paranoyak oldum kızlar yardımmmmm

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
normal adet günümden 4 gün önce cinsel ilişkiye girdim.eşim geri çekme yöntemini uyguladı.ve dün adet oldum..ancak yalnızca 1 damla....bugünde yalnzıca bir damla ve kahverengi..7 aylık bebğim var hamıle olamaktan cok korkuyorum..bugün beta hcg baktırdım kanda negatıf cıktı..henüz erken 6 gün sonra yenıden bakalım dedı doktor ...cok stres oldum ya...

canım strese sokma kendini yoktur inş zaten adetine 4 gün kala ilişkiye girmişsiniz yumurtlama günün falan değildir birde eşin geri çekilmiş belki hormonlarından dolayı öyle kahverengi leke gelmiş olabilir bu arada allah bebeğinizi size bağışlasın sağlıkla mutlulukla canım.

teşekkür ederim canım..öyle bri stresteyımkı anlatamam..gerçi ekndi hatamız dogru düzgün korunmuyoruz tabı mecburen ..ben korunamıyorum.spiral taktırdım enfeksıyon oldu cıkarttırdım..emzırıyorum hap kullanamam. eşimde korunmak istemıyor..:KK43: ıkıncı bır cocuga hıc hazır degılım..tabı hayırlısı olsun ...üstelık calsııyorum..aıllerımızden uzaktayız..insallah yoktur..

canım olabilir belli olmaz sen yine yaptır kan testini.Herkesin yumurtlama günü aynı değil ki şu 1 damla leke dikkatimi çekti.inşallah yoktur canım ama ihmal etme sakın yine git baktır

X