Ovulasyon testinden anlayanlar bakabilir misiniz lutfen

Mutsuzprenses30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
254
54
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar ovulasyon testini adetim bittikten sonra başladım ikisini tam koyulukta hiç yakalayamadım sıvı alımına falan dikkat etmedim ama bunu soyliyim reglime 9 gün var ve 3 gündür testlerim bu şekilde çıkıyo neden olabilir bakabilir misiniz yumurtlucakmiyim anlamadm da ama neden 3 gündür böyle olup c kadar koyu değil lütfen bakın

Eklentiler

• IMG_20230331_141236.jpg
    IMG_20230331_141236.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar ovulasyon testini adetim bittikten sonra başladım ikisini tam koyulukta hiç yakalayamadım sıvı alımına falan dikkat etmedim ama bunu soyliyim reglime 9 gün var ve 3 gündür testlerim bu şekilde çıkıyo neden olabilir bakabilir misiniz yumurtlucakmiyim anlamadm da ama neden 3 gündür böyle olup c kadar koyu değil lütfen bakın
benimde adetime 1 hafta kala ivulasyon testim pozitif çıktı değerlendirdik o günleri adetime 2 gün kaldı bakalım neler olacak

Canım hergün aynı saatte yapmazsan sıvı tüketimine dikkat etmezsen kesin sonuç alamazsın aldığın sonuçlarda seni yanıltabilir

X