Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testime lütfen bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman daha yumurtlamaya var devam edin siz teste ama bu günleri de değerlendirin derim garanti olsun 🤗
Bu cevap beni çok sevindirir umarım öyledir çünkü eşime pazartesi günü kavuşacağım🥰 demekki uygulama hep şaşırtıyormuş bu kadar geç yumurtalama olabileceği aklıma gelmezdi,çok teşekkürler🙏🏻

Valla ilk defa duyuyorum hiç başıma gelmedi doktora göründünüz mü hiç
Kaç ay gittim bişey yok dediler ama 2 aydır gitmiyorum valla evde ovulasyon testi gebelik testi derken 2 ay geçti kontrole gitmeye li ciddi bişey değildir inşallah

Bu cevap beni çok sevindirir umarım öyledir çünkü eşime pazartesi günü kavuşacağım🥰 demekki uygulama hep şaşırtıyormuş bu kadar geç yumurtalama olabileceği aklıma gelmezdi,çok teşekkürler🙏🏻
Ne demek rica ederim benim de bu ay yumurtlamam geç oldu Allah tan farkına varabildim zaten yumurtlama zamanı sancı oluyor sancı ve şeffaf akıntı da olursa kesin demektir. Spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyor o yüzden umarım eşiniz geldiğinde tam zamanı olur. Bu arada hayırla kavuşun inşallah 🥰

Kaç ay gittim bişey yok dediler ama 2 aydır gitmiyorum valla evde ovulasyon testi gebelik testi derken 2 ay geçti kontrole gitmeye li ciddi bişey değildir inşallah
Allah korusun umarım değildir vücudun dengesi sarsılabiliyor hele ki kadınların vücudu o kadar hassas ki herşeyden etkileyebiliyoruz. Benimde bazen kanamam çok yoğun kırmızı bazen de açık geliyor renkli geliyor ama çok şükür bir sorun çıkmadı yine de siz bir görünün sorununuzu söyleyin içiniz rahat etsin 😊

Merhaba hanımlar
Bende aranıza yeni katıldım,ilk defa ovulasyon testi deniyorum.Çarşamba günü doktora gittiğimde 11-12 mm yumurta gözüküyordu fakat 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum durum ekte ilettiğim gibi malesef. 28-30 günde düzenli adet görüyordum ama testlerden anladığım hala yumurtlamanın olmadığı.Böyle durum yaşayan var mı acaba? Bugün 16. Günüm bu arada
Merhaba hanımlar
Bende aranıza yeni katıldım,ilk defa ovulasyon testi deniyorum.Çarşamba günü doktora gittiğimde 11-12 mm yumurta gözüküyordu fakat 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum durum ekte ilettiğim gibi malesef. 28-30 günde düzenli adet görüyordum ama testlerden anladığım hala yumurtlamanın olmadığı.Böyle durum yaşayan var mı acaba? Bugün 16. Günüm bu arada
Eki Görüntüle 2796712
Bu arada ilk iki testin rengi neden öyle🙄

Aynen kuzum üniversite iş hayatı evlilik derken bu yaşa geldik iyisiyle kötüsüyle bende tam anne olma yaşı tam zamanı olduğunu düşündüğüm için bu kadar istiyorum ☺️
Olsun canim herseyin bi zamani var allahim herşeyi bi karara koymustur

Merhaba hanımlar
Eki Görüntüle 2796712
Yumurtlama yok canim bu testlerde devam et yapamaya

Allah korusun umarım değildir vücudun dengesi sarsılabiliyor hele ki kadınların vücudu o kadar hassas ki herşeyden etkileyebiliyoruz. Benimde bazen kanamam çok yoğun kırmızı bazen de açık geliyor renkli geliyor ama çok şükür bir sorun çıkmadı yine de siz bir görünün sorununuzu söyleyin içiniz rahat etsin 😊
Pazartesiye randevum var canım İnşallaaahhhh kötü bişey çıkmaz

6 aylık evliyim ama daha yeni yeni bilinçleniyorum lütfen kusura bakmayın,hormon testim ve bütün kontrollerim gayet normal iken yumurta pik olmadan adet günüm gelir mi? Asıl korkum bu aslında
Olabilir tabiki canim yumurtlama olmadanda adet olabilirsin

İnşallah canim valla dogum tarihlerimizde denk gelecek insllah kirkimiz karissin birbirine. Senin doğum tarihin ne. Ay zaten oda denk gelirse yoooookkk artik dicem
Ne güzel konuştun öyle canım ne güzel bir temennidir bu inşallah Allah on nasip et🤲🏻 20 Temmuz canım benimki seninki ne 🤗

X