Parça geldi lutfen bilen yazsın

bursadagocmengelin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
83
23
29
Merhabalar oncelikle resim için özür dilerim başına gelen biri gorur daha iyi yarfimci olur diye koydum .10 agustosta tatile gittik tam da adet donemime denk geldi bende agustosun 8inden 13 une kadar primolut adet geciktirici kullandim.Bu sabah adet oldum ve adetle beraber büyük bi parca gelmisti zar gibiydi biraz sertti acikca korktum başına boyle bisey gelen varmi bi kac yere baktim parca diyende var düşük olabilir diyende lutfen bilen biri varsa yardim etsin. Düşük yapanlar lutfeb yazsin. Boyle mi oluyor.

yani bence resmi kaldır ama bu öenmli değil her kadında oluyor genlede adet gecikme sonrası oluyor hatta bende hep oluyor ya

Merhaba adet olmama 3 gun var gebelikten supheleniyorum ve cinsel iliski sonrası yorgunlugum oluyor sık idrara çıkma 10 gün önce kan testi yaptırdım çıkmadı dün idrar testi de yaptım çıkmadı acaba adet gecikmesinden sonra mı test yapmalıyım ve rahimde darlık var

Merhaba adet olmama 3 gun var gebelikten supheleniyorum ve cinsel iliski sonrası yorgunlugum oluyor sık idrara çıkma 10 gün önce kan testi yaptırdım çıkmadı dün idrar testi de yaptım çıkmadı acaba adet gecikmesinden sonra mı test yapmalıyım ve rahimde darlık var
Adetten 13 gün once belirtide olmaz herhalde testtede çıkmaz adet geçince tekrar yapın test

Bende de olmustu o zaman bakardım ve hamılelık söz konusu değildi tatile gitmek için geciktirici kullanmıştım havuz vs ıcın ilacı kestim dönüşte o parça rahım duvarıymış kendını yenılıyor korkulacak bişey değil (zar gibi sert )

X