Lise Yorum ve Soruları Özel okul meselesi lise

ispanakliborek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
10.762
12.400
Kızlar benim kardeşcağız teoga girdi çıktı. Annemler izmirde ilçede yaşıyordu istanbula yanıma dönmeye karar verdiler bu çocuk için şimdi :)

Puanı 430/500. %12lik dilimde. Durum iç açıcı değil yani. Öyle güzel semtlerdeki sonradan anadolu lisesi olmuş liseleri yazdık.

Kemal hasoğlu
Yeşilköy 50.yıl
Füsun yönder
Dilnihat özyeğin
......

Aklıma gelenler daha doğrusu önem verdiklerimiz bunlar.

Ama sonradan içimize sinmezse özel okula verelim diyoruz. Zaten özelde okuyordu izmirde. Özel tavsiyesi istiyorum aslında. İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz kaliteli yerler var mıdır? Ve yukarıdaki liseler tutsa mesela özel okul mu oraya gitmesi mi mantıklıdır?

Dersaneden dönmeözelleri istemiyoruz.

Cemaatin özellerini tavsiye eder misiniz? Fatih koleji çok ciddi gözüktü bize. Gerçekten ilgililer mi? Bizim oğlan çok şımarık ve aklı fikri gezmede kızlarda bacaksızın. Kaç tane sevgilisi var. Takip edemiyoruz. O yüzden mantıklı geliyor böyle bir yere vermek. Ama kız erkek ayrı okullarda okuyormuş. Okul bitince tam öküz yetişecek diye korkuyorum ayrı okulda olunca :)

Diğerleri de bize çok lakayıt geliyo. Ticarethane gibi. Öğrenciyi ve ailesini pohpohluyorlar sadece. İlköğretimde gittiği yer öyleydi en azından. Aklınızda bildiğiniz ciddi lise var mıdır?

Kemalhasoğlu'na falan gitmesin bence sonradan anadolu lisesi oldu zaten ayrıca bulunduğu semt itibariyle giden tipler de belli biraz mezun olan arkadaşım var ordan hiç memnun değildi ne eğitiminden ne ortamındano_O Bence özele verin daha iyi.

Valla hangi ilçedesiniz bilmiyorum ama beşiktaş sakıp sabancı anadolu lisesi ni öneririm eğitimi öğretmenleri okul aile birliği müdürü velileri bile çok seçkin benim kızım ordan mezun diş hek kazandı süper eğtm puanı şimdi kaç bilmiyorum özel okul ayarında yine beşiktaşta atatürk anadolu lisesi bingül erdem lisesi beşiktaş anadolu lisesi özdemir sabancı anadolu lisesi bunlar aklıma gelen arkadaşlar bu okullardan da çok memnunlar araştırın bence besiktaşı yazxım hem yakın oturuyom hem seçkun liseler burda canım.

Valla hangi ilçedesiniz bilmiyorum ama beşiktaş sakıp sabancı anadolu lisesi ni öneririm eğitimi öğretmenleri okul aile birliği müdürü velileri bile çok seçkin benim kızım ordan mezun diş hek kazandı süper eğtm puanı şimdi kaç bilmiyorum özel okul ayarında yine beşiktaşta atatürk anadolu lisesi bingül erdem lisesi beşiktaş anadolu lisesi özdemir sabancı anadolu lisesi bunlar aklıma gelen arkadaşlar bu okullardan da çok memnunlar araştırın bence besiktaşı yazxım hem yakın oturuyom hem seçkun liseler burda canım.

Canım işte ben de isterdim ki oraya gitsin ama dediğim gibi puanı kötü. Yoksa ben de iel mezunuyum. İyi liseleri biliyorum. Ama bu ayardakileri hiç bilmiyorum...:KK43:

Kemalhasoğlu'na falan gitmesin bence sonradan anadolu lisesi oldu zaten ayrıca bulunduğu semt itibariyle giden tipler de belli biraz mezun olan arkadaşım var ordan hiç memnun değildi ne eğitiminden ne ortamındano_O Bence özele verin daha iyi.

Ayy iyi ki söyledin biz de hani bahçelievlerde falan diye iyi olduğunu düşünmüştük hep :KK43:

ben cemaat okullarından ortaokulundan mezunum evet eğitimi iyi ancak dini eğitim vs. de veriyor yanında ve kız erkek öğrenciler arasına okullarında ayrı olduğundan anlamış olacaksınızki keskin bi şekilde ayrılmış durumda kardeşinizi anlattığınıza göre bu tarz şeyleri hoş görüyle karşılıycak biri değil ne yalan söyliyşm bende değildim belli bi süreden sonra insan huzursuz hissediyor kültür okullarına giden arkadaşım vardı ve çok memnundu orayı tavsiye edebilirim

X