Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Evet sağ kulağın çınlamış olmalı canım :) annem de kolunu yükseğe kaldırma demişti var demek ki bilindiğiniz. Ben bağdaştıramamıştım :)) çarşıya çıkmaktan mağaza gezersem fln bir şey olmaz de mi:what::what:

Sen nasılsın buarada bugün .bat var mı gelen giden..inşallah olmaz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım, yüksek topuklu ayakkabı giyme! Rahat bir babet veya spor ayakkabıyla gez, 2 saatti geçirme, sonrasında bi yerde otur bişeyler iç, suyu çoookkk tüket! Alışveriş yerleri kalabalık olur karnına dikkat et! Karnını sıkan pantolon , kot tarzı giyme, etek veya beli rahat bi eşofman giy!! İlk aylarda dikkat et bol bol ayaklarını uzat dinlen, bebişi bi sağlama alalım, iyice bir yerleşsin kuzucuk, yerini sağlama al annesi!!sonra zaten mecbur gezeceksin, bebek alışverişi malumm:)Bide son bişey var: çok ileri gittiğimi düşünmezsen eğer( öyleyse özür dilerim şimdiden) 2-3 hafta birliktelik olmasın!! ( haddimi aştıysam affet, bebiş için bütün bunlar)
Bana gelirsekkk: gelen giden yok henüz:KK66: bakalım , öğlen gelir benim kırmızılarım:KK43: seni ve bebişi rabbim korusuuuunnn:):)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım, yüksek topuklu ayakkabı giyme! Rahat bir babet veya spor ayakkabıyla gez, 2 saatti geçirme, sonrasında bi yerde otur bişeyler iç, suyu çoookkk tüket! Alışveriş yerleri kalabalık olur karnına dikkat et! Karnını sıkan pantolon , kot tarzı giyme, etek veya beli rahat bi eşofman giy!! İlk aylarda dikkat et bol bol ayaklarını uzat dinlen, bebişi bi sağlama alalım, iyice bir yerleşsin kuzucuk, yerini sağlama al annesi!!sonra zaten mecbur gezeceksin, bebek alışverişi malumm:)Bide son bişey var: çok ileri gittiğimi düşünmezsen eğer( öyleyse özür dilerim şimdiden) 2-3 hafta birliktelik olmasın!! ( haddimi aştıysam affet, bebiş için bütün bunlar)
Bana gelirsekkk: gelen giden yok henüz:KK66: bakalım , öğlen gelir benim kırmızılarım:KK43: seni ve bebişi rabbim korusuuuunnn:):)iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Faranaycimmm Teacher in soylediklerine aynen katiliyorum... Cok dogru seyler yazmis sana ... :KK16: Tecrubesini konusturmus.. Bende hamileyken daha ilk zamanlarinda dolabin ust kismina sandalyeye cikmadan esimin kazaklarini yerlerstiriyim dedim .. Biranda uzanmam icimde birseyin batmasina sanki bicak gibi saplanmasina neden olmustu :KK20: Halen kendime kizarim o hareketi yaptim ondan mi kaybettim bebisimi diye :KK14:
O nedenle ilk zamanlar hamislige alisamayabilirsin hatta unuttugun anlar olur ama Teacher in da dedigi gibi 3 ay cok dikkat et .. Allahim ikinizi de korusun.. :KK16::KK16::KK16:

Faranaycimmm Teacher in soylediklerine aynen katiliyorum... Cok dogru seyler yazmis sana ... :KK16: Tecrubesini konusturmus.. Bende hamileyken daha ilk zamanlarinda dolabin ust kismina sandalyeye cikmadan esimin kazaklarini yerlerstiriyim dedim .. Biranda uzanmam icimde birseyin batmasina sanki bicak gibi saplanmasina neden olmustu :KK20: Halen kendime kizarim o hareketi yaptim ondan mi kaybettim bebisimi diye :KK14:
O nedenle ilk zamanlar hamislige alisamayabilirsin hatta unuttugun anlar olur ama Teacher in da dedigi gibi 3 ay cok dikkat et .. Allahim ikinizi de korusun.. :KK16::KK16::KK16:

arkadaşlar;ben birşey sormak istiyorum..adet gününden sonramı başlıycaz ovülasyon testini yapmaya ?hiç yapmadım bu testi hiç bir bilgim yok

