p.i.e.m.a. 'nın başarı öyküsü

p.i.m.e.a.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
121
1
38
daha 23 yasında bi genc kız olarak en büyük derdim dogal olarak fazlalık 17 kilocugumdu zamanında..birgün tartıya çıktım ve ibrenin 77'ye vurdugunu görünce karar verdim ve basladım..aslında benimki cok uzun bi zaman aldı yaklasık 1 sene kadar ama bunun sebebi verdigim bi kac kilodan sonra kendime verdigim ödül zamanlarımdı..mesela her 5 kiloda 1hafta izin ancak ABARTMADAN :KK70: daha sonra diyete tekrar devam...44bedene dogru ilerlerken suan 38lerde en fazla 40 bedenlere girip cıkıyorum...bircok hap da kullandım ama inanın faydasız...onlar daha sorna kilo aldırmaktan baska bi işe yaramıyor... marifet bogazı tutmakta...kızlar ben ki 17 kilo verdim herkes verebilir...kilo vermek isteyen herkese GÜVENİYORUM :KK66: :KK66: :KK66:hihoyyyt:1hug:

BAKIN ŞİMDİ KIZLAR İNANIN HİÇ ZOR DEGİL,LİSTE FİX
SABAH KALKIOSUNUZ NORMAL KAHVALTINIZI EDİOSUNUZ, EN FAZLA İKİ İNCE DİLİM EKMEKLE, 1 DİLİM PEYNİR AMA KAŞAR PEYNİRİ DEGİL CÜNKÜ O COK YAGLI :) SALATALIK DOMATES BİBER MAYDONOZ NE İSTERSENİZ..
ÖGLENE KADAR BİŞE YEMİOSUNUZ, YOK DAYANAMAM DERSENİZ 1 MEYVE
OGLENDE KOFTE veya TAVUK veya BALIK-SALATA-İKİ KASIK YOGURT-1 İNCE DİLİM EKMEK
ARA OGUNDE HANİ DİYET BİSKÜVİLER VAR YA ONLARIN LİMON LİFLİ OLANLARINDAN 3TANE YİYORUM BEN HALA.DOYURUYO DA AKSAM YEMEGİNE KADAR.
AKSAM DA OGLENİN AYNISINI YİYEBİLİRSİNİZ..
ANA OGUNLERİ ŞÖYLE DE DEGİŞEBİLİRSİNİZ MESELA 1KASE CORBA+1DİLİM EKMEK. YA DA 5 YEMEK KASIGI SEBZE YEMEGİ SALATA İKİ KASIK YOGURT 1 DİLİM EKMEK
YA DA 4 KOFTE+4 YEMEK KASIGI MAKARNA YA DA PİLAV..
NE DİYOSUNUZ ??

Ahhh bide bizim yaşlara gelince o kadar zor oluyorki zayıflamak,
metabolizma çook yavaşlıyor, hamilelikler, yaşam tarzı, keşke bende senin yaşında olsam.
Kurtulmak istiyorum bu kilolardanÇok üzgünüm çoook

tebrik ederim seni hedefine ulaştığın için öncelikle..a.s.

varsa fotoğraflarını ekler misin birde başka neler yaptın?

bende kılo vermek ıstıyorumm Çok üzgünüm çoook

dıkkat edıyorum ama olmuyo sabır lazım banaaa Çok üzgünüm çoook

tebrikler cnm bende verdim ama diyetisyen eşliğinde 6 öğün yaparak geri kalanlarıda bi verseydim

tebrik ederim seni canım.bende tahminen 1 buçuk aydır diyetisyene gidiyorum.şimdilik 9 kilo verdim.daha çook vermem lazım.ama verdikçe kendimi çok iyi hissediyorum.doktor kontrolü altında kilo vermenizi tavsiye ediyorum.

