Pankreas kanseri hakkında bilgisi olan var mı?

Acquaa

Y❀
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2010
4.051
3.285
Pankreas kanseri olupta kanseri yenen var mı? Şuan şüpheleniliyor pet ve tomografi çekilecek o zaman belli olacak ama bu kanserin sinsi olduğu söylendi atlatan tanıdıkşaeı olan var mı acaba

Pankreas kanseri olupta kanseri yenen var mı? Şuan şüpheleniliyor pet ve tomografi çekilecek o zaman belli olacak ama bu kanserin sinsi olduğu söylendi atlatan tanıdıkşaeı olan var mı acaba
Ben annemi bu kanserden kaybettim. 4 yıl önce. Sureci çok zor . Benim annem atlatamadi . Çok sinsi cok zor herşeyiyle. Rabbim şifa versin 🤲

Rabbim şifa versin. Allah kimseye vermesin bu hastalığı süreç zor😔. İnşallah temiz çıkar pet CD ve tomografi

Pankreas Ca da İzmirde Prof. Dr. Ünal Aydın alaninda çok iyi. Instadan kontrol edebilirsiniz. Çok geçmiş olsun.

Benim teyzeme pankreas kanseri teşhisi konuldu ve son evrede. Çok ağır geçiriyor m doktorlar tüm sevenlerini çağırın helallessin dedi. Resmen gözümün önünde eriyor ve biz hiçbir şey yapamıyoruz 🥲

Pankreas Ca da İzmirde Prof. Dr. Ünal Aydın alaninda çok iyi. Instadan kontrol edebilirsiniz. Çok geçmiş olsun.
geçmiş olsun 🤲, bence de Ünal Aydınla mutlaka görüşün. Pankreas kanserleri hakkında videoları var izleyip fikir edinebilirsiniz

X