Para yatırmak için

bofobof

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
363
240
Kızlar bunu soruyorum diye belki yadirgayanlariniz olacak ama bilmemek ayıp değil :110:

Hiç anlamam banka hesap para yatırmak falan filan fatura ve sınav için para yatırma haricinde

Birinin banka hesabina para yatırmak için İBAN numarasi yeterli değil mi?
Yani farklı bir bankadan olsa bile sadece bu yeterli oluyor imu A bankasindan B bankasina yatirirken B yi bilmek mecburiyeti yok degil mi illa hangi banka olduğunu sormaya gerek var mı yoksa ?o_O bu zamana kadar böyle bir mecburiyetim olmadığı için bilmiyorum yani hor görmeyin ha beni :dua:

İban ve ad soyad gerekiyor diye biliyorum
Yanlisim varsa arkadaslar duzeltsin :KK66:

Kızlar bunu soruyorum diye belki yadirgayanlariniz olacak ama bilmemek ayıp değil :110:

Hiç anlamam banka hesap para yatırmak falan filan fatura ve sınav için para yatırma haricinde

Birinin banka hesabina para yatırmak için İBAN numarasi yeterli değil mi?
Yani farklı bir bankadan olsa bile sadece bu yeterli oluyor imu A bankasindan B bankasina yatirirken B yi bilmek mecburiyeti yok degil mi illa hangi banka olduğunu sormaya gerek var mı yoksa ?o_O bu zamana kadar böyle bir mecburiyetim olmadığı için bilmiyorum yani hor görmeyin ha beni :dua:

Canim ibani biliyordan banka ayni yada farkli onemli degil. Ayni ise havale oluyor farkli ise eft oluyor. Para gondermen icin iban yeterli.

Bilmiyor olabilir sin.
Aynı banka olsa daha iyi sanki.
İban ve ad soyad yeterli diye biliyorum ben.

İban tc kimlik numarası lazım bazen telefon istiyor şifre geliyor teline o şifreyi tusluyorsun bazende kayıtlı olan karşıdakinin telefonunu yaziyorsun o kişiye şifre gidiyor oda sana söylüyor oylelikle yatırıyorsun zamanında çok para yatirdim:KK49:

Canım iban ve ad soyad yeterli. Para yatırırken otomatik olarak ekranda banka çıkıyor zaten.

İnan ve ad soyad yeterli canım. İnternet üzerinden yapacaksan birde telefonuna şifre geliyo. O kadar

X