BAKIN ŞİMDİ KIZLAR İNANIN HİÇ ZOR DEGİL,LİSTE FİX
SABAH KALKIOSUNUZ NORMAL KAHVALTINIZI EDİOSUNUZ, EN FAZLA İKİ İNCE DİLİM EKMEKLE, 1 DİLİM PEYNİR AMA KAŞAR PEYNİRİ DEGİL CÜNKÜ O COK YAGLI :) SALATALIK DOMATES BİBER MAYDONOZ NE İSTERSENİZ..
ÖGLENE KADAR BİŞE YEMİOSUNUZ, YOK DAYANAMAM DERSENİZ 1 MEYVE
OGLENDE KOFTE veya TAVUK veya BALIK-SALATA-İKİ KASIK YOGURT-1 İNCE DİLİM EKMEK
ARA OGUNDE HANİ DİYET BİSKÜVİLER VAR YA ONLARIN LİMON LİFLİ OLANLARINDAN 3TANE YİYORUM BEN HALA.DOYURUYO DA AKSAM YEMEGİNE KADAR.
AKSAM DA OGLENİN AYNISINI YİYEBİLİRSİNİZ..
ANA OGUNLERİ ŞÖYLE DE DEGİŞEBİLİRSİNİZ MESELA 1KASE CORBA+1DİLİM EKMEK. YA DA 5 YEMEK KASIGI SEBZE YEMEGİ SALATA İKİ KASIK YOGURT 1 DİLİM EKMEK
YA DA 4 KOFTE+4 YEMEK KASIGI MAKARNA YA DA PİLAV..
NE DİYOSUNUZ ??
cnm ya banada soyle bende zayıflıyım 90 kıloyum yasım 19 10 once dogum yaptım 55 kıloydum ama sımdı :eek:klava:bana bıseyler de

arkadaşım kilo vermek beyinde bitiyor sen istedikten sonra yapamayacagın hiçbirşey yoktur 2 ayda 10 kilo verdim ekmeyi keserek tabiki hap falan hep yalan sakın deneme iyi şanslar

Kızlaarr..bende bir çocuk annesiyim.2,5 yaşında baldan tatlı bir kızım var..48 kiloydum evleniğimde..minyonumda biraz..doğum kontrol hapı kullandım bi dönem..54 le hamile kaldım..72 ile doğuma girdim..tam 17 kilo aldım..doğum sonrası6-7 kilo giiti.kalan 10 kiloyuda ben doğumdan 4-5 ay sonra fazla emziremediğim için
kendi çapımda diyet ve sporla..2 ayda verdim ..ama spor salonuna gittim 2 ay..haftada 3 gün..klasik şeyler yaptım..yeşil çay vs..akşam 6 dan sonra yemedim felan..bazen hanımlarla oturduğumuzda pasta börek yediysemde..akşam yemedim yada çok az yedim..işte velhasıl..başladığım kiloya 54 e döndüm..epey bi zaman öyle dolaştım..52 oldum bir ara çok sıkıntılı bir dönmeimdi..sonra yine 54 ..

Ama ben 54 tende çok sıkılmaya başladım..kaynamgille oturuyom 1 senedir..eşimin işinden dolayı..adanalılar kendileri.salçalı yağlı yemekler o biçim.ve yemeğe düşkünler.bu evde diyet yapmak imkansız gibiydi ..radikal bir kararla..m..b.. Adlı zayıflama hapından kullandım..yalnızca bir ay ama..6 kilo verdim..hap bitkisel dedikleri için güvendim..mantıklı geldi..kilo verme süreside mantıklıydı..yani 1 ayda 6 kilo normal bence..neyse işte evlilik zamanlarımdaki kilo ma döndüm ama 48 e..sahilde sporlada destekledim süreci..sonra iki kilosıunu geri aldım baktım 50 olmuşum..ama şu an 3-4 gündür dikkat ediyom gene accıık vermişim.48 e dönücem..dönerim de..
Inanın kızlar..kendime güvenim acayip geldi artık..kaç kilo olursam olayım veririm artık ben..kendimi tutumayı öğrendim..zayıflayınca yeni giysiler aldım bide..kilo alıpta onlardan mahkum kalmaya niyetim yok..bu düşünceyle acayip gaza geliyom kendi kendime..sizde çok sevdiğiniz kıyafete bakıp gaza gelin..bende bu kadar çok konuştum...bittiiiiiiii

Son düzenleme:
X