P90x fitness serüvenim buyrun :)

Degisim_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
5
1
35
Herkese Merhaba,

Fitness ve şekle girme konusunda araştırma yapanların büyük bir çoğunluğu P90X adlı programla karşılaşmıştır. Bu program Tony Horton adlı bir fitness eğitmeninin hazırladığı 90 günlük bir fitness programıdır. Yurtdışında bloglar ve youtube üzerinden binlerce insan P90X günlükleri tutuyor, programın içeriğini, dayanma güçlerini vs. yazıyorlar ve günlük üzerinden takiben programın ne kadar zamanda ne kadar işe yaradığına tanık oluyorsunuz.

ışte ben de bu yola baş koydum. Tony Horton’a ve internet üzerinden deneyimlerini paylaşan insanlara güveniyorum ve 90 günlük maratonuma başlıyorum. Her gün yaptığım fitness çalışmasını, ne kadar zorlandığımı yazıyorum. Hep birlikte işe yarayıp yaramadığını ve sonuçlarını görücez.

90 gün çok uzun bir süre, paylaşarak dayanabilirim bu maratona ve belki ben bir ayı geride bıraktığımda vücudumdaki değişiklikler başkalarını da fişekler. Fit ve sağlıklı olmak için çalışan herkesi bekliyorum.

TIKLAYIN :
BENıM P90X SERÜVENıM

Değişim biraz önce blogunu okudum. Öncelikle yaşadıklarını çok güzel anlatıyorsun. Anlatım dilin harika. Seni okurken kendimi gördüm resmen. Acı çeken, nefret eden, küfreden :). Ama farkında bile olmadığı kasları ağrırken bundan gurur duyan. Sana bu yolculukta eşlik edemeyeceğim belki ama blogunu okumaya devam edeceğim. Gün gelip de daha zorlu hareketlere geçiş yapabilecek gibi kendimi hissettiğimde kesinlikle bana motivasyon sağlayacaksın :)). Konuna abone oldum. Umarım buradan da paylaşıma devam edersin. Belki blogunu buraya da kopyalarsın veya gelişmelerle ilgili ara ara bilgi verirsin burada da.. Sana bu yolculukta başarılar. Sakın pes etme olur mu? Bu arada aklıma geldi. Şimdiki halinle bir fotoğrafın var mı? Tüm vücut hatlarını gösteren bir foton olsun, ölçülerini almayı da unutma. Bir ay sonra bir daha çektir aynı kıyafet ve pozla.. ıki fotoyu yan yana koyunca gözlerine inanamayacaksın.

degişim neden günlüğünü buraya kk ya taşımıyosun ben nasıl yapıldığını anlamadım anlatabilirmisin?

"spacegirl" çok teşekkür ederim!!! benim gibi sayıp söverek (hem kendine hem yaptığı işe:) ) zayıflamaya yeltenen birinin yorumunun motivasyonum üzerindeki etkisini anlatamam :KK70:

blog umu buraya taşımıyorum, blogdaki yorumlarda birine de bunun sebebini yazdım. Vücut atölyemin bri parçası blog um, bir arşiv, hesap vermek zorunda olduğum bir denetleyici, bütçe defterim :) Vazgeçemiyorum. Orada öyle yalın kalsın istiyorum.

Nereden indirebileceğinizi bilmiyorum video ları? Bir şekilde bulsanız da sanırım çok parçalı olurlar çünkü her egzersiz bir dvd de.

"sbnmcsm", bu P90X bir fitness video çalışması. her gün başka bir dvd yi takıp oradaki çalışmayı yapıyorsun. 90 günün sonunda normal kilodaki insanlar için fit bir vücut, benim gibi küçük tekerlekler için de kondisyon artışı, yakılan yağlar vaatleri var. Kilo verdirme konusunda direk bir vaat yok fakat kas kütlesini arttırıp yağ kütlesinden yaktıkça ister istemez veriyorsun kilo da. Çok kilo vereceğimi sanmıyorum ama kas kütlesi vücudumuzun asıl şeklidir, armut, karpuz, patates vs gibi bir görüntüden kiloma rağmen daha kum saatimsi bir görünüşe gireceğimi düşünüyorum-umuyorum-.

Fotoğrafımı ve ölçülerimi yarın koyucam. Böylelikle eğer ben başarırsam başka insanlar için de itici bir güç olabilir bu :)

Değişim, kaytarıyorsun farkında değilim sanma :-)) fotoğrafları gördük bunları "öncesi" kabul ediyor ve 65-70 gün sonraki "sonrası" fotoğraflarını bekliyoruz.

Mhb,

Oncelikle iraden icin seni tebrik ediyorum. Ben de cok deneyip ama bi turlu zayiflamayi basaramayanlardanim. Blogunu dikkatle iziyorum, daha once de zaten P90X'in methini cok duymustum, ben de ayni seruvene baslamak istiyorum ama nereden satin alabilecegim konusunda en ufak bir ipucu bulamadim. Sen nereden/nasil satin aldin DVD'leri? Yardimci olursan cok memnun olurum.

Simdiden tesekkurler, basarilar.

Herkese Merhaba,

Fitness ve şekle girme konusunda araştırma yapanların büyük bir çoğunluğu P90X adlı programla karşılaşmıştır. Bu program Tony Horton adlı bir fitness eğitmeninin hazırladığı 90 günlük bir fitness programıdır. Yurtdışında bloglar ve youtube üzerinden binlerce insan P90X günlükleri tutuyor, programın içeriğini, dayanma güçlerini vs. yazıyorlar ve günlük üzerinden takiben programın ne kadar zamanda ne kadar işe yaradığına tanık oluyorsunuz.

