Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testime lütfen bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi hadi insallah kuzum belkide yerlesme yasiyorsun dikkat et bikac gun devami gelmez belki yerlesme oluyorsa bikac gune pozitifi gorursun allahin izniyle. Bel agrisi bende muthis derecede var ona takilma adetteki gibi kasik adrin varmi
İnşallah kuzum ya bir yanım da hala ümit ediyor. Duphaston son 4 tane kaldı Perşembe sabah bitiyor bakalım ne olacak

İnşallah kuzum ya bir yanım da hala ümit ediyor. Duphaston son 4 tane kaldı Perşembe sabah bitiyor bakalım ne olacak
Bak benimde gecen cuma oyle oldu hafif qrada giren kasik agrisi ve yogun akıntı sonra bi baktim toz pembe geldi bidaha gelmedi ve dunde pozitif cikti

Bak benimde gecen cuma oyle oldu hafif qrada giren kasik agrisi ve yogun akıntı sonra bi baktim toz pembe geldi bidaha gelmedi ve dunde pozitif cikti
İnşallah canım benim ya çok dua ediyorum Rabbim nasip etsin bakalım Cuma’ya ne olacak kan vercem cuma adet olmazsam

İnşallah canım benim ya çok dua ediyorum Rabbim nasip etsin bakalım Cuma’ya ne olacak kan vercem cuma adet olmazsam
İnşallah canim bende oglumun uyanmasini bekliyorum ozele gitcem kan vermeye. Persembe gunude saglik ocagina giderim ayni laboratuvarda yapilsa iyi olurdu ama olsun benim icim rahatlasın biraz ogreneyimde

İnşallah canim bende oglumun uyanmasini bekliyorum ozele gitcem kan vermeye. Persembe gunude saglik ocagina giderim ayni laboratuvarda yapilsa iyi olurdu ama olsun benim icim rahatlasın biraz ogreneyimde
Aynen kuzum sen git yaptır içinde şüphe kalmasın içim rahatlasın hayırlı haberlerle dönüş yap inşallah iş çıkışı hemen bakcam

teste koyuluk görünce yumurtlama mı acaba diye öyle oldu. yarında tüp bebek için randevum var inşallah bu ay olur da gerek kalmaz
Evet canım ikisi de koyu olduğunda yumurtlama daha sonra biri silikleştiğinde ise çatlama oluyor inşallah Allah ım kalbine göre versin

Aynen kuzum sen git yaptır içinde şüphe kalmasın içim rahatlasın hayırlı haberlerle dönüş yap inşallah iş çıkışı hemen bakcam
Yok be yine gidemedim gorumcemler geldi yine olmadi ama dr purufer test varmis onuda yaptim daha koyu cikti

Eklentiler

• 20210309_162316.jpg
    20210309_162316.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 31
  • 20210309_162309.jpg
    20210309_162309.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 29
Canım kahverengi lekelenmem var benim iş çıkışı geldi az şekilde çamaşırıma da gelmiyor lavaboya çıktığımda peçete sürünce belli olmayacak derecede var gibi ama ağrım da var yani ara ara giriyor sanırım adet olucam ben. Zaten duphaston da az kaldı 3 gün var bitmesine belki bitmeden olurum başka bahara kaldı sanırım 😔
Lekelenme de olabilir canım hayla kan geliyor mu

Benim is persembeye kalir seninde devam etmemesine sevindim cnm
Bilmiyorum ki kuzum ya belimin ağrısından duramıyorum bir de bende 3 tane fıtık var ağrı fıtıkları zorluyor dayanamıyorum ya öyle beyaz ya da şeffaf su gibi akıntım var olacaksam da olsaydı da rahatlasaydım bugün gecikmemin 21. günü ☹️

Bilmiyorum ki kuzum ya belimin ağrısından duramıyorum bir de bende 3 tane fıtık var ağrı fıtıkları zorluyor dayanamıyorum ya öyle beyaz ya da şeffaf su gibi akıntım var olacaksam da olsaydı da rahatlasaydım bugün gecikmemin 21. günü ☹️
Canim sen bi iki gun bekle persembe cuma bi kan ver var sende biseyler ben inanıyorum adet olmadan tekrar bi ay atlattin

X