Paris Işıltısı yaptıran var mi?

asena87

Boy:162 Başlangıç:67🧡Güncel:62.2
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.672
6.564
Paris isiltisina ve botoksa hala karar veremeyenlerdrnim.
Ama onu su an yaptirmasamda baska ismlemlerle gelecege yatirim yapmak istiyorum.

Paris I. istedigimi karsilar mi bilemiyorum, merak da ediyorum.Amacim seklen degismek degil, icten saglikli hale gelip, belki biraz kiriskliklarimin da hafiflemesi 🤦‍♀️
Bu konuda onerileriniz varsa, baska yon...

guncel:botoksu yaptirdim 2 ay evvel nihayet.cok memnunum.
parisi hl dusunuyorum 🤗

Son düzenleme:
Konu guncelll!
Altin igne,paris isiltisi...fikre ihtiyacim var.

Hala cevap yazan yok ama tekrar sorayim.
Yok mu prp,mezoterapi,paris isltisi veya h100 asisi yaptiran?
Aklimda bir suru soru,karar verip de yaptiramiyorum...

Selam ben botoks ve gençlik aşısı yaptırdım çok memnunum botoks ve ayda 1 cilt bakımı ve gençlik aşısı yaptırıyorum en paris ışıltısı hiç yaptırmadım henüz ona ihtiyacım yok 34 yaşındayım 32 yaşından beri botoks yaptırıyorum gayet memunum en iyisi en çabuk etkilisi botoks kesinlikle

Selam ben botoks ve gençlik aşısı yaptırdım çok memnunum botoks ve ayda 1 cilt bakımı ve gençlik aşısı yaptırıyorum en paris ışıltısı hiç yaptırmadım henüz ona ihtiyacım yok 34 yaşındayım 32 yaşından beri botoks yaptırıyorum gayet memunum en iyisi en çabuk etkilisi botoks kesinlikle
Tesekkurler.sonunda bir cevap geldi:)
Ben de 34 yasindayim.
Botoks su an istemiyorum.genclik asisiyla paris isiltisinin mantigi da benzer herhalde.genclik asisi senede 1 mi

Bende gençlik aşısı yaptırmıştım. Yüze parlaklık veriyor.
Botoks kırışıklık için. Yaşınız botoks için uygun.
Tabi uzun zamandir uygun hem de yaşım botoksa 😊
Ben onlem amacli vitamin faydasi anlatildigi kadar oluyorsa once bir paris isiltisi denemek istiyorum.
Cidden memnun olunacak kadar mi diye merak ediyorum aslinda.3 seans 4,5 bin lira verilecek neticede.

Tesekkurler.sonunda bir cevap geldi:)
Ben de 34 yasindayim.
Botoks su an istemiyorum.genclik asisiyla paris isiltisinin mantigi da benzer herhalde.genclik asisi senede 1 mi
Rica ederim hayır botoks çok farklı bu aşılardan gençlik aşısı zaman içinde cilde parlaklık veriyor lekeleri açıyor ama tek bir aşıdan sonra değil düzenli yaptırırsanız faydasını görürsünüz zaman içinde botoks anında etkisini gösteriyor ve baya farkediyor ben de çok korkarak yatırdım ama çok memnunum botoks ilerde olabilecek kırışıklıkların olmasını engelliyor aslında geç bile kaldım yaptırmak için ama genetik yapımdan dolayı kırışıklığım yoktu cildimi sadece nemlendiriyorum botoks yaptırınca yaşlılık karşıtı kremlerin hiç biri işe yaramıyor botoks gibi

ben de h-100 yaptıracağım kızlar gençlik aşısı. paris ışıltısıyla farkı nedir ve ben öncesi sonrası bulamıyorum bunlara dair nette. yaptıranların tecrübeleri nasıl biliyor musunuz?3-4 seans yaptıracağım ben yani 3-4 ay.

merhaba cildinde ne gibi değişimler oldu acaba? genclik asısından sonra botoks bende de var devam edeceğim ama genclik asısı h-100 cildinde sarkmayı falan mı azalttı ya da kırısıklıgı dolgunluk mu verdi? ne gibi etkisi oldu?

ben de h-100 yaptıracağım kızlar gençlik aşısı. paris ışıltısıyla farkı nedir ve ben öncesi sonrası bulamıyorum bunlara dair nette. yaptıranların tecrübeleri nasıl biliyor musunuz?3-4 seans yaptıracağım ben yani 3-4 ay.
Yaptirdiniz mi h-100

Ben 5 seans Paris ışıltısı yaptırmıştım. Aşırı memnun kalmıştım. 2 yıl etkisi devam etti.

Ben 5 seans Paris ışıltısı yaptırmıştım. Aşırı memnun kalmıştım. 2 yıl etkisi devam etti.
Ne kadar arayla yaptirdiniz peki?
Bende kışın paris veya mezoterapiye karar verdim.
Bana 3 seans alirsin, sonra senede 1 demislerdi paris isiltisini.

