Anti-Aging Ozon tedavisi ile ilgili bilmediklerimiz ve deneyimleriniz

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
haa bide sanki selülitlerimde az bi iyileşme var gibi ama bu yanılıgıda olabilir, çünkü 1-2 kilo verdim,ki biliyosunuz kilo kaybı sonucu selülitlerde azalma oluyor ztn

dünyadaki ilk mucidi Hitlerdir 2.dünya savaşında kendine ve üst düzey komutanlarına bagışıklık sistemini güçlendirmek we dinçlik için uygulatmıştır Türkiye'ye ilk getiren Semiramis Pekkan'dır tazelenen kanla birlikte cilt,saç,anti-aging kısaca tüm metabolizmaya faydası vardır geçtigimiz yıl 2dönem olarak 24seans yaptırdım vücut içten beslenir kanın yenileniyor bir arkadaşım 10seansla alkolu bıraktı bir arkadaşımın kızı öss hazırlık sürecindeki stress/heyecanını yendi artık ragbet gördügü için fiyatları arttı ;ama hayattaki en degerlinizi kendinizi şımartın ve yaptırın yaşlanmayı,hastalanmayı beklemeden !!!!!!

çok iyiymiş

ben kan yaptırıyorum bagışıklık sistemim yavaş ne yazık ki birçok sağlık sorunum war ;fakat ozonla ilerlemiyor rahatsızlıklarım ozon saunanın da seansı kanla aynı aslında imkan olsa hem kan hem sauna birleşik paket yaptırmak lazım ;ama o da çok masraflı olur

adana da nerde yaptırıyorsunuz acaba bilgi verir misiniz?

Merhaba.
Ozon terapi problemli bölgeye mi veriliyor?
Yani asıl sormak istediğim; 3 seanslık ozon terapi kuponum var,
MEsela bu terapiyi aldığımda hem göbeğe hem selülite yönelik mi olur,yoksa 2 yer için de ayrı terapiler mi uygulanır?
Ve bişey daha merak ediyordum,her 2 bölgenin orantılı olduğunu dşünürsek selülitde mi yoksa bölgesel incelme de mi daha etkili sonuç verir?

daylightcım cnm sen kana karıştırılandan mı yaptın? yoksa ozon saunayada mı girdin? cnm ya benm saçlar dökülyo, sürekli yorgunluk var, gözlerim çökük. yüzüme dolgu yaptırcaktım. Acaba ozon daha mı faydalı olur ki? yanii ben kanıma karıştırıp aynı zamanda ozonu solumak ve ozon sauna istesem çok mu maliyetli olur?cnm biraz bilgilendir. gençleştirdimi? nelere iyi geldi?

hangi il de yaşıyorsun.Ayrıca ozonu solumak iyi değil biz doktorlar önermiyoruz.Sauna ve kanını ozonlarsan daha iyi

Yaa ben Ankara'da iyi bir merkez arıyorum.Ankara'da kimse yaptırmadı mı bu nu?

Var canım.Cinnah cad.sinde ankara antikacılık varya bilirsin oranın yan apartmanında hemen.Ben görüştüm hatta yaptırcaktım ama yurtdışına çıkıcam yarım kalır diye yapmadım ama yurtdışı seyahatimden sonra yaptırmayı düşünüyorum.Eylül gibi olur sanırım.Doktor zamanımın olmayışına da bir çözüm getirdi.Hani normalde haftada bir kez yapılması gerekiyor ama istersen erken yetiştirebilmek için hafta da 3 kez yapalım dedi. Ki benim okadarlık da zamanım yok.Gayet de yakışıklı bir doktor çok da kibar.Bir görüş istersen.

ankarada cam şişe ile yapan ucuz bi yer var mı acaba
bir ara bayagı heveslenmiştim

jayjay oxozon yukarıda adresi verdim zaten.Fiyatları şöyle 1 seans 75 tl.12 seans 900 tl ediyomuş.Ayrıca saunaya da girmek istersen 1 seans ücretini 100 tlye tamamlarım dedi.Yani seans başı sauna ve kan değişimi 100 tl oluyo ki bu da bence çok çok iyi.

