Gebeliğe Hazırlık Ovülayon testi yardım ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Uykucupandaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
815
289
Benim ovülasyon testinde ilk ayım çok anlamıyorum. 3 aydır gebelik düşünüyorum. Bu ay ovülasyon testi kullanmaya başladım adetim biter bitmez. Yumurtlama olmuş mu ? Hangi günleri değerlendirmeliyiz? Birde gün aşırı mı değerlendirelim yoksa her gün mü ?

Eklentiler

• 20210821_000302.jpg
    20210821_000302.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 50
Benim ovülasyon testinde ilk ayım çok anlamıyorum. 3 aydır gebelik düşünüyorum. Bu ay ovülasyon testi kullanmaya başladım adetim biter bitmez. Yumurtlama olmuş mu ? Hangi günleri değerlendirmeliyiz? Birde gün aşırı mı değerlendirelim yoksa her gün mü ?
İster gün aşırı değerlendir ister hergün. İkisini uygulayanlarda gebe kalabiliyor.

Pik olmuş. Değerlendirin. Silikleşmeye başladığı 2 günü de değerlendirmeyi atlamayın.

Gün aşırı değerlendir bence sperm anca kendini topluyor

İster gün aşırı değerlendir ister hergün. İkisini uygulayanlarda gebe kalabiliyor.

Pik olmuş. Değerlendirin. Silikleşmeye başladığı 2 günü de değerlendirmeyi atlamayın.
Yumurtlamadan sonra belirgin bi alıntım olmadı bu çalışmadığını mı gösterir. Bir gün sonra siliklesti normal mi

Gün aşırı değerlendir bence sperm anca kendini topluyor
Yumurtlamadan sonra belirgin bi akıntım olmadı bu çatlamadığınımı gösterir

X