OVÜLASYON TESTLERİ

portekal1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
41
8
Merhaba , innovita ovülasyon testi kullanıyorum son adet tarihim 30 Eylül den - 5 ekim e kadar sürdü . İnnovitayı da 11 ekim de kullanmaya başladım . Şimdi görsel ekleyeceğim görsel e göre benim yumurtlama günüm 15 ekim mi olmuş oldu bu duruma göre
7AC73191-3B08-4219-8DD4-16995887AFD0.jpeg

Merhaba , innovita ovülasyon testi kullanıyorum son adet tarihim 30 Eylül den - 5 ekim e kadar sürdü . İnnovitayı da 11 ekim de kullanmaya başladım . Şimdi görsel ekleyeceğim görsel e göre benim yumurtlama günüm 15 ekim mi olmuş oldu bu duruma göre Eki Görüntüle 3146711

Merhaba , innovita ovülasyon testi kullanıyorum son adet tarihim 30 Eylül den - 5 ekim e kadar sürdü . İnnovitayı da 11 ekim de kullanmaya başladım . Şimdi görsel ekleyeceğim görsel e göre benim yumurtlama günüm 15 ekim mi olmuş oldu bu duruma göre Eki Görüntüle 3146711
Merhaba, evet o tarihte yumurtlamaniz olmuş. Peki siz hangi tarih aralığını değerlendirdiniz?

E kaç gün bekleyeceğim şimdi 😄 10 diye biliyorum ama daha erken belli oluyor mu ki
Forumda çok değişik hikayeler okuduğum için daha erken ya da geç birçok farklı şey olabiliyor 😁 ama bence ortalama 2 hafta sonra test yapmanız, hatta regl gecikmesini beklemeniz daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum

Forumda çok değişik hikayeler okuduğum için daha erken ya da geç birçok farklı şey olabiliyor 😁 ama bence ortalama 2 hafta sonra test yapmanız, hatta regl gecikmesini beklemeniz daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum
He anladım 11 gün sonra regl gösteriyor uygulamam bakalım artık nasipte ne varsa 💓

15 pik olmuş 16 sı çatlamış değerlendirdiniz mi?
Kızlar , 14-15-16 ekim değerlendirdik . 15 i benim yumurtlamam dı .

Tekrar bakar mısınızz
Aradan 5 gün geçti pembe akıntım var böyle sülük gibi akıntı . Ben de tekrar test yapayım dedim iki net kırmızı çizgi çıktı 2. Kez mi yumurtlama oluyor yani yoksa döllenme falan mı başlamış nolmuş acaba bilgilendirin beniiiii

Eklentiler

• 73E2E3A8-BEE8-43BB-A3B7-6C7DC131E644.jpeg
    73E2E3A8-BEE8-43BB-A3B7-6C7DC131E644.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar , 14-15-16 ekim değerlendirdik . 15 i benim yumurtlamam dı .

Tekrar bakar mısınızz
Aradan 5 gün geçti pembe akıntım var böyle sülük gibi akıntı . Ben de tekrar test yapayım dedim iki net kırmızı çizgi çıktı 2. Kez mi yumurtlama oluyor yani yoksa döllenme falan mı başlamış nolmuş acaba bilgilendirin beniiiii
Benimde 14 pik 15 çatlamaydı bu 2 gün değerlendirildi bat 2 Kasım siz ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz ? Ben yeniyim ilk denemeydi belirtileriniz var mı ?

selam..bende innovita ovulasyon testi kullanmaya başladım geçen ay. Geçen ay olağandı hersey ama bu ay süreklı pozitif görünüyor görseli yüklesem banada yardımcı olabılırmısınız acaba

selam..bende innovita ovulasyon testi kullanmaya başladım geçen ay. Geçen ay olağandı hersey ama bu ay süreklı pozitif görünüyor görseli yüklesem banada yardımcı olabılırmısınız acaba
Bakalım bir

X