Anket Parfümün hangı marka?

Parfümün hangı marka?

• Farmasi

OY: 3 16,7%
  • Amway

OY: 2 11,1%
  • Avon

OY: 4 22,2%
  • Lacoste

OY: 0 0,0%
  • Chanel

OY: 9 50,0%

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .

pinkpantera

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.550
4.136
İlk once her kese selam kizlar parfumunuz hangı marka kalicili nasili kulandiginiz parfumden memnunmusuz və başkasına onerirmisnz?

Bazı kadınlarda, bende de olduğu gibi, kadın parfümleri güzel kokmuyor sıkınca. Olması gerektiğinden çok farklı kokuyor.

Ben de eşime aldığım parfümden bazen kendime de alırım, ya da ortakçısı olurum :)

Önerebileceğim parfüm var da, erkekler için işte 🙄

Bazı kadınlarda, bende de olduğu gibi, kadın parfümleri güzel kokmuyor sıkınca. Olması gerektiğinden çok farklı kokuyor.

Ben de eşime aldığım parfümden bazen kendime de alırım, ya da ortakçısı olurum :)

Önerebileceğim parfüm var da, erkekler için işte 🙄
:rolleyes:olsun canim erkek icin olsun onerilecek bir parfumse kaliciysa ben eşim için onda alirim belki kendim icinde alirim beni bilmək olmaz

Sayıyorum;
1. Bruno Banani (beyaz şişe, altın kapak)
2. Joop (Homme)
3. Armani Gio (doldurma parfümde E03 galiba)
4. Calvin Klein One
5. Jean Paul Gaultier (açık mavi şişe, erkek vücudu var)
6. Hugo Boss (top gibi yuvarlak, siyah turuncu renginde)
7. Gucci (kırmızı, yazısız, ve dikdörtgen şeklinde)

Devamlı kullandıklarım: 1, 2 ve 3. Kalıcılığı uzun olur, çamaşırları yıkarken, ya da ütü yaparken sıvı yere 1-2 damla damlatın, o da etkili olur ☺

Sayıyorum;
1. Bruno Banani (beyaz şişe, altın kapak)
2. Joop (Homme)
3. Armani Gio (doldurma parfümde E03 galiba)
4. Calvin Klein One
5. Jean Paul Gaultier (açık mavi şişe, erkek vücudu var)
6. Hugo Boss (top gibi yuvarlak, siyah turuncu renginde)
7. Gucci (kırmızı, yazısız, ve dikdörtgen şeklinde)

Devamlı kullandıklarım: 1, 2 ve 3. Kalıcılığı uzun olur, çamaşırları yıkarken, ya da ütü yaparken sıvı yere 1-2 damla damlatın, o da etkili olur ☺
AAA Bak bunu bilmiyordum sayənizde öyrəndim cok tşk ederim

Canim merak etdim nasil kokusu var. ben sikib ciktimda baskasinin fark ede bileceyi bir parfüm ariyorum .
Arap parfümleri gibi diyeyim ama mis gibi kokuyor.Ben o tarz parfümleri sevdiğim için benim çok hoşuma gidiyor.Ancak kışlık bir parfüm ben gece dışarı çıkarken falan sıkıyorum bitmesin diye.Ama biraz tuzlu.Bana nişanlım almıştı.

Tek geçerim :KK76:

Eklentiler

• 59532cf8-a026-4aad-81ed-c069ffb51919_size570x570_cropCenter.jpg
    59532cf8-a026-4aad-81ed-c069ffb51919_size570x570_cropCenter.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 85
Çok mesajı olan değilde 3-5 mesajı olanlardan ciddi rahatsız oldum. Mesajım doğru yerlere gitmiştir umarım

X