Panik atak olan varmı benim gibi

Tomris12345

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
72
23
37
Sürekli kalbim çarpacak duracak tansiyonun yükseldi bayilacagm kimse görmeyecek hiçbir zaman yaşıtlarım gbi sağlık li olamayacağı m diye düşünen benim gibileri varmı acaba

Ben de panik bozukluk- anksiyete hastasıyım maalesef. Hamile kalınca ilaçlarımı bırakmak zorunda kaldım emzirdiğim için de devam edemiyorum çok zor gerçekten. Tedavi görüyor musunuz?

Yok görmüyorum o kadar doktor geziyorum ki artık doktor da görmek istemiyorum bide düşük yaptım kendim yenerim diyorum ama galiba giderek düzelmiyor artıyor bir günüm bir günümü tutmuyor yaşlılar bile bende iyidir

Yok görmüyorum o kadar doktor geziyorum ki artık doktor da görmek istemiyorum bide düşük yaptım kendim yenerim diyorum ama galiba giderek düzelmiyor artıyor bir günüm bir günümü tutmuyor yaşlılar bile bende iyidir

Evet sürekli ilerliyor çünkü her atak öncekinden daha kötü oluyor. Bende de sürekli bir bayılacağım evde çocuğum var kimse beni bulamayacak korkusu, durup dururken beyin kanaması geçiriyorum ölüyorum diye ortalığı ayağa kaldırmalar. İlaçları düzenli kullanırsan aslında tedavi olumlu sonuç veriyormuş genellikle.

Cnm dediklerin bende de vardı. 1.5 senedir yaklaşık olmuyordu geçen yıne nüksetti. Gelip gidiyor şimdilik..
Bebeğim var 9 aylık, iyi olmak zorundayım dıyorum biraz toparlanıyorum.

Okb ne? Nisanlimda anksiyete var ama hastalik hastaligida var bence sürekli dr a gitmek istiyor check up yaptırdım ici rahatladi 1 sene dr yok dedim. Ilac tedavisi görüyor daha iyi suan.

Bende de vardı bi ara. 6 ay ilaç tedavisi gördüm ve gerçekten çok iyi geldi. Çok şükür şuan hiçbir şeyim yok. Ama bazen çok nadirde olsa o his geliyor gibi oluyor terleme nefes alamama vs. İşte o anda kendimi başka şeylere yönlendiriyorum.Kesinlikle o kötü düşüncelerin beynime girmesine izin vermiyorum.
Hiçbir şey olmuyor böylece. Bu tür hastalıklar biraz da kendi iradenize bağlı.
Geçmiş olsun..

Ya bunlar neden oluyo ki böyle gerçekden omrumuzden çalıyor normal insanlar gbi yasayamiuorm bir şeye sevinemiyorim bile ay şimdi sevinirim kesin arkasından kötü bişi gelir diyorum tam anlamiyla mutlu olabilmek yok hep tedirgin hep endişeli yok mu bir çaresi psikoloğa gdcegim ama iş bende bitiyor sanki kimse derman olamaz kendim aşmam gerek gibi düşünüyorum

Okb ne? Nisanlimda anksiyete var ama hastalik hastaligida var bence sürekli dr a gitmek istiyor check up yaptırdım ici rahatladi 1 sene dr yok dedim. Ilac tedavisi görüyor daha iyi suan.

Obsesif Kompesif Bozukluk yani takıntı hastalığı

Emziriyorum ve bende de anksiyete panik atak var. Ve suan bile ii degilim. Tansiyonum yukselecek die ödüm kopuyor ve devamli aklimda die de yukseltiyorum da... Ilac kullanmiyorum kullanmak istemiyorum. Dr a gidiyorum yok sende bisey diyorlar ama yoksa neden yükseliyor bu lanet diyorum. Tatmin olamıyorum. Cok kötüyum suan da.. Allahim ne yapcam ben??

yaşadıklarının aynını yaşıyorum bende herşeyi kalbime yoruyorum kolum ağrısa bile geçen hafta kalp dr da gittim hiç bişey yok dedi . ama içim 2 gün rahatsa 3.gün yine pırpır kalbimm ilaç almadan düzelmicekte sanırım kendim aşmaya çalışıyorum ama. sen de yalnız kalma korkusu varmı evde falan ben yalnız kalmaktan çok koruyorum

yaşadıklarının aynını yaşıyorum bende herşeyi kalbime yoruyorum kolum ağrısa bile geçen hafta kalp dr da gittim hiç bişey yok dedi . ama içim 2 gün rahatsa 3.gün yine pırpır kalbimm ilaç almadan düzelmicekte sanırım kendim aşmaya çalışıyorum ama. sen de yalnız kalma korkusu varmı evde falan ben yalnız kalmaktan çok koruyorum
Evet ben kalamiyorum. Kalsam da korkuyorum. Annem yanimda hep... Suan mesela grip sonrasi kulakta nabiz atisi ve tıkanıklık oldu bu normal ama bana göre bu tansiyon yükseldiği icin.. Of offf!! Bitecek ama ne zaman??

Evet ben kalamiyorum. Kalsam da korkuyorum. Annem yanimda hep... Suan mesela grip sonrasi kulakta nabiz atisi ve tıkanıklık oldu bu normal ama bana göre bu tansiyon yükseldiği icin.. Of offf!! Bitecek ama ne zaman??
Evet işte bende öyleyim yolda yürürken ya bişey olursa evde yalnızsam ya bisi olursa gecicek inşallah o günleri gorcezz

Akşamlari yemek yemek azap mesela.. Yesem yukselecek die korkuyorum ve cogunlukla tam doymadan kalkıyorum yemekten kaciniyorum. Yesem huzursuz oluyorum kalbim carpsa aha yükseldi diyorum. Bi ara abartisiz 2 dk bir ölçüm yapıyodum simdi olcmuyorum yuksek gördükçe daha berbat oluyorum. Hastanede ölcünce daha düşük cikiyor ama evde alette bi sorun mu var diyorum bazen. Olcmiuyirum artık. Korkuyorum.

Akşamlari yemek yemek azap mesela.. Yesem yukselecek die korkuyorum ve cogunlukla tam doymadan kalkıyorum yemekten kaciniyorum. Yesem huzursuz oluyorum kalbim carpsa aha yükseldi diyorum. Bi ara abartisiz 2 dk bir ölçüm yapıyodum simdi olcmuyorum yuksek gördükçe daha berbat oluyorum. Hastanede ölcünce daha düşük cikiyor ama evde alette bi sorun mu var diyorum bazen. Olcmiuyirum artık. Korkuyorum.
aynen benim yaşadıklarım limon elimde sürekli onu yeyince düşüyo :) kendime gülüyorum bazen salaksın diyorum ama bu düşünceyi atamıyorum mesala bugünde başıma taktım düşünüp düşünüp tansiyonumu çıkartıyorum bu arada senin kaça çıkıyo tansiyonun??

X