ayrıca ozonlanmış serumda vardı yani ozonlanmış bakım ürünleri.Sekreterin cildi de çok taze ve pürüzsüzdü o da serumdan kullanıyormuş.Tabi nekadar doğru bilemiyorum.Ama güzel görünüyordu.Ve kesinlikle bakım yapılmış bir ciltti doğal cilt değildi gördüğüm.Ankarada yaptırmak isteyenler gidip görüşsünler.benim oturduğum yere yakın olunca ilk orasıyla görüştüm aynı cadde üzerindeyiz çünkü.Ankara da diğer merkezlere gidip görüşmedim o yüzden diğer merkezlerin fiyatlarını bilmiyorum.Gerçi ben yaptırınca etkilerinden bahsederim burada

daylightcım cnm sen kana karıştırılandan mı yaptın? yoksa ozon saunayada mı girdin? cnm ya benm saçlar dökülyo, sürekli yorgunluk var, gözlerim çökük. yüzüme dolgu yaptırcaktım. Acaba ozon daha mı faydalı olur ki? yanii ben kanıma karıştırıp aynı zamanda ozonu solumak ve ozon sauna istesem çok mu maliyetli olur?cnm biraz bilgilendir. gençleştirdimi? nelere iyi geldi?
canım yaşın kaç bilmiyorum ama eğer yüzündeki gözlerindeki çöküklük yaşına bağlıysa gençleştirmez.Zaten bu gençleştirmiyo.Kan yaşını küçültür mesela kan yaşın 50 ise 25 yapar onun gibi düşün.Yani nasıl desem hani mesela güneş çok tahrip eder cildini ya da kullandığın şeyler, yani bunlara etkisi olur tazeler çünkü ama ileri yaşın verdği bir çöküklükse buna etki etmez.Ayrıca hemen dolguya sarılma.Kanını yıkat bütçen uygunsa saunaya da gir sonra bir de istersen serum da al ozonlanmış serum onu da ek olarak cildine bakım takviyesi yap.Eğer yararını görmezsen dolguya başvur ama çok iyi araştırıp yaptırmanı tavsiye ederim.

Sağlık sorunlarım nedeniyle ozon terapi görmüştüm.
Zamanla hissettim mucizevi yönünü.
Şimdi tekrar yaptırmam gerekiyor, bunun için de para kazanmam gerekiyor :-)

ozonlu suyu içmenin mideye iyi geldiği söyleniyor böyle bir uygulama yapan varmı

ayrıca ozonlanmış serumda vardı yani ozonlanmış bakım ürünleri.Sekreterin cildi de çok taze ve pürüzsüzdü o da serumdan kullanıyormuş.Tabi nekadar doğru bilemiyorum.Ama güzel görünüyordu.Ve kesinlikle bakım yapılmış bir ciltti doğal cilt değildi gördüğüm.Ankarada yaptırmak isteyenler gidip görüşsünler.benim oturduğum yere yakın olunca ilk orasıyla görüştüm aynı cadde üzerindeyiz çünkü.Ankara da diğer merkezlere gidip görüşmedim o yüzden diğer merkezlerin fiyatlarını bilmiyorum.Gerçi ben yaptırınca etkilerinden bahsederim burada

aylin hanım o doktorun adını ve sürülen serumun markasını bana yazar mısınız?

slm. ben 1 ay akdar önce diz ağrılarım için ortepedi doktoruna gtimiştim. 33 yaşındayım ve dizlerde kireçlenme var. ve çok ilerlemiş .60 yaş dizi gibi demişti. ve acilen kıkırdakların korunması gerek dedi ve hemen majör ve minör ozon tedavisi başlattı. toplam 10 seans sürdü. oruçtan 1 -2 gün önce seansı tamamladık. inanırmısınız tedaviden önce vücudum yaşlı gibiydi. enerjisiz,yorgun du. tedavinin 3-4 seansında enerji geldi. şimd,i çok iyiyim. ayrıca vitamin ilacı verdi takviye olsun diye.

bakalım 2 ay sonra 1 seansta daha majör olacak. ayrıca cildim çok matlatmış ve solgundu .seanstan sonra ışıltı geldi. annem cildin nasıl parladı diyor:)))

slm. Ben 1 ay akdar önce diz ağrılarım için ortepedi doktoruna gtimiştim. 33 yaşındayım ve dizlerde kireçlenme var. Ve çok ilerlemiş .60 yaş dizi gibi demişti. Ve acilen kıkırdakların korunması gerek dedi ve hemen majör ve minör ozon tedavisi başlattı. Toplam 10 seans sürdü. Oruçtan 1 -2 gün önce seansı tamamladık. Inanırmısınız tedaviden önce vücudum yaşlı gibiydi. Enerjisiz,yorgun du. Tedavinin 3-4 seansında enerji geldi. şimd,i çok iyiyim. Ayrıca vitamin ilacı verdi takviye olsun diye.

