Pamuk saten nevresim takımı arıyorum.../BULUNMUŞTUR..

Woman_212

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
1.945
99
41
Kızlar , elinizde fazladan olan, kullanmadığınız (fakat sıfır), çeyizinizden kalma falan satmayı düşündüğünüz çift kişilik nevresim takımınız varmı. pamuk saten nevresimler piyasada oldukça pahalı, uygun fiyata elinden çıkarmak isteyen olursa almak istiyorum. birkaç takım düşünüyorum.. lütfen resim ekleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çeyizim için kendim seçip özel diktirdiğim çok güzel saten krem rengi bir nevresim takımım var.hala bulamadıysanız resimlerini çekip gönderirim

$image.jpg
eğer kullanılmamış ise ve sıze zor olmayacaksa resim görmek isterim.

Hemen göndereyim hiç kullanmadım çok beğeneceğinizi düşünüyorum 6 tane yastığı bir çarşafı 1 nevresimi var daha nevresiminin düğmeleri bile dikilmemiş kullanmadığımı oradan da anlayabilirsiniz yakın resim gönderdim dokusunu anlayabilmeniz için $image.jpg $image.jpg

canım hiçbir süsü falan yok tamamen sade galiba. birde fiyat ne düşünüyorsun

Evet süsü yok kumaşı kaliteli ağır .o incirli boncuklar satenlerden çok daha kaliteli.süs için değil de kullanmak için .70 e veririm hatırlamıyorum ne kadara mal olduğunu bana.mesajınızı görünce aklıma geldi nevresimim.sade ve şık düşünürseniz.satmak niyetim yoktu aslında:)

aynısının pembesi bende var ben çok seviyorum..70 uygun bence kaçırmayın derim.:KK34:
Ama şöyle bir şey var pamuk saten olmayan yani böyle saten ağırlıklı olan nevresim takımları erkekler tarafından maalesef ki çok beğenilmiyor.bende p.saten nevresim tk.satıyorum söyleyince herkes satense ben almiim eşim istemiyor diyor.:44:benim eşim de nefret ediyor ayağına takılıyormuş :KK19: evleneli 2 sene bitti 4 kez ancak serebildim düşünün yani..

Ama öyle yada böyle çeyizde muhakkak 1 tane böyle nevresim olmalı bence :KK16:

X