Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım, ilk düşükten sonra oğluşuma hamileyken dr. Bana 12. Haftama kadar izin vermedi!! Ama sen bu kadar beklemek zorunda değilsin, 7. Haftaya kadar bekle!! Dr.'la da açıkca sormak istedeiklerini sor çekinme sen, can söz konusu sonuçta!! Valla ben oğluşuma hamişken, yere tokam düşse eğilip almazdım:)(bide düşüğün ağrısını-acısını bildiğimden)çook dikkat ettim kendime şükür kavuştum oğluma( nazar nazar) Bi de çok sıcak suyla banyo yapma!!Ilık olacak su!! Sen ablanı dinle:KK66:bir bildiğim vardır benim:) Aklıma geldikçe yazarım sana,bebişe iyi bak:):)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teachercım mothercım :) birşey sorabilir miyim sana canım? Şey ben kabızlık sorunu yaşıyorum ama hep vardı bu bende hamilelikle ilgili değil yani kuru kayısı yiyordum günlük yine yesem bir şey olur mu zararı fln yani? Bir de bikini bölgeme ağda yapsam zararı olur mu? Hayatımda hiç jilet vs kullanmadım napsam zararı olur mu ağdanın? Başına dert oldum senin de :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eki Görüntüle 1073001

Kızlar adetime 2-3 gün var. Gebelik testinde 2. çizgi çok silik de olsa hemen belirdi. Sonunda tutturdum mu yaaa... :KK43:

Canım şimdi kendi yüklediğim resme baktım da bi daha...pozitif bu pozitif :)) hadi gözün aydın canım yaaa çok sevindim inaan:)

Canım şimdi kendi yüklediğim resme baktım da bi daha...pozitif bu pozitif :)) hadi gözün aydın canım yaaa çok sevindim inaan:)

Normalde bu halinden biraz daha belirgin, Fotoda çok da belli olmuyo..

Merhaba arkadaşlar....
Aslında hiç aklımda yoktu hatta daha çok stres olurum diye düşünüyordum ama bugün bi arkadaşım o kadar ısrar etti ve aklıma soktu ki bu ay ovulasyon testi kullanmaya karar verdim....
Ama bu testler markalar hakkında hiç bilgim yok....
Bilen kullanan tecrübeli arkadaşlar hangi markayı tavsiye edersiniz fikirilerinize ihtiyacım var ?
Şimdiden teşekkür ederim:KK16:

Canım benim de böyle çıkmıştı kan verdim pozitifti..bu da pozitif gibi inşallah:) kan ver istersen gidip :)

fananay sende burdaymışssıınnn:)))
tanıdık görmek ne güzel :)
lütfen biri bana yardımcı olsun yaaaa
hangi marka alıyım nasıl kullanıyım offff aklım fikrim ordaaa

fananay sende burdaymışssıınnn:)))
tanıdık görmek ne güzel :)
lütfen biri bana yardımcı olsun yaaaa
hangi marka alıyım nasıl kullanıyım offff aklım fikrim ordaaa

Evet tatlım burdayım hoşgeldin sen de :) arkadaşın doğru söylemiş bence de kullan:) canım gg.den sipariş verdim laboquick marka..daha uygun diğerlerinden..kalitesi de iyi...iki ay kullanmıştım..geçen mesajlarda da yazdım ilk ay son 2 saat sıvı almadım çift çizgiyi yakalayamadım..bu ay 4 saat sıvı almadım çift çizgiyi yakaladım çok şükür... Tavsiye ederim yani laboquick'i :KK66:

Tatlım adetine var mıydı yoksa geçmişmiydi?Bir de değerin kaç çıktı?

Kuzum bata 2 gün vardı..değerim 84 çıktı yarın yine gideceğim Dr. Katlanıyor mu değer ona bakacak..inşallah katlanmıştır..

Evet canım benim de öyleydi..bata var mı senin daha?

2 gün var benim de canım.. 19 Nisan batım. O zaman ben de yarın kan testi versem belli olur.. Şimdi yine baktım teste daha da belirginleşmiş çizgi..

Evet tatlım burdayım hoşgeldin sen de :) arkadaşın doğru söylemiş bence de kullan:) canım gg.den sipariş verdim laboquick marka..daha uygun diğerlerinden..kalitesi de iyi...iki ay kullanmıştım..geçen mesajlarda da yazdım ilk ay son 2 saat sıvı almadım çift çizgiyi yakalayamadım..bu ay 4 saat sıvı almadım çift çizgiyi yakaladım çok şükür... Tavsiye ederim yani laboquick'i :KK66:

evet bende oraya baktım da karar veremedim kaçlısını aldın sen ?
bi de nasıl kullanıyosun yani pozitifi yakaladıgın gün mü ilişki olmalı ?
çok soru soruyorum ama kusura bakma:KK16:

Merhaba arkadaşlar....
Aslında hiç aklımda yoktu hatta daha çok stres olurum diye düşünüyordum ama bugün bi arkadaşım o kadar ısrar etti ve aklıma soktu ki bu ay ovulasyon testi kullanmaya karar verdim....
Ama bu testler markalar hakkında hiç bilgim yok....
Bilen kullanan tecrübeli arkadaşlar hangi markayı tavsiye edersiniz fikirilerinize ihtiyacım var ?
Şimdiden teşekkür ederim:KK16:

Ben laboquick marka kullandım, gg. den almıştım. Testi akşam saatlerinde , hep aynı saatte ve 4 saat öncesi sıvı alımını keserek yapmalısın canım.. Aksi halde verimli olmaz..Adetinin kaçıncı günü başlaman gerektiği ,testin prospektüsünde yazıyor..

