oğluşun tatlı bir abi olsun içimi ferah tut kan da verdin mi inşallah tamamdır 😍🥰❤️

Ay canım benim çok mutlu oldum valla sağlıkla gelsin inşallah oğluşun tatlı bir abi olsun içimi ferah tut kan da verdin mi inşallah tamamdır 😍🥰❤️
Kan icin adet gunumu beklicem kuzum yinede. Amin canim allahim senin testinide pozitif olarak gostersin cifte sevinc olsun inşallah işte misin daha

Kan icin adet gunumu beklicem kuzum yinede. Amin canim allahim senin testinide pozitif olarak gostersin cifte sevinc olsun inşallah işte misin daha
Tamam canım o kadar dayandın biraz daha dayanırsın şu bile bir umut sana 😊 inşallah kuzum da bilmiyorum rahim bölgeme ağrı girip duruyor sanki adet olacakmışım gibi pek ümidim kalmadı açıkçası çıktım eve gidiyorum şimdi eşime dedim sabahtan alacaktı bakalım ne zaman gelirse

Tamam canım o kadar dayandın biraz daha dayanırsın şu bile bir umut sana 😊 inşallah kuzum da bilmiyorum rahim bölgeme ağrı girip duruyor sanki adet olacakmışım gibi pek ümidim kalmadı açıkçası çıktım eve gidiyorum şimdi eşime dedim sabahtan alacaktı bakalım ne zaman gelirse
Karartma kalbini kotuyu cagirma olacak insallah ben inanıyorum

Karar degistirdim yarin gitcem kana cunku ben bi dis gebelik gecirdim bakalim duzgunmu kanda artis
Bence de git testte çıktıysa kanda çıkar illa ki en azından kan değerini öğren bakalım artışı takip et tutunsun inşallah sana bağışlasın 🤲🏻

Canım bir saattir kasık ağrım vardı ama aşırı değil ara ara girip giden böyle sızı şeklinde peçete koymuştum kahverengi leke gelmiş ne demek bu ☹️
Ayy hadi yaa insallah devami gelmez tutunmaya çalışırken olabilir lekelenme ama koyu kirmizi pihtili gelirse adet oldun demektir

Ayy hadi yaa insallah devami gelmez tutunmaya çalışırken olabilir lekelenme ama koyu kirmizi pihtili gelirse adet oldun demektir
Yani lekelenmese ağrı da olabiliyor mu? Leke şeklinde devam ederse hamile olabilirim ama kırmızıya dönerse adet oldum demektir demi

X