Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testime lütfen bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20210306_183246.jpg
IMG_20210307_211554.jpg
ben ilk defa ovülasyon testi yapıyorum sizce olmuş mu?

Vallahi görünüyor demeki neymiş sabah sende erken gebelik testi yapıyorsun
Ay dur heyecanlandım şimdi canım sabah yapamam çünkü eşimde test yok ve işe gidiyorum yarın anca iş çıkışı alıp salı ilk idrarla yaparım tabi yerimde durabilirsem 😄

Canım çok teşekkür ederim ben sana dünden beri ediyorum ve isteyen tüm anne adaylarına😊 önerebileceğin bir erken gebelik testi var mı canım?
Valla kuzum ben oglumdada productor gebelik testiyle ogrendim ama cok pahali cok salliyolar o teste ama bebce kesinlikle cok iyi. Ama eger varsa siliginde siligi normal erken gebelik testindede çıkıyor inanirmisin ben japon pazarindan dort litmraya dr purufer diye bi test aldim iki aydir onunla yapıyorum 8 gun kala bu hayalet cizgiyi o cikardi

Valla kuzum ben oglumdada productor gebelik testiyle ogrendim ama cok pahali cok salliyolar o teste ama bebce kesinlikle cok iyi. Ama eger varsa siliginde siligi normal erken gebelik testindede çıkıyor inanirmisin ben japon pazarindan dort litmraya dr purufer diye bi test aldim iki aydir onunla yapıyorum 8 gun kala bu hayalet cizgiyi o cikardi
Canım çok teşekkür ederim ben sana dünden beri ediyorum ve isteyen tüm anne adaylarına😊 önerebileceğin bir erken gebelik testi var mı canım?
Bütçen varsa produktor al ama cok iyi bay o ince silik cizgi cikarsa bazisi ativeriyor cope ben iki gun bakıyorum varsa çıkıyor kuruma cizgisi filan yok onda

Bütçen varsa produktor al ama cok iyi bay o ince silik cizgi cikarsa bazisi ativeriyor cope ben iki gun bakıyorum varsa çıkıyor kuruma cizgisi filan yok onda
Evet canım prodoctor almıştım onda silik çizgi yoktu ondan alayım yapayım Japon pazarı da dibimde hemen bakayım o dediğin testten varsa da alırım bakalım sonuç ne olacak

X