Gebeliğe Hazırlık OVULASYON TESTINDE ÇIFT CİZGI

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

M i h r a

Güçlüyüm ama kalbim hassas.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
2.044
4.496
Kizlar merhabaa💁🏻‍♀️ ovulasyon testi ile yumurtlamami takip ediyorum dun cift cizgiyi gordum bugunde ayni sekilde cift cizgi cift cizgi olmadan once biz 2 gunu degerlendirdik cizgiyi gordugumuz zamanda yani dunde degerlendirdik bugunde cift simdi bugunde degerlendirirsek cok mu olur? Sperm azalmasi olurmu ? Cift cizgi siliklesince yumurtanin catlatigini biliyorum simdi siliklesincede degerlendiricez mecbur . Nasil yapsam ki fikirlerinizi ogrenebilirmiyim?
Opuyorum hepinizi 😘😊🤗

Kızlar ilk defa ovu kullandım 30 günde bir adet oluyorum adetlerim düzenli, 6 gün sürüyor bittiği gün ovu testine başladım. 5 gün sonra pik gördüm 11 ve 12.günleri değerlendirdim bugün daha test yapmadım ama bugün çatlama olsa da ilişki olmasa olur mu acaba ya çok kötü denk geldi eşim bu sabah şehirdışına gitti 2 gün değerlendirebildik 😔

Eklentiler

• 20191027_150335.jpg
    20191027_150335.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 231
Kızlar ilk defa ovu kullandım 30 günde bir adet oluyorum adetlerim düzenli, 6 gün sürüyor bittiği gün ovu testine başladım. 5 gün sonra pik gördüm 11 ve 12.günleri değerlendirdim bugün daha test yapmadım ama bugün çatlama olsa da ilişki olmasa olur mu acaba ya çok kötü denk geldi eşim bu sabah şehirdışına gitti 2 gün değerlendirebildik 😔
Canim normalde ovulasyon testi kullandiginda cift cizgiyi gormeden bir iki gun coft cizgi gordugun gunler ve catladiktan sonraki gun degrrlendirilmesi lazim diye biliyorum. Ama bosalma olduktan sonra spermler icerde 48 saat yasayabiliyor diyede okumustum. Yani iverdeki spremler yumurtayi dollene ihtimali var olumsuz dusunme lutfen. Degerlendirseydiniz iyi olurdu ama yinede ihtimali var olumsuz olarak kesin gozle bakmamak lazim. Bizde catladiginingordugumuz gun degerlendirdik sonraki gunler pek degelrendiremedik iş saatlerimizden dolayi. Hayirlisi olsun insallah bu ay hepimiz tuttururuz. :dua:

Canim normalde ovulasyon testi kullandiginda cift cizgiyi gormeden bir iki gun coft cizgi gordugun gunler ve catladiktan sonraki gun degrrlendirilmesi lazim diye biliyorum. Ama bosalma olduktan sonra spermler icerde 48 saat yasayabiliyor diyede okumustum. Yani iverdeki spremler yumurtayi dollene ihtimali var olumsuz dusunme lutfen. Degerlendirseydiniz iyi olurdu ama yinede ihtimali var olumsuz olarak kesin gozle bakmamak lazim. Bizde catladiginingordugumuz gun degerlendirdik sonraki gunler pek degelrendiremedik iş saatlerimizden dolayi. Hayirlisi olsun insallah bu ay hepimiz tuttururuz. :dua:
ya canım inşallah tutturmuşuzdur inan artık neyi nasıl yapmak doğrudur bilemiyorum yumurtlama görüp bir gün değerlendiren de hamile kalıyor adet bitiminden diğer adete kadar deneyenin kalamadığı da oluyor biz deniyoruz gerisi nasip artık :)

X