Davranış Bozuklukları Oyun terapisti ariyorum

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Emosh

Seninle yeniden "Kızım"
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
54
1
5 yasindaki kizim icin oyun terapisti ariyorum. Ancak ozel merkezlerde seans ucretleri 300-400 arasi...Devlet hastanelerinde yapiliyor mu acaba ya da daha uygun bulabilecegim bir merkez veya doktor var mi bildiginiz.İstanbulda ikamet ediyorum bu arada...

Merhaba
5 yasindaki kizim icin oyun terapisti ariyorum. Ancak ozel merkezlerde seans ucretleri 300-400 arasi...Devlet hastanelerinde yapiliyor mu acaba ya da daha uygun bulabilecegim bir merkez veya doktor var mi bildiginiz.İstanbulda ikamet ediyorum bu arada...
Sayın emosh ben bir oyun terapisti yim seansı 100 tl. Çocuklarla çalışıyorum. Yanısıra psikolojik danışmanlık ve hipnoterapi destekli eğitimler veriyorum. Iletisim e geçebiliriz. Sevgiler

Merhaba, Emosh Emosh uzun zaman olmuş ama belki hala ilgileniyorsunuzdur. Ben ve arkadaşlarım saati 40 liradan alıyoruz evimize geliyor terapist çok da memnunuz.

merhaba oyun terapisi çocugun travmalarını çözmek ve sağlıklı büyümesi için uzman eşliğinde oyuna tabi tutulması. oyun teraipisi alan çocukların ergenlik dönemlerini cok rahat geçirdiğini gördüm.

merhaba oyun terapisi çocugun travmalarını çözmek ve sağlıklı büyümesi için uzman eşliğinde oyuna tabi tutulması. oyun teraipisi alan çocukların ergenlik dönemlerini cok rahat geçirdiğini gördüm.
Gerçekten bende bunu ilk kez duydum, benim kızım 2 defa nöbet geçirdi 14 ve 15 aylıkken, çok şükürki beyin sinirlerini etkilememiş, sorunu yok kızımın şimdilik çok şükür,havale ilacı kullanıyoruz artık, tam konuşmaya başlayacakken geriledi, şimdi 20 aylık ve sadece en fazla 7 kelime söylüyor, doktor korktuğu için geri çekildiğini söyledi, ben ilgileniyorum, eğitici oyuncaklarla, kartlarla oynatıyorum ama sonuçta sadece bir anne olarak, uzman değilim yani.. Ben Elazığdayım, acaba burada da var mıdır oyun terapisti ?

Gerçekten bende bunu ilk kez duydum, benim kızım 2 defa nöbet geçirdi 14 ve 15 aylıkken, çok şükürki beyin sinirlerini etkilememiş, sorunu yok kızımın şimdilik çok şükür,havale ilacı kullanıyoruz artık, tam konuşmaya başlayacakken geriledi, şimdi 20 aylık ve sadece en fazla 7 kelime söylüyor, doktor korktuğu için geri çekildiğini söyledi, ben ilgileniyorum, eğitici oyuncaklarla, kartlarla oynatıyorum ama sonuçta sadece bir anne olarak, uzman değilim yani.. Ben Elazığdayım, acaba burada da var mıdır oyun terapisti ?
oyun terapisi çok fazla ihtiyaç duyulan bir alandır, günümüzde bu konuya sıkça yer verilmeye başladı. elazığda oyun terapisti mevcut . kendi oyunlarınız elbette çocuğa iyi gelecektir fakat bir uzman tarafından aktarım veya katarsıs sağlandığından iyileştirici yönü fazladır.

İstanbul anadolu yakasında seans ücreti uygun olan oyun terapisti arıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Kızlar benim yeğenimle ilgilenen bir oyun terapistimiz var. İşinde çok başarılı ve yeğenimle çok ilgili. Nitekim yeğenimle bu enerjiyi yakalayabilen kimse olmadı bu zamana kadar.
Biz çok memnunuz. Bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Merhaba oyun terapisi uygulayıcısıyım hala ilgileniyorsanız lütfen ulaşın iyi günler

X