Gebeliğe Hazırlık Ovulasyonda gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar 28 günde bir adet gören biriyim. 4 aydır ovulasyon kullanıyorum adetten 8 gün sonra yumurtlama gördüm değerlendirdim. Dün adet olmam gerekiyordu fakat olmadım gebelik testlerini tükettiğim için ovulasyon da gebelik öğrenenleri okudum ve bende yaptım 🙃🙃 sonuç bu şekilde çıktı ama ben yarına kadar sabredemeyip sizlere sormak istiyorum. Ovulasyonda bu şekilde görüp gebeliğini öğrenen arkadaşlar var mı ?
Merhaba yazdiklarinizi okudum hamilesiniz qaliba simdi Allah saglicalla kucaginiza almayi nasip etsin❤adetden 8 gun sonra yumrtlama grodunuz dediniz adetin baslanqic gununden sayarak mi 8 gun yoksa adet bitdigi gunden?

Merhaba yazdiklarinizi okudum hamilesiniz qaliba simdi Allah saglicalla kucaginiza almayi nasip etsin❤adetden 8 gun sonra yumrtlama grodunuz dediniz adetin baslanqic gununden sayarak mi 8 gun yoksa adet bitdigi gunden?
adet bittiği günden itibaren 8. Gün adet günümle 12. Günü buluyor

teşekkür ediyorum burada Allah razı olsun inşallah 🤲🏻

adet bittiği günden itibaren 8. Gün adet günümle 12. Günü buluyor
Anladim tesekkurler benxe ovulasyon testi aldim takip ediyorum 4 aylik daha evliyim yeni ama coxuk istedigimizden takip edib bilmek istedim ne zaman oldugunu sanki benden erken yumurtalama oluyo gibi hiss etdim

X