Özgüvenim sıfır resmen aglıyorum

Busecik29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2016
7
0
:dua::dua:arkadaşlar 22 yaşında 163 boy 49 kiloyum. Bacaklarım incecik kalçam fln yok. Kilo aldırıcılar hç bişeye yaramadı. Doktorlara gttm bi anormallik yok dediler. Herkes yüzün çok güzel ama aşağı kısımlar öyle zayf ki güzelliğin farkedilmiyo bile diyolar. Artık bıktım insanların lafından. Lütfen kesin olarak kilo aldırıcak bi öneriniz varsa paylaşır msnız?

ben evlenince 46 kiloydum. boyumda senle ayni. o kadar kotu degilki. insanlarin pek cogu boyle olmak istiyor aslinda. insanlar pek sever ustune vazif olmayan islere yorum yapmayi.

Ya haklsn ama insanın partneri de kilo konusunda iğneleyici laflar edince insan iyce hayattan soğuyo. Şu an gayet rhat gibi dvranıyo kilomdan ama bi kere takıntı oluştu bnde. Yapmadgm şey kalmadı pozitf düşünme yeteneğimikaybettim

Bende öyle zayıftım ki zayıflığıda severim sonuçta kilo hastalık demek..
Evlendim,doğum yaptım derken artık bana göre 6 7 kilo fazlam bile var..
Zayıflıktan şikayet edenleride hiiç anlamm rabbimin ne güzel nimetleri var korkmadan kilo alırmıyım demeden gece gündüz ye ne gzl..

Sen zayıf değilsin ki. Benim yakınım seninle aynı boyda 41 kilo hatta 39u bile görüyor devamlı o napsin

Evet ama giydiğin şeylerin yakışmaması sinir bozucu. Bilmiyorum kmse de henüz bi öneride bulunmadı Napıcam ben

Ay keske ben zayif olsam. Benim esimde kilomdan sikayet eder hatta ailem bile zayifla diyor.

Sizin gibi olsa dunyayi yerim. Ohh her canimin cektigini yerim.

Bencede zayıf değilsin benim boyum 173 kilom 55 ama sanırım kemiklerin iri etli değilsen zayıf duruyo olabilirsin benim kuzenim var boyu benimle aynı kilosu benden biraz fazla benim her zaman daha kilolu durduğumu söylerler o çok kemikli olduğu için

Bilmiyorum ki yani gayet zayıf oldgumu, afrikalılar gbi oldgumu sylüyolar. Yüzüm kollarım iyi. Ama belden aşaısı vasat. En son bi arkadaşım iğrenerek baktı bana. Ay içim çekildi senin şu bacaklarınıgörünce dedi ve resmen kendimden utandım

Bilmiyorum ki yani gayet zayıf oldgumu, afrikalılar gbi oldgumu sylüyolar. Yüzüm kollarım iyi. Ama belden aşaısı vasat. En son bi arkadaşım iğrenerek baktı bana. Ay içim çekildi senin şu bacaklarınıgörünce dedi ve resmen kendimden utandım
Bence kilon cok iyi bende cok kilo almak istedim bir anda 7 kilo aldim insanlar ne yorum yapacagini sasirmizlar bence kilon boyuna gore tam ama cok istiyosan kilo almak markana tuket bil bil ve cikolata en onemliside gece yatmadan bi kac bir sey de olsa atistir

Üşengeç bi yapım oldgu için gece acıksam bile kalkıp yemiyorum. Muz çok tüketiyorum bu aralar ama öneriye ihtiyacım var. Size ne kadar zayf gbigelmesemde kızlar

Üşengeç bi yapım oldgu için gece acıksam bile kalkıp yemiyorum. Muz çok tüketiyorum bu aralar ama öneriye ihtiyacım var. Size ne kadar zayf gbigelmesemde kızlar

ben az çok anladım demek istediğini aslında dedikleri gibi gerçekten zayıf değilsin ama belli ki kemiklerin zayıf belden aşağısı yani bacak ve popon yoksa sen spor yapmalısın yani kemiği kalınlaştıramayacağına göre belli ki biraz da genetik o zaman kasa yükleneceksin yoksa istediğin kadar ye iş popo bacak genlerde yoksa yoktur. popo ve bacak kalınlıştırmak için egzersizler var bunları yapmalısın üşengeçlik yapma ama beslenmene de çok dikkat etmelisin protein ağırlıklı beslenip her gün düzenli bir programa uyarsan çok rahat popo da yaparsın bacak da :KK70: mesela squat yap bak 1 ay hiç aksatmadan azmederek o popo nasıl yumurta gibi çıkıyor dışa.

ben az çok anladım demek istediğini aslında dedikleri gibi gerçekten zayıf değilsin ama belli ki kemiklerin zayıf belden aşağısı yani bacak ve popon yoksa sen spor yapmalısın yani kemiği kalınlaştıramayacağına göre belli ki biraz da genetik o zaman kasa yükleneceksin yoksa istediğin kadar ye iş popo bacak genlerde yoksa yoktur. popo ve bacak kalınlıştırmak için egzersizler var bunları yapmalısın üşengeçlik yapma ama beslenmene de çok dikkat etmelisin protein ağırlıklı beslenip her gün düzenli bir programa uyarsan çok rahat popo da yaparsın bacak da :KK70: mesela squat yap bak 1 ay hiç aksatmadan azmederek o popo nasıl yumurta gibi çıkıyor dışa.
Günde kaç squat yapmalıyız popomuzun bir ayda dediğiniz gibi olması için?

Günde kaç squat yapmalıyız popomuzun bir ayda dediğiniz gibi olması için?

Bununla ilgili birçok mobil uygulama var çeşitleri var squatın hem onları görmüş olursun ama başlangıç olarak ilk bir hafta günde üç kez ve 20 şerle başlayabilirsin . İlkgünler bacakların ve popon çok acıyacak ama bırakma kasların çalışmaya başladığında bırakırsan anlamı olmaz üstüne gitmelisin. Nasıl yapılır çok iyi öğren ve duruşunu ayarla popo yapcam diye canını yakma yani. İlk hafta alıştıktan sonra vücut zorlanmaz zaten sıkıldıkça 15 kez falan kalk yap ama bunu koşu step bunlarla destekle derim ben tek squatla olmaz beslenmene çok dikkat et

Bununla ilgili birçok mobil uygulama var çeşitleri var squatın hem onları görmüş olursun ama başlangıç olarak ilk bir hafta günde üç kez ve 20 şerle başlayabilirsin . İlkgünler bacakların ve popon çok acıyacak ama bırakma kasların çalışmaya başladığında bırakırsan anlamı olmaz üstüne gitmelisin. Nasıl yapılır çok iyi öğren ve duruşunu ayarla popo yapcam diye canını yakma yani. İlk hafta alıştıktan sonra vücut zorlanmaz zaten sıkıldıkça 15 kez falan kalk yap ama bunu koşu step bunlarla destekle derim ben tek squatla olmaz beslenmene çok dikkat et
Çok teşekkür ederim cevabınız için

bende aynı durumdayım inanın zayıflık sandığınız kadar güzel bir şey değil :KK43: Mesela ne kadar dar giyerseniz giyin o pantolon belinizden düşer ve sarkar. Nerdeyse hiçbirşey yakışmaz ne kadar güzel olursanız olun. Kilolular zayıflığa hasret zayıflar kilolara hasret :KK11:

X