Saç Rengi ve Saç Boyama Palette koyu kumral

Firdevs_Yoreoglu

Bırak, insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun💎
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.550
9.844
Kızlar merhaba. Benim ana saçım ne renk şu an pek diyemicem sanırım. Benim şakaklardan vs beyazlar çıkmaya başlayınca ana rengimde sadece çıkan yerleri boyamaya çalışıyorum ama asla rengim tutmuyor doğal olarak. Gratis te sordum, koyu kumral Palette önerdi (daha önce Koleston un koyu kumralı açık gelmişti) Palette koyu kumral sanki kızıllık veriyor. Denemediğim boya kalmadı :KK43: Var mı bilgisi olan?

Ben geçen hafta boyadım palette koyu kumral a beyazlarım olduğu gibi duruyor. Ve saç rengimi hiç değiştirmedi .hiç memnun kalmadım. Zaten sırf beyazlar için boyuyorum bin pişman oldum yani..

Kuaförlerin kullandığı profesyonel boyalardan alıp boyucam birkaç hafta sonra

Koleston aslında hep 1 ton koyu tutar ama size açık gelmiş. Loreal excellence boya konusunda gayet iyi bence koyu renklerine bir bakın. Küllü tercih ederseniz kızıllık olmaz doğal saçınıza yakın olur

Koleston aslında hep 1 ton koyu tutar ama size açık gelmiş. Loreal excellence boya konusunda gayet iyi bence koyu renklerine bir bakın. Küllü tercih ederseniz kızıllık olmaz doğal saçınıza yakın olur
Çok teşekkür ederim. Burada bi üye 2 3 sene önce igora royal 7.1 ve 8.11 bu boyalarla saçını boyamış ve inanılmaz güzel olmuş. Biri koyu kumral, diğeri küllü kumral. Şu an aktif değil onun için soramıyorum. Sanırım ikisini karıştırıp kullanmış. Küllü açık mı gelir korkusu var 😔

Ben geçen hafta boyadım palette koyu kumral a beyazlarım olduğu gibi duruyor. Ve saç rengimi hiç değiştirmedi .hiç memnun kalmadım. Zaten sırf beyazlar için boyuyorum bin pişman oldum yani..

Kuaförlerin kullandığı profesyonel boyalardan alıp boyucam birkaç hafta sonra
Offf cidden sinir bozucu

Çok teşekkür ederim. Burada bi üye 2 3 sene önce igora royal 7.1 ve 8.11 bu boyalarla saçını boyamış ve inanılmaz güzel olmuş. Biri koyu kumral, diğeri küllü kumral. Şu an aktif değil onun için soramıyorum. Sanırım ikisini karıştırıp kullanmış. Küllü açık mı gelir korkusu var 😔
Ya bende o ikisini karıştırıp boyamayı düşünüyorum . Bende çok merak ediyorum nasıl olacak nasıl bir renk çıkacak ortaya diye . Tam olarak nasıldı hatırlıyor musunuz . Ya da netten benzer bişey bulup atabilir misiniz rica etsem.

Bence market boyası tercih etmeyin. Çok fazla kızıllık oluyor. İnternette kuaför boyaları satan siteler mevcut. Oradaki boyaları tercih etmeniz daha iyi olur

Ya bende o ikisini karıştırıp boyamayı düşünüyorum . Bende çok merak ediyorum nasıl olacak nasıl bir renk çıkacak ortaya diye . Tam olarak nasıldı hatırlıyor musunuz . Ya da netten benzer bişey bulup atabilir misiniz rica etsem.

ecewashere ecewashere diye bi kullanıcı var. Onun konularına bakın. Foto da eklemiş ve çok hoş olmuş

X