panik yaptımmm, acil cevap verir misinizz !!!

ece bence hamile değilsindir kanaman zorlama olduğu için tekrarlamıştır ilaçlar helede antibiyotikler regliyi geciktirir tabiki bence adetken hamile kalmak çok zor iş yinede 3-4 gün daha bekle olmazsan regl bi test yap derim ben

Ben hala regl olamadım yaa :KK43: Karnım ağrıyo belim ağrıyo ama hala bişey yok :KK43:

bende bekarken filan hamile kalmak ne kadar kolay bi iş sanıyordum hopppp öpüşcez ben hamile kalcam:kedi::kedi:kaydirigubbakcemile3 sonra evlendim aman dedim eşime hemen yapmayalım çocuk bi kaç ay dikkat ettik şimdi 3 yılı aşkın süredir bebeğimin olmasını bekliyorum akannehirakannehir meğersem öyle kolay değilmişşşş:uhm: inşallah sende değilsinidr yani şimdilik evlendikten sonra istediğin an olsun inşallah ozaman tebrik ederiz:lepi:

çok teşekkür ederim elçin cevabın için arkadşlarımda kuzenmde öle sölüyo adetin o gün ilişkiye girdiğinde gelmemiş olsa bile devam ediyodur ertesi gün kan geldiğine göre dediler,1 ay olcak nerdeyse bide hiç bir belirti yok sadece göğüslerim ağrıyo.bi kaç gün daha bekliyip test yapıcam bende

canım genelde kadınların hepsinde adet öncesi göğüs ağrısı olur bencede ağır bişey bile kaldırsak adet miktarında bile artma oluyor öyle düşün meraklanma inşallah değilsinidr hamile

offff inş.telaşlanıyorum bide 3 aydır yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum bu ilaçlar bırakınca bile belli bi zaman benim bildiğim kadarı ile koruyo ama inş.piyango bana vurmaz

o kişiden kişiye değişir illa koruyacak diye bişey yok ama bence hamile değilsin sıkma canını streste yaptıkçe gecikir reglin

nan şu piyango bide bana vursa çok iyi olacak heeeeekaydirigubbakcemile3

zaten hep böledir ya hamile kalmak isteyen bir türlü kalmaz da istemeyen hemen adam ceket atsa üzerine kalır bende bu işi anlamıyorummileet o kadar uğraşıyo aylarca

zaten hep böledir ya hamile kalmak isteyen bir türlü kalmaz da istemeyen hemen adam ceket atsa üzerine kalır bende bu işi anlamıyorummileet o kadar uğraşıyo aylarca

rabbimin takdiri o kime neyi nasip eder bilinmez hayırlısı herşeyinnnkaydirigubbakcemile5

bu SORUDA MODA OLDU:kahve:NEYSE CVP: KALMASSIN.HA BIRDE PANİK YAPACAKSAN BÖYLE SEYLER YAPMA.BÖYLE SEYLER YAPCAKSAN OZAMAN PANIK YAPMA.NO PANİK:roflol::roflol:

bu SORUDA MODA OLDU:kahve:NEYSE CVP: KALMASSIN.HA BIRDE PANİK YAPACAKSAN BÖYLE SEYLER YAPMA.BÖYLE SEYLER YAPCAKSAN OZAMAN PANIK YAPMA.NO PANİK:roflol::roflol:

Bana diyor galiba :) Bidaha dikkatli olurum artık ya, gerçekten çok panik yaptım, şimdide karnım ağrıyor ama hala gelen giden yok , umarım hasta olurum yarına...:Saruboceq:

Bugün itibariyle regl oldum arkadaşlar :teytey: Hiç bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi :KK70: Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah evlendikten sonra bebiş haberleri verrim ona seviniriz :)

Bugün itibariyle regl oldum arkadaşlar :teytey: Hiç bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi :KK70: Yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah evlendikten sonra bebiş haberleri verrim ona seviniriz :)

Gözünaydın diyelim o zaman.Vucudumuzda herşeyi beynin kontrol ettiğini hatırlatmak istiyorum burdan herkese.Kafanda o şekilde hamile kalabileceği ihtimalini nasıl kurduysan artık gecikmenin olması da normal cnm.
Evlilik ne zaman bu arada? Biraz daha sık dişini :eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

hadi gözün aydın bundan sonra çok daha dikkatli ol ben sana demiştim dimia.s

Evliliğe daha var, nişanlım yurtdışında çünkü :KK43: ama bundan sonra çok daha dikkatli olcam emin olabilirsiniz :)

slm kızlar kafamçokkarıştı adet olmadan 2 hafta önce sevgilimle ilişkiye girdik.vajina girişine boşaldı.geri çekme yöntemiyle korunuyorduk.adetime 1 gün var.çok panikteyim :S sizce hamilemiyimdir???

slm kızlar kafamçokkarıştı adet olmadan 2 hafta önce sevgilimle ilişkiye girdik.vajina girişine boşaldı.geri çekme yöntemiyle korunuyorduk.adetime 1 gün var.çok panikteyim :S sizce hamilemiyimdir???

keşke bu kadar kolay olsa hamile kalmak:ecrin_bebek:
ama bekarlar için değil tabiki:hulya:
için rahat olsun stres yaparsan gecikir hepten stres olursun:bbo:

heheheh bende yazamadım ayın 16.da bende regl oldum yihhuuuuu :KK70::KK70::KK70::KK70:

X