Bir sorum daha var.
Ben botoks ve dolgu yaptiracagim bu ara.
Mezoterapi/paris tarzi igneli,vitaminli islemlerin ne zaman yapilmasi daha dogru olur?
Mantigimca dolgu ve botoksun etkisi gecince gibi dusunuyorum 😊

Ne kadar arayla yaptirdiniz peki?
Bende kışın paris veya mezoterapiye karar verdim.
Bana 3 seans alirsin, sonra senede 1 demislerdi paris isiltisini.

Bir sorum daha var.
Ben botoks ve dolgu yaptiracagim bu ara.
Mezoterapi/paris tarzi igneli,vitaminli islemlerin ne zaman yapilmasi daha dogru olur?
Mantigimca dolgu ve botoksun etkisi gecince gibi dusunuyorum 😊
Dolgu botoks yaparken mezoterapi yapmanın bir sakıncası yok diye biliyorum. Yaz kış ayrımı da yok. Çünkü cilde zarar veren bir uygulama(dermapen gibi) değil.

Ben 15-20 gün arayla Paris ışıltısı yaptırmıştım. İki sene önce 5 seansa 3750 TL ödemiştim. Doğumdan sonra mutlaka tekrar yaptıracağım. Çok beğenmiştim etkisini. Cildi hakkaten Işıl Işıl yapıyor.

Genc kalmak hep populer bir konu.
Haliyle farkli isimlerle bir suru islem var artik.
Sanirim
paris isiltisi da bunlardan biri.
Ben botoks icin hala karar veremeyenlerdrnim.
Ama onu su an yaptirmasamda baska ismlemlerle gelecege yatirim yapmak istiyorum.

Paris I. istedigimi karsilar mi bilemiyorum, merak da ediyorum.Amacim seklen degismek degil, icten saglikli hale gelip, belki biraz kiriskliklarimin da hafiflemesi 🤦‍♀️
Bu konuda onerileriniz varsa, baska yontemler de anlatabilirsiniz, yorumlarinizi bekliyorum.
Mesela tam karar verip doktor isminde bile netlesemedim ki gidip goruseyim.

Yer:İstanbul
Bugün Botox icin doktoruma gittigimde ufak tefek dolgu istedim bana paris isiltisini önerdi (7 yildir gittigim dr ) hemsiresi asistana gecen hafta yapildi bak istersen dedi. 10 gun once gormustum kizi, ama inanamadim yuzundeki parlakliga ve lifting etkisine. Gormesem inanmazdim ama cidden etkili. Ben de yaptiracagim. 3 seans dedi. Haftaya baslayacagim, botoksum bir otursun

Bugün Botox icin doktoruma gittigimde ufak tefek dolgu istedim bana paris isiltisini önerdi (7 yildir gittigim dr ) hemsiresi asistana gecen hafta yapildi bak istersen dedi. 10 gun once gormustum kizi, ama inanamadim yuzundeki parlakliga ve lifting etkisine. Gormesem inanmazdim ama cidden etkili. Ben de yaptiracagim. 3 seans dedi. Haftaya baslayacagim, botoksum bir otursun
Selam botoksu yaptirdim ben de sonunda.
Bu aralar paris isiltisini fusunuyorum ama birisi ilk zamanlar parlaklik ve lifting etkisi oluyor sonra baska bir etkisi yok demisti ama deri altina vitamin giriyor meticede diye de dusunuyorum.
Şu an paris isiltisi cok fazla moda oldu ve fiyati etkisinden daha fazla diye dusunuyorum.
Benim konustugum bir doktor da su ara en cok yapilan islem oldugunu soylerken gereksizmis gibi bir ses tonuyla konustu🤗

Selam botoksu yaptirdim ben de sonunda.
Bu aralar paris isiltisini fusunuyorum ama birisi ilk zamanlar parlaklik ve lifting etkisi oluyor sonra baska bir etkisi yok demisti ama deri altina vitamin giriyor meticede diye de dusunuyorum.
Şu an paris isiltisi cok fazla moda oldu ve fiyati etkisinden daha fazla diye dusunuyorum.
Benim konustugum bir doktor da su ara en cok yapilan islem oldugunu soylerken gereksizmis gibi bir ses tonuyla konustu🤗
Sadece mezoterapi olsa ilgimi cekmezdi, ama icinde hylaronic asitte var. Oyuzden az az dolgu gibi dolgunlukta verecektir. Benim doktorum fazladan islem yapmayi hic sevmez, yalvariyorum dolgu icin :) ben deniycem bu parisi, etkisini suresini vs yazarim

Bugün ilk seansimi yaptirdim. Oncelikle anestezik kremle uyusuyorsunuz. Ama yine de belli yerler aciyor ama dayanilmayacak gibi degil. Tabii etkisino haftaya gorecekmisim. Umarim guzel olur

Bugün ilk seansimi yaptirdim. Oncelikle anestezik kremle uyusuyorsunuz. Ama yine de belli yerler aciyor ama dayanilmayacak gibi degil. Tabii etkisino haftaya gorecekmisim. Umarim guzel olur
Aa konu kalmis oyle unutmusum,ne yaptirdiniz simdi nasil

X