panik yaptımmm, acil cevap verir misinizz !!!

N

necla1984

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi necla1984
Merhaba arkadaşlar,
Sizlere bi sorum olacak... Daha önce defalarca sorulmuş ama benim içim rahat etmedi...
Nişanlımla sürtünme yoluyla birlikte olduk (reglimin bitiminden 15 gün sonra), vajinama boşalmadı ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini söylemişsiniz , bu yüzde kaç ihtimaldir acaba??? Ve geçen ay reglim ayın 14 ünde oldu ve genelde diğer ay 2-3 gün önce regl olurum, şu an hala bi belirti yok :KK43: Eczaneye gidip Farlutal aldım regl olayım diye, 2 gündür de belim ve kasıklarım ağrıyor... bunun öncesinde de grip için 1 hafta boyunca aferin ilacını kullandım. Bu ilaçların gecikme de etkisi olur mu acabaa? Çok telaş yaptım, acil cevap yazarsanız sevinirim...Umarım hamile değilimdir...

• Konu Sahibi necla1984
canım çok zor bir ihtimal o şekilde hamile kalmak o yüzden çok kafana takmamay açalış strese sokma kendini. yakın zamanda adet olacaksın bence..

• Konu Sahibi necla1984
Çok teşekkür ederim, emin oldun böyle bir cevaba ihtiyacım vardı... Gebelik testi almakta istemiyorum...Umarım ilaç işe yarar da biran önce adet olurum... Hayır bi de çocuk delisiyim ben , ne zaman bi çocuk görsem dua ederim Allahım bana da böle bi çocuk ver diye, dilek kapıları açık olur falan :)) Şimdi değil Allahım şimdi değil :))

• Konu Sahibi necla1984
Merhaba arkadaşlar,
Sizlere bi sorum olacak... Daha önce defalarca sorulmuş ama benim içim rahat etmedi...
Nişanlımla sürtünme yoluyla birlikte olduk (reglimin bitiminden 15 gün sonra), vajinama boşalmadı ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini söylemişsiniz , bu yüzde kaç ihtimaldir acaba??? Ve geçen ay reglim ayın 14 ünde oldu ve genelde diğer ay 2-3 gün önce regl olurum, şu an hala bi belirti yok :KK43: Eczaneye gidip Farlutal aldım regl olayım diye, 2 gündür de belim ve kasıklarım ağrıyor... bunun öncesinde de grip için 1 hafta boyunca aferin ilacını kullandım. Bu ilaçların gecikme de etkisi olur mu acabaa? Çok telaş yaptım, acil cevap yazarsanız sevinirim...Umarım hamile değilimdir...

1-zevk suyundan hamile kalabilmen için,tam bir ilişki olması şart(sanırım anlamışsındır)
2-falturall ilacını kafana göre kullanman doğru değil.bir doktora gitmelisin.
3-ilacı 2 gündür kullanıyorum demişsin.ilaç bittikten sonra 10 gün içinde adet olabilirsin ancak.
4-reglin stresten gecikmiş.şu 'acaba hamile mi kaldım'düşüncesini kafandan at.bir kaç gün yada en fazla bir hafta içinde reglin gelir.eğer ki gelmezse kesinlikle doktora git.çünkü kendimi örnek vereyim.bu ay bende de 6 günlük gecikme oldu.test yaptım negatif cıktı.hemen koştum doktora.yumurtalığımda 5 cmlik bir kist varmış.ondan gecikmiş adetim.ilaç verdi dün adet oldum.STRESTEN UZAK DUR.kendini sıkma

• Konu Sahibi necla1984
ılaçı bugün almaya başladım ve adetimin bugün gelmesi lzımdı normalde... ılacı bırakayım mı o zaman ben? Bu arada çok geçmiş olsun size de....

• Konu Sahibi necla1984
aferin regli geciktiriyor haberin olsun..
agri kesiciler ve ilaclar mutlaka regli geciktirir.. ilac kullanmayi biraksan iyi edersin..
neticede bi hamilelik soz konusu ise zaten bebege zarar verirsin bu sekilde..
degilse de reglin gecikir.. biraz sabret bakalim.. regl ol ondan sonra rahat rahat ilacini ic..