Ben laboquick marka kullandım, gg. den almıştım. Testi akşam saatlerinde , hep aynı saatte ve 4 saat öncesi sıvı alımını keserek yapmalısın canım.. Aksi halde verimli olmaz..Adetinin kaçıncı günü başlaman gerektiği ,testin prospektüsünde yazıyor..

Yardımın için teşekkür ederim kaçlısını almıştınız ?
Yani bi günde 1 tane mi kullanılıyo ona göre alıyım bende ?

Teachercım mothercım :) birşey sorabilir miyim sana canım? Şey ben kabızlık sorunu yaşıyorum ama hep vardı bu bende hamilelikle ilgili değil yani kuru kayısı yiyordum günlük yine yesem bir şey olur mu zararı fln yani? Bir de bikini bölgeme ağda yapsam zararı olur mu? Hayatımda hiç jilet vs kullanmadım napsam zararı olur mu ağdanın? Başına dert oldum senin de :))

Canım olur mu hiç, soracaksın tabii!!
Ben yazacaktım zaten sana, müthiş bir baş ağrısı tuttu:KK43: kırmızılar da gelmedi yav, gelseydi ağrı kesici içecektim:KK43: neyse yarın mı gelir bilemedim şimdi!!
Neyse, hamişlik dırasında kabızlık müthiş dert mutlaka kayısı üstüne su iç!!! Ikınmaman lazımmm!!!
İki: ağda kesinlikleeeeee yasaaaakkk!!! Sakın duymayım!! Napalım jilete talim:KK66: öpüyorum seni ve bebeşi sabah bakarım sana kuzum:)

Yardımın için teşekkür ederim kaçlısını almıştınız ?
Yani bi günde 1 tane mi kullanılıyo ona göre alıyım bende ?

Ben 20 lisini almıştım, Şimdi baktım siteye de 18 lisi var 15,90 tl ye. Günde 1 tane kullanacaksın. Fazla fazla olsun artarsa bidahaki ay gerekli olursa kullanırsın canım. Ha bi de kargo dahil olanlara bak oldu mu..

Ben 20 lisini almıştım, Şimdi baktım siteye de 18 lisi var 15,90 tl ye. Günde 1 tane kullanacaksın. Fazla fazla olsun artarsa bidahaki ay gerekli olursa kullanırsın canım. Ha bi de kargo dahil olanlara bak oldu mu..

Çok teşekkür ederim saolun :)
İnşallah işe yarar bu ay :)

Kuzum bata 2 gün vardı..değerim 84 çıktı yarın yine gideceğim Dr. Katlanıyor mu değer ona bakacak..inşallah katlanmıştır..

Fananay tebrikler eminim yukselecektir. Gunlerdir grubu takip ediyorum ama daha yeni uyeyim.ben bu ay siparis verdim
Ovu. Testi 23.gunumde elime ulaştı . başka bir konuda gebeliktede pozitif çıkabiliyor demişti arkadaslar.Ben de takvime gore tum onemli gunleri değerlendirdigimiz için denemek istedim bugün 26. Günüm hergun biraz daha koyulasiyor ama hala c' ile ayni degil:-( Erken gebelim testi aldim oda negatif•_• bat 18'i sizce umut varmidir?

Ben yazacaktım zaten sana, müthiş bir baş ağrısı tuttu:KK43: kırmızılar da gelmedi yav, gelseydi ağrı kesici içecektim:KK43: neyse yarın mı gelir bilemedim şimdi!!
Neyse, hamişlik dırasında kabızlık müthiş dert mutlaka kayısı üstüne su iç!!! Ikınmaman lazımmm!!!
İki: ağda kesinlikleeeeee yasaaaakkk!!! Sakın duymayım!! Napalım jilete talim:KK66: öpüyorum seni ve bebeşi sabah bakarım sana kuzum:)

Teachermother senin bat bugün değilmiydi?Günleri de değerlendirmiştin umarim tutmuştur hiiiiççç gelmez sakın ilaç falan içmehttp://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/1no2.gif

Fananay tebrikler eminim yukselecektir. Gunlerdir grubu takip ediyorum ama daha yeni uyeyim.ben bu ay siparis verdim
Ovu. Testi 23.gunumde elime ulaştı . başka bir konuda gebeliktede pozitif çıkabiliyor demişti arkadaslar.Ben de takvime gore tum onemli gunleri değerlendirdigimiz için denemek istedim bugün 26. Günüm hergun biraz daha koyulasiyor ama hala c' ile ayni degil:-( Erken gebelim testi aldim oda negatif•_• bat 18'i sizce umut varmidir?

Canım merhaba; batın 18 ise gebelik testinde çıkması gerekir. Normal testte bile çok silik de olsa 2. çizgi çıkar..Ama tabii bell de olmaz geç döllenme olmuştur vs..

Canımmmm hemen gebelik testi yapsanaaaa :) ayyyy inşallah hamişdindir yaa :)
Yap bizi habersiz bırakma :)

Tamam kayısı zararlı değil yani süper yoksa mahvolduk:)
Ağdaya üzüldüm ya sen onca sene azalt azalt sonra jilet yağ sıpaa yaaa onlar için katlanır ama :)
Sana ne kadar teşekkür etsem azdır yaaa Allah razı olsun :)

X