Bana gelirsekkk: gelen giden yok henüz:KK66: bakalım , öğlen gelir benim kırmızılarım:KK43: seni ve bebişi rabbim korusuuuunnn:):)

Canım çok sağol doktordan daha çok aydınlattın beni çoook teşekkür ederim :) dikkat edeceğim dediğin her şeye inşallah bebeğim tutunur bana :) ilişki konusunu merak ediyordum ama dr.a soramadım ya olur mu haddini aşmak ne demek her konuda tecrübelerine ihtiyacımız var :)) yani kalp atışını duyana kadar ilişki yok diyorsun değil mi:what:

Belli olmaz canım inşallah gelemezler inşallah betahcg tavan yapar inşallah :))

Allah razı olsun canım :)

Anladım canım kesinlikle dikkat edeceğim dediklerinize çok sağolun :) iyiki varsınız: )
Amin canım İnşallah Rabbim hepimizi korusun...

arkadaşlar;ben birşey sormak istiyorum..adet gününden sonramı başlıycaz ovülasyon testini yapmaya ?hiç yapmadım bu testi hiç bir bilgim yok

Canım o kaç günde bir adet olduğuna bağlı28 günde ise adetinin 11. Günü.. 29 günde birse adetinin 12. Günü..30 günde birse adetinin 13. Günü başlaman gerek canım:KK66:

karamel cım faranayında dedıgı gıbı adet tarıhıne baglı ama herkeste luteal faz donemı bellı olmadıgından tavsıye edılen
adetınnın ılk baslangıc gununden ıtıbaren saymaya basla ve 10. Gunun sabahıda yapmaya basla testı .. Cıft cızgı yada gulen yuz gordugun de gun asırı ılıskıye gırmeye calıs canım benım..

Mesela kendımden ornek vereyım bu ay ıcın .. Ben 29 gunde bır reglı oluyorum . Normalde 15.gun yumurtlama verıyor tablolarda.. Ama benım luteal fazım 14 degıl 16 .. :KK17:
O nedenle bu ay 13.gunde ovulasyon testının pozıtıf cıkması gerekırken 08 ınde pozıtıf gorundu yanı 12. Gunumde .. Bu nedenle doktorlarında soyledıgı su 10. Gununuzden ıtıbaren ılıskıye baslayın 16-17.gununuze kadar sıklıkla devam edın..
Umarım yardımcı olmustur bu bılgıler sana daaaaa :KK16:

Canım çok sağol doktordan daha çok aydınlattın beni çoook teşekkür ederim :) dikkat edeceğim dediğin her şeye inşallah bebeğim tutunur bana :) ilişki konusunu merak ediyordum ama dr.a soramadım ya olur mu haddini aşmak ne demek her konuda tecrübelerine ihtiyacımız var :)) yani kalp atışını duyana kadar ilişki yok diyorsun değil mi:what:

Belli olmaz canım inşallah gelemezler inşallah betahcg tavan yapar inşallah :))

Allah razı olsun canım :)

Canım, ilk düşükten sonra oğluşuma hamileyken dr. Bana 12. Haftama kadar izin vermedi!! Ama sen bu kadar beklemek zorunda değilsin, 7. Haftaya kadar bekle!! Dr.'la da açıkca sormak istedeiklerini sor çekinme sen, can söz konusu sonuçta!! Valla ben oğluşuma hamişken, yere tokam düşse eğilip almazdım:)(bide düşüğün ağrısını-acısını bildiğimden)çook dikkat ettim kendime şükür kavuştum oğluma( nazar nazar) Bi de çok sıcak suyla banyo yapma!!Ilık olacak su!! Sen ablanı dinle:KK66:bir bildiğim vardır benim:) Aklıma geldikçe yazarım sana,bebişe iyi bak:):)

