Paris Işıltısı yaptıran var mi?

teşşekkür ederim bende mezoterpi yaptıracağım . ankarad araştıryorum . seans 1000-2000 arasında . kime gitsem nereye gitsem karar veremedim . ama yaptırmam lazım nazobiallerde çöküntü var .
serkan öztürkün sayfasına bir bakın isterseniz ankaradayım ben de o nazaobiallerr baya etkili biyolojik lifting diye bi aşı yapıyor

E Evrekaaa Selam.
Paris isiltisinda morarma oldu mu?
Cok az oluyor 4-5 tane kucuk sinek isirigi kadar buyuklukte. Biraz ödem oluyor ama belirgin degil. 2. Seansta daha az oldu 2 kucuk kirmizilik , bi tane de belirsiz icerden bi morluk. Bi hafta dolmadan geciyor. Arnica surebiliyosun. Kapaticiyla kapatilir, ben kapatmadim. Bol su icmeni istiyor bide dr.

arkadaşınızın dolgusu mu kaydı o yüzden mi memnun kalmadı çok memnun olanlarda var ve ben göz altından çok rahatsızım yaptırmayı baya istiyorum
Çukurlