Saç Bakım Ürünleri Pantene argan yagi mi mucizevi yag mi?

Usengeckiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
18
3
29
Kizlar bakim yagi almak istiyorum pantene in argan yagli elixir i mi yoksa elseve mucizevi yag mi almaliyim saclarim kuru dalgali ve kabariyor ince telli

Ya herkes elseve diyor ama cok kararsizim ben soyle sacimi taradigimda kabarmasin ve parlak hos dursun istiyorum
bende pantene ile elseveye bakıyordum kız bana geldi elseve kat kat daha iyi saçım onun sayesinde toparlandı dedi daha öncede başka bi satıcı demişti bende elseve aldım memnunum şimdilik onarma konusunda yeni aldığım için bişey diyemiyorum

bende pantene ile elseveye bakıyordum kız bana geldi elseve kat kat daha iyi saçım onun sayesinde toparlandı dedi daha öncede başka bi satıcı demişti bende elseve aldım memnunum şimdilik onarma konusunda yeni aldığım için bişey diyemiyorum

Tesekkur ederim bakalm bende alacagim bi elseve i sacimin kuruluk ve kabarikliginj alsa yeter benim icin cunku isil islem yapmak istemiyorum sacima ondan canim

Ya herkes elseve diyor ama cok kararsizim ben soyle sacimi taradigimda kabarmasin ve parlak hos dursun istiyorum

ben ikisini de kullandım kaç şişe.. ikisi de güzel ama panteneninki daha başarılı.. elektriklenme önleme yumuşatma vesaire her konuda..

Tesekkur ederim bakalm bende alacagim bi elseve i sacimin kuruluk ve kabarikliginj alsa yeter benim icin cunku isil islem yapmak istemiyorum sacima ondan canim
canım ben kullandım elseve iyi bi tutuculuk sağlıyo saçımı kalınlaştırdı sanki güçleniyor gibi saçım benim saçım işlem gördü acıcı ile açıldı sarı en zor saç işe yarıyor tavsiye ederim.

X