• Konu Sahibi necla1984
hamile kalırsanız çok kıskanırım şahsen :hulya:

• Konu Sahibi necla1984
......................................

Son düzenleyen: Moderatör:
aferin regli geciktiriyor haberin olsun..
agri kesiciler ve ilaclar mutlaka regli geciktirir.. ilac kullanmayi biraksan iyi edersin..
neticede bi hamilelik soz konusu ise zaten bebege zarar verirsin bu sekilde..
degilse de reglin gecikir.. biraz sabret bakalim.. regl ol ondan sonra rahat rahat ilacini ic..

Aferinin bu etkisini duyduğum çok iyi oldu teşekkür ederim :)
İlacı kullanmıyorum yarından itibaren
Umarım dediğiniz gibi stressten veya ilaçtan gecikmiştir...
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için...

bu şekilde hamile kalırsan tarihe geçersin

bu şekilde hamile kalırsan tarihe geçersin

Hehe :) geçmiyim aman de sen :)
Bikaç yerde okudum zevk suyunda azda olsa sperm varmış ve vajinayla en ufak bi temas halinde hamilelik riski oluşabilirmiş. Bu yüzden panikledim ben...

Ben hala regl olamadım yaa :KK43: Karnım ağrıyo belim ağrıyo ama hala bişey yok :KK43:

arkadaşlar lütfen bana da birisi yardım etsin,şimdi yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum yaklaşık 3 aydır düzenli giden bir ilişkim var ve örnek veriyim 20 ağustosda regl oldum ilaca devam ettim,sonra 17 eylülde tekrardan düzenli regl oldum ilaç neredeyse 3 gün geriye atıyo.eylül'ün 17.de regl olduğum zaman 21 eylülde ilişkiye girdim ama o gün tertemizdim hiç bir kan bir şey kalmamıştı ertesi günde ilaca tekrardan başladım zaman geldiği için o gün iç çamaşırımda kan lekesi vardı az miktarda ve eşofmanıma kadar biraz geçmişti.şimdi ki sorum regli olmam gerekiyo ben 3 gün geriye gittiği için 14 ekimde olurum diye düşünmüştüm ama hala olmadım hamile kalmış olabilirmiyim,çok endişeleniyorum :KK43::KK43::KK43::KK43:

bu arada yukarda aferin hapın adeti geciktirdiğini duydum 3 gün öncede grip olduğum için antibiyotik bi minoset ilaç aldım acaba ondan gecikmiş olabilr mi yardım edin arkadaşlar.

yukarıda aferin hapın regliyi eciktirdiğini okudum bende 3 gün önce grip olduğum için antibiyotik ve minoset almaya başladım,hala da ilacım bitmedi acaba ondan da gecikmiş olabilir mi,yardımızı bekliyorum arkadaşlar çok şüpheleniyorum :KK43:(((

zevk suyunda sperm olacak da o vajinanın içine girecek de döl yolunu 7-8 cm geçecek de siz de ovulasyon döneminde olacaksınız da yumurta döllenecek de hamile kalacaksınız.offfffff ölme eşeğim ölme valla imkansızı başararak guiness rekorlar kitabına geçersiniz :)))

sadece aferin degil kizlar ilaclar regli geciktirir genelde.. aferin kullandigim zamanlarda grip oldugum zamanlarda ise ozellikle gecikir benim reglim..
herkeste boyle midir bilmem ama benim etrafimdaki cogu kiside boyle..d egilse doktor degilim ona gore yazmiyorum sadece tacrubemi soyledim.
baska birisinde boyle olmayabilir..
test yaparsan anlarsin sanirim. degilse burdan ne dense bos biliyosunki.

benim adetim 5-6 gün gibi sürer yani ilişki olduğu tarihte ben aslında hala regliydim ama hiç bir şey gelmedi o gün ne hikmetse ertesi gün biraz daha kanamam devam etti yine de risk varmıdır???? adet öncesi ve hmen sonrası hamile kalınmaz diye duymuştum ama doğru mu acaba???

X