Saç Rengi ve Saç Boyama palette yoğun renk açıcıyı kullanan varmı

palette yi bilemem ama loreal efasor kullandım hem kızıl yaptığımda kızıldan hemde siyah yaptığımda siyahtan kurtulmuştum.açık turuncu bir renk oluyo sonra istediğin renge boya valla ben çok açık küllü platin e boyamıştım harika olmuştu ama eşim dikkat çekici olduğum için koyu yapmamı isteyince tekrar kahverengi yapmak zorunda kaldım

Daha biraz önce kullandm açıyı saçlarım kırık ve yanık olmasına rağmen hiiç zarar vermedii inanılmaz memnun kaldım :) saçlarım kahve bakırdı şuanda turuncu oldu hürrem rengi denilen renge benzedi resmen çok korkmştm iki renk olck diye iki renk olmadı çok beğendm ben :)

kızlaar çoğu turuncu oldu diyoo..bende aldım palette yoğun açıcıyı..saçım kumral yani turunculuk olur mu???:18:..korkuyorum saçıma sürmeyeee

kızlaar çoğu turuncu oldu diyoo..bende aldım palette yoğun açıcıyı..saçım kumral yani turunculuk olur mu???:18:..korkuyorum saçıma sürmeyeee

açıcı büyük ihtimalle saçını turuncu-bakır tonlarında açar. genelde çoğu açıcıda olur bu. ama bu zemindir. açılmış saçın üstüne küllü bir renkle boya yaparsanız turunculuklar azalır.

açıcı büyük ihtimalle saçını turuncu-bakır tonlarında açar. genelde çoğu açıcıda olur bu. ama bu zemindir. açılmış saçın üstüne küllü bir renkle boya yaparsanız turunculuklar azalır.

offffff kafayı yicem artık :KK43:( platin sarısı da değil istediğim..işte sadece koyu sarımsı..kuaförde bunu anlatsam inşallah istediğimi yapabilirler..naparım yoksa o turuncu saçla :KK14::KK14:

arkadaslar ya benım çok acıl yardıma ihtiyacım var... :KK43: Saçlarım siyah'tı 2-3 sene öyle kullandım ama artık degiştirmem gerktıqını düşündüm ve karemle dönmeye karar verdım. Verdimde bi türlü siyahtan kurtulamadım :) ne bela bı renkmıs ya :KK43: ilk önce palettenın acıcılı bı boyası var ''kızıl'' ona boyadım saçlarım uzun olduqu için 1 kutu boya yetmedı tepesi acıldı altları sıyah kaldı. Bi süre öle durmak zorunda kaldım.. Sonra 2 kutu pallette açıcı aldım boyadım vee sonuçç tepeler turuncumcu bı sarı oldu orta taraflar ise kahve tonuna döndü. Uçları ıse hala siyah. Cumartesı günü boyamıstım. Pazar günü gittim tekrar 2 kutu acıcı aldım. Şimdi soruma geçiyorum bgun saçlarımı tekrar açıcıyla açsam zarar verırmı ? Ve açıcı bı ıse yarayıp orta tarflarını ve uçlarını açar mı ?

arkadaslar ya benım çok acıl yardıma ihtiyacım var... :KK43: Saçlarım siyah'tı 2-3 sene öyle kullandım ama artık degiştirmem gerktıqını düşündüm ve karemle dönmeye karar verdım. Verdimde bi türlü siyahtan kurtulamadım :) ne bela bı renkmıs ya :KK43: ilk önce palettenın acıcılı bı boyası var ''kızıl'' ona boyadım saçlarım uzun olduqu için 1 kutu boya yetmedı tepesi acıldı altları sıyah kaldı. Bi süre öle durmak zorunda kaldım.. Sonra 2 kutu pallette açıcı aldım boyadım vee sonuçç tepeler turuncumcu bı sarı oldu orta taraflar ise kahve tonuna döndü. Uçları ıse hala siyah. Cumartesı günü boyamıstım. Pazar günü gittim tekrar 2 kutu acıcı aldım. Şimdi soruma geçiyorum bgun saçlarımı tekrar açıcıyla açsam zarar verırmı ? Ve açıcı bı ıse yarayıp orta tarflarını ve uçlarını açar mı ? Biraz uzattım ama nolurrr yardıım edııınn.

X