Parfüm Severler Bakar mısınız?

- Janna - - Janna - perfume love perfume love ben de hep mizudan alıyorum. Fiyatlar uygun ve güvenilir site diye. Amazon.com mizuyu almış. Sürekli kullandığım Bi parfüm var 140 lira mizuda, 290 lira dedi sephora. Niye böyle fark var anlamıyorum.

Ben normalde mizudan alıyorum parfümlerimi ama bu sefer Viva La Juicy Gold Couture parfümünü hızlıal'dan sipariş verdim.

Mizuda peşin fiyatına taksit avantajı yoktu. Bende hızlıal'ı tercih ettim 9 taksit imkanı var.

Ve çok hızlılar hemen kargoladılar bugün geliyor parfümüm dağıtıma çıkmış:)
Benimki de dağıtımda dört gözle bekliyorum. :KK70:

- Janna - - Janna - perfume love perfume love ben de hep mizudan alıyorum. Fiyatlar uygun ve güvenilir site diye. Amazon.com mizuyu almış. Sürekli kullandığım Bi parfüm var 140 lira mizuda, 290 lira dedi sephora. Niye böyle fark var anlamıyorum.
Çünkü sephora başka türlü kar edemez.. İşlerine gelince %50 indirim yapıp satabiliyorlar parfümü.

Mesela Douglas geçen Dolce Gabbana desire the one parfümü 203 liraya sattı. İnternette bile o fiyata yok şuan.

Demek ki 203 lira da bile kar edebiliyorlar düşün..

Çünkü sephora başka türlü kar edemez.. İşlerine gelince %50 indirim yapıp satabiliyorlar parfümü.
Mesela Douglas geçen Dolce Gabbana desire the one parfümü 203 liraya sattı. İnternette bile o fiyata yok şuan.
Demek ki 203 lira da bile kar edebiliyorlar düşün..
Ben bir kere tekin Acar'dan aldım. Ona da eve gelip fiyatına bakınca yediğim kazığın şokuyla hep mizudan aldım. Bu yüzde elli indirimi tüm parfümler için mi yapıyorlar? Zamanları mı var? Aslında çoğu parfüm anca internet fiyatına gelir herhalde. :)

Ben bir kere tekin Acar'dan aldım. Ona da eve gelip fiyatına bakınca yediğim kazığın şokuyla hep mizudan aldım. Bu yüzde elli indirimi tüm parfümler için mi yapıyorlar? Zamanları mı var? Aslında çoğu parfüm anca internet fiyatına gelir herhalde. :)
Aynen çoğu parfüm internet fiyatına düşüyor işte. Yani o fiyatla bile kar edebiliyorlar..

Tekin acar hiç sevmediğim bir firma. Bir kere oradaki çalışanların diretmesiyle kendi tenime 2 ton koyu gelen fondöteni satın aldım.

Hatta orda kaç kere bu bana koyu almıyım dememe rağmen ısrarla alın tam sizin renginiz bu diye direttiler.

Yüzümde denetmiştim fondöteni. Mağaza ışıklarıyla idare ediyordu gerçekten. Ama o ne ki eve bir geldim..ben bildğin arap gacılara dönmüşüm.

Anında geri dönüp fondöteni değiştirmek istediğimi yerine başka ürün almak istediğimi söyledim.

Kabul etmediler. Açmamıştım bile oysa. O günden sonra tekin acar benim için bitti. :)

Bu arada genelde yılbaiı,sevgililer günü gibi özel zamanlarda indirim oluyor

Neden gelmedi acaba eğer yurtiçikargoysa genelde öyle yapıyorlar çok sorunlu bi kargo
Yok ya keşke yurtiçi olsaydı. Ben çok memnunum yurtiçi den bana hep zamanında getiriyorlar.

Aras kargoydu. Ve abartmıyorum 2 gün savaş verdim kargo firmasıyla:)) Şubeyi açan falan yok zaten kaale bile almıyorlar müşteriyi.

Genel müşteri hizmetleri desen hiçbir şeyden haberleri yok anca teslimatta efendim, şubede efendim.. Bende görüyorum onları zaten :KK70:

En son dayanamayıp hızlıal müşteri hizmetlerini aradım artık onlar mı konuştular ne yaptılar sonunda geldi bugün 2 'de kargom.

Yok ya keşke yurtiçi olsaydı. Ben çok memnunum yurtiçi den bana hep zamanında getiriyorlar.

Aras kargoydu. Ve abartmıyorum 2 gün savaş verdim kargo firmasıyla:)) Şubeyi açan falan yok zaten kaale bile almıyorlar müşteriyi.

Genel müşteri hizmetleri desen hiçbir şeyden haberleri yok anca teslimatta efendim, şubede efendim.. Bende görüyorum onları zaten :KK70:

En son dayanamayıp hızlıal müşteri hizmetlerini aradım artık onlar mı konuştular ne yaptılar sonunda geldi bugün 2 'de kargom.
Bizde de yurtiçi kargo çok sorunlu. Şubeden şubeye fark ediyor demek.
Nerelere kayboldun sen :)

Bizde de yurtiçi kargo çok sorunlu. Şubeden şubeye fark ediyor demek.
Nerelere kayboldun sen :)
Dün ufak bir tartışmaya karıştım ve ceza aldım :p

Aras'ın genel olarak şubeleri hakkında çok şikayet okudum ben nette. Bu kadar şikayetçi onulan bir firma olduğunu bugün keşfettim hatta. :KK70:

Aynen fark ediyor şubeden şubeye bizim buradaki yurt içi iyi ya zamanında teslim ediyorlar en azından :KK70:

X