Bakalım 2 ay sonra 1 seansta daha majör olacak. Ayrıca cildim çok matlatmış ve solgundu .seanstan sonra ışıltı geldi. Annem cildin nasıl parladı diyor:)))

çok geçmişler olsun bu denli fayda görmen müthiş iyi kireçlenmenin şifası egzersizde bende omuz başlarında kireçleme vardı çamaşır asamıyordum boynumdaki fıtık kollarıma avuç içlerime kadar vuruyordu pilatesle çözüm buldum
ayda bir hatırlatma seansıyla dewam etmekte fayda var ;çünkü ben birden bıraktım vücut da birden bırakıyor şimdilerde param yok yoksa bayılıyorum ozonun yarattıgı etkilere

Son düzenleme:
su.ay cok gecmis olsun
major ve minor tedavi nasıl oluyor her ikisi de enjeksiyon degil mi?
seans fiyatlarını ve bulundugunuz ili doktorunuzu ögrenebilir miyim?

:KK12:
çok geçmişler olsun bu denli fayda görmen müthiş iyi kireçlenmenin şifası egzersizde bende omuz başlarında kireçleme vardı çamaşır asamıyordum boynumdaki fıtık kollarıma avuç içlerime kadar vuruyordu pilatesle çözüm buldum
ayda bir hatırlatma seansıyla dewam etmekte fayda var ;çünkü ben birden bıraktım vücut da birden bırakıyor şimdilerde param yok yoksa bayılıyorum ozonun yarattıgı etkilere

teşekkür ederim..artık ozonla kirecin yayılmasını,kırıdaktaki sıvı kaybını önleyeceğiz dedi.. 2 ayda 1 seans majör şeklinde alacağım..
su.ay cok gecmis olsun
major ve minor tedavi nasıl oluyor her ikisi de enjeksiyon degil mi?
Seans fiyatlarını ve bulundugunuz ili doktorunuzu ögrenebilir miyim?

teşekkür ederim..

Major de kanı belli miktarda alıp ozon sıkılıyor.sonra tekrar vucuda veriliyor..minörde direk ozon iğneyle kola enjekte ediliyor.
Seans 100tl ..10 seans aldım..ben kayseri de oturuyorum. Ibni sina hastanesinde yapılıyor. şehir dışından baya bir hasta geliyor.
Doktor ilhan demiryılmaz...

Son düzenleme:
suay hanım yanıt için çok teşekkürler
annemin dizlerinde de diz içi sıvı azalması ve yer yer lif kopmaları var
oturup kalkamıyor, sanırım anneme çok iyi gelir

eşimin migreni var. istanbulda gidebileceğimiz, güvenilir bir yer bilen var mı??? ozon tedavinin faydası olur inşallah...

aylin hanım o doktorun adını ve sürülen serumun markasını bana yazar mısınız?

Doktorum Çoşkun Akay ben yaptırıyorum şuan zaten.Eğer ankaradaysan tavsiye ederim.Çok rahat bir ortam.Hem fiyat olarak ta çok uygun.Sauna yaptırmak istiyorsan havalar çok sıcak olduğu için uygun görmüyolar.Eğer soruların varsa aklına takılan buraya yaz senin için dr ye sorayım.Ama sanırım ben tedaviyi yarım bırakıcam 5 seans alıcam çünkü yurtdışına çıkıcam.Keşke 12 seansı tamamlayabilseydim.5 seansda çok az ya.Ozon tedavi gören arkadaşlar sizin kanınız kaç dakika ozonlanıyo bilgilendirebilirler mi?.Birde kaç şırınga ozon veriliyo kanınıza.Benim 5dak.boyunca ozonda çalkalıyo kanımı doktor.Sonra geri veriyo 10dak. sürüyo tekrar vücuda girmesi kanımın.Yani sanırım toplam 20 dak. sürüyo işlem

X