Ovülasyon testiyle gebelik ögrenenler

Kaçıncı gün kan vermiştiniz benim adet tarihim 2 haziran acaba acele etmesem mi doktor bazen yanlış gösterebiliyor testler dedi
Benim adet tarihim 13 hazirandı 11inde hem erken gebelik testi hem de kan tahlili yaptırdım. Tabi gebelik testi pozitif görünce kan verdim. Erken gebelik testi yapsanıza bi bakalım ne çıkacak.

Bu gebelik testi mi eğer öyleyse direk kan verin yani gebelik var gözüküyor :)
CDEE8620-BEDE-44A5-8890-F46DAA472FB4.jpeg
verdim sonuç bu şuan bat günüm muhtemelen

Belirtileriniz neydi benim bat 4 gün kaldı regl olcakmış gibi alt karnıma ağrı giriyor
Hafiften ağrı sızı vardı benim de ama öyle şüphelenecek kadar değil hala da değil bence o belirtiler psikolojik ya da bende yoktu😄 sadece yoğun anlamsız bir gaz sancısı vardı

Hafiften ağrı sızı vardı benim de ama öyle şüphelenecek kadar değil hala da değil bence o belirtiler psikolojik ya da bende yoktu😄 sadece yoğun anlamsız bir gaz sancısı vardı
Ya hamilelik belirtisi için sormadım adet olcakmışım gibi hissediyorum sizde de oldu mu bi umut işte aylardır uğraşıyorum hiçbir sorun yok ama olmuyor

Ya hamilelik belirtisi için sormadım adet olcakmışım gibi hissediyorum sizde de oldu mu bi umut işte aylardır uğraşıyorum hiçbir sorun yok ama olmuyor
Hamilelik belirtileri adet belirtileriyle çok ayni zaten. Olabilir yani benim de bir gaz gegirme isteği bir de göğüs ağrısı şiddetli ama adet öncesi göğüs ağrısı gbi değil.

Hamilelik belirtileri adet belirtileriyle çok ayni zaten. Olabilir yani benim de bir gaz gegirme isteği bir de göğüs ağrısı şiddetli ama adet öncesi göğüs ağrısı gbi değil.
Bende göğüs ağrısı hala yok adet öncesi olurdu şuan yok demekki kişiden kişiye değişiyor çoğu belirti şuan özellikle belim ağrıyor

Bende göğüs ağrısı hala yok adet öncesi olurdu şuan yok demekki kişiden kişiye değişiyor çoğu belirti şuan özellikle belim ağrıyor
Herkeste değişiyor inan. Bak ben şuan 7.ci haftaya girdim mide bulantim yok fazla sabah oluyor Bi keyifsiz oluyorum kahvaltıyı iştahla yapmiyorum ama öğürmüyorum kusmuyorum da. İlk zamanlardaki göğüs hassasiyetim yok. Şuan belirtim yok gibi ya değişik.

Ya oran artışına çok yorum yapamam çünkü ne zamanda ne kadar artıyor kestiremiyorum. Ama bence hamilesin yani değişiyor kimisi geç döllenme oluyor belki öylesindir.

Hamileyim zaten şükürler olsun o kesinde. Ben biraz takintiliyim Bı kere kimyasal yaşadım ondan korkuyorum. Düşük beta değerinde kimyasal olabiliyormuş. Senin betan ilk kaç çıktı kaç gün gecikmeyle

Benim regl tarihim haziran 13 tü 11 de öğrendim gebe olduğumu beta 320 çıkmıştı. Bence 2 3 gün sonra tekrar yaptır beta bakalım ne çıkacak çünkü kat kat artıyor gün geçtikçe.

X