İşte ben de bu yola baş koydum. Tony Horton’a ve internet üzerinden deneyimlerini paylaşan insanlara güveniyorum ve 90 günlük maratonuma başlıyorum. Her gün yaptığım fitness çalışmasını, ne kadar zorlandığımı yazıyorum. Hep birlikte işe yarayıp yaramadığını ve sonuçlarını görücez.

90 gün çok uzun bir süre, paylaşarak dayanabilirim bu maratona ve belki ben bir ayı geride bıraktığımda vücudumdaki değişiklikler başkalarını da fişekler. Fit ve sağlıklı olmak için çalışan herkesi bekliyorum.

TIKLAYIN :
BENİM P90X SERÜVENİM

slm bende bu programın cardio bölümünü uyguluyorum indirdim super bir program yeni baslayanlar icinde oldukca zor bir program ben simdi tony nin p90x+ plus ını indirdim digerine göre daha agır bir program ise mutlaka yarıcak sakın bırakma kendimden biliyorum kolay gelsin

slm bende bu programın cardio bölümünü uyguluyorum indirdim super bir program yeni baslayanlar icinde oldukca zor bir program ben simdi tony nin p90x+ plus ını indirdim digerine göre daha agır bir program ise mutlaka yarıcak sakın bırakma kendimden biliyorum kolay gelsin

babys07; nereden indiriyosun programı link verebilir misin? Torrent ile deniyorum ama linklerin hepsi abuk subuk şeyler olarak çıkıyor.

Teşekkürler.

P90X'in en rezil öğrencisi ben miyim yoksa spor hayatına başlayan herkes ilk dönemlerde ciddiyetsizlikten ve rahata düşkünlükten kaynaklanan bir başarısızlık yaşıyor mu?!

İyi haberler ve sonuçlar yazmak istiyordum buraya ama haberler kötü. Neyse iplere asılıyorum ve anka kuşu misali alev topları saçarak-o biçim bir hırsla- tekrar baştan alıyorum. Ahğğğ...

:)))) yapma degisim ...
yap sunu ve bizlere bildir
bizim icin -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-akannehir

İsteyene p90 nın tüm versiyonlarının bulunduğu torrent linkini gönderebilirim

be bu programa başladım bide extradan hergün bir saat yürüyorum 64 kiloyken şu an 56,5 kilodayım sağlıkla ve mutlulukla veriyorum kilolarımı ilk zamanlar çok zordu bacak ağrılarımı anlatmam imkansız ancak sonuçları okadar güzelki kas gücüm arttı daha enerjiğim daha güçlüyüm halsizlik gitti sabahları daha erken uyanıyorum yemek saatlerim düzene girdi işallah 50 kiloya kadarda düşücem ve bu sporu bırakmayıda düşünmüyorum başlarken zayıflasam yeter diyordum ancak bende gösterdiği olumlu etkilerden dolayı artık sporu sağlık için yapıyorum bu programda ayrıca hergün ağır egzersiz yok hergün farklı bir kas grubunu çalıştırıyorsunuz.mesela ilk gün kol kaslarıysa ikinci gün bacak hatta perşembe günleri yoga var cmt günleri kenpo çokda zevkli pazarları tatil mesela kaslarınızı esnetiyor sadece ama unutmayın esnemekde kaslar için çalıştırmak kadar önemli.son olarak, hayatım boyunca çok kilo alıp verdim 65 üstüne çıkmadım ama 54 altınada inemedim ve hiç birinde bu kadar zevkle ve istikrarlada kilo vermedim...:nazar:

sevgili nilüfer,
paylaşımın için çok teşekkür ederim.uzun zamandır araştırma içindeyim ve artık bana uygun olan sporu bulduğumu düşünüyorum.bir an önce uygulamaya geçebilmem için bana yardımcı olursan sevinirim.bu dvdleri nerden edinebilirim,programa nasıl başlayabilirim?
teşekkkürler...:)

be bu programa başladım bide extradan hergün bir saat yürüyorum 64 kiloyken şu an 56,5 kilodayım sağlıkla ve mutlulukla veriyorum kilolarımı ilk zamanlar çok zordu bacak ağrılarımı anlatmam imkansız ancak sonuçları okadar güzelki kas gücüm arttı daha enerjiğim daha güçlüyüm halsizlik gitti sabahları daha erken uyanıyorum yemek saatlerim düzene girdi işallah 50 kiloya kadarda düşücem ve bu sporu bırakmayıda düşünmüyorum başlarken zayıflasam yeter diyordum ancak bende gösterdiği olumlu etkilerden dolayı artık sporu sağlık için yapıyorum bu programda ayrıca hergün ağır egzersiz yok hergün farklı bir kas grubunu çalıştırıyorsunuz.mesela ilk gün kol kaslarıysa ikinci gün bacak hatta perşembe günleri yoga var cmt günleri kenpo çokda zevkli pazarları tatil mesela kaslarınızı esnetiyor sadece ama unutmayın esnemekde kaslar için çalıştırmak kadar önemli.son olarak, hayatım boyunca çok kilo alıp verdim 65 üstüne çıkmadım ama 54 altınada inemedim ve hiç birinde bu kadar zevkle ve istikrarlada kilo vermedim...:nazar:

harikasın naruto tebrikler.bu programı 90 gün süreylemi uyguladında bu kadar kilo verdin.ayrıca bu programın linklerini banada gönderir misin?

Son düzenleme:
X