Ovulasyon testimi yorumlarmısınızz

Bilemiyorum kuzum
Şaka gibi ya bugün yaptım çizgiye bak noldu anlamadım 😭
IMG_1060.jpeg

Şaka gibi ya bugün yaptım çizgiye bak noldu anlamadım 
Benimde gebelik testim şaks gibi sabah yaptım bu innovitanın testini yarım saat sonra silik çizgi çıktı sonra akşam testr o idrara batırdığımız yere kola damladı bişey yoktu ama koyulaşma falan dışarı çıktım geldim çizgi koyulaşmış

Kızzz hamilelik testiymiş bu ayy silik çizgi varsa okey bence bir tane daha yapsana varsa evde

Kızzz hamilelik testiymiş bu ayy silik çizgi varsa okey bence bir tane daha yapsana varsa evde
Yok işte kuzum sabah eczaneden alıp yaptım ama ilk idrarım değildi çıkmadı bişey 10 gün var daha bilemedim belkide kuruma çizgisi bu innovita da kuruma çizgisi gören çok olmuş

Yok işte kuzum sabah eczaneden alıp yaptım ama ilk idrarım değildi çıkmadı bişey 10 gün var daha bilemedim belkide kuruma çizgisi bu innovita da kuruma çizgisi gören çok olmuş
Bende yaptım innovitanın gebelik testini hiç kuruma çizgisi çıkmadı bende bilmiyorum şimdi birşey yoksa ümitlenmeyelim ama sen yinede sabah idrara çıkmadan eczaneye gidip yap banada haber ver çok merak ettim inşallah olmuştur bu sefer 💖

Bende yaptım innovitanın gebelik testini hiç kuruma çizgisi çıkmadı bende bilmiyorum şimdi birşey yoksa ümitlenmeyelim ama sen yinede sabah idrara çıkmadan eczaneye gidip yap banada haber ver çok merak ettim inşallah olmuştur bu sefer 💖
Benimde burda yazı okumaktan beynim yandı oldu mu olmadı mı diye delircem ya

Beklicem galba kuzum ya biraz daha inşallah ikimizin de tutar bu ay 😘🥰

Yaptın mı testtt

X