Canım, ilk düşükten sonra oğluşuma hamileyken dr. Bana 12. Haftama kadar izin vermedi!! Ama sen bu kadar beklemek zorunda değilsin, 7. Haftaya kadar bekle!! Dr.'la da açıkca sormak istedeiklerini sor çekinme sen, can söz konusu sonuçta!! Valla ben oğluşuma hamişken, yere tokam düşse eğilip almazdım:)(bide düşüğün ağrısını-acısını bildiğimden)çook dikkat ettim kendime şükür kavuştum oğluma( nazar nazar) Bi de çok sıcak suyla banyo yapma!!Ilık olacak su!! Sen ablanı dinle:KK66:bir bildiğim vardır benim:) Aklıma geldikçe yazarım sana,bebişe iyi bak:):)

Maşallah süphanallah oğluşuna :) tamam canım Ablam harfiyen uugulayacağm dediklerini :)) inşallah kucağıma almak da nasip olur :)düz taban giyilcek, ilişki yok, ılık su ile duş alınacak, üst raflara vs uzanılmayacak:))
Süpersin çok teşekkür ederim Allah razı olsun ya :)

canım, ilk düşükten sonra oğluşuma hamileyken dr. Bana 12. Haftama kadar izin vermedi!! Ama sen bu kadar beklemek zorunda değilsin, 7. Haftaya kadar bekle!! Dr.'la da açıkca sormak istedeiklerini sor çekinme sen, can söz konusu sonuçta!! Valla ben oğluşuma hamişken, yere tokam düşse eğilip almazdım:)(bide düşüğün ağrısını-acısını bildiğimden)çook dikkat ettim kendime şükür kavuştum oğluma( nazar nazar) bi de çok sıcak suyla banyo yapma!!ılık olacak su!! Sen ablanı dinle:KK66:bir bildiğim vardır benim:) aklıma geldikçe yazarım sana,bebişe iyi bak:):)

iphone 'den tapatalk aracılığı ile gönderildi

maşallah süphanallah oğluşuna :) tamam canım ablam harfiyen uugulayacağm dediklerini :)) inşallah kucağıma almak da nasip olur :)düz taban giyilcek, ilişki yok, ılık su ile duş alınacak, üst raflara vs uzanılmayacak:))
süpersin çok teşekkür ederim allah razı olsun ya :)

ıkınızde cok tatlısınızzzzz yaaaaaa :KK76: :KK16: :KK36::KK36::KK36::KK36:

Maşallah süphanallah oğluşuna :) tamam canım Ablam harfiyen uugulayacağm dediklerini :)) inşallah kucağıma almak da nasip olur :)düz taban giyilcek, ilişki yok, ılık su ile duş alınacak, üst raflara vs uzanılmayacak:))
Süpersin çok teşekkür ederim Allah razı olsun ya :)

Sağol canım,Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşalllahhh kuzunu:) aklıma geldikçe yazarım yine . Rabbim ol dedii, ( çook şükür) bize düşen koruyup kollamak kuzuyu:)

Sağol canım,Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşalllahhh kuzunu:) aklıma geldikçe yazarım yine . Rabbim ol dedii, ( çook şükür) bize düşen koruyup kollamak kuzuyu:)

Aminnnnn canımm ya :)

zy2eva4y.jpg

Rabbim herşeyin zamanını bilir!!!

zy2eva4y.jpg

Rabbim herşeyin zamanını bilir!!!

Fananay ne güzel olmuş yazılarının altına bu şekil inşallah önümüzdeki ay burası bunlarla dolar hepimiz birer tane şekil konduruveririz

Hayırlı zamanda inşallah Motherteachercımm inşallah :)

Pikiiiicim çok garip oldum ilk okuduğumda:) inşallah canım benim herkesler kondurur İNŞALLAH:KK66:

$16042014527.jpg

Kızlar adetime 2-3 gün var. Gebelik testinde 2. çizgi çok silik de olsa hemen belirdi. Sonunda tutturdum mu yaaa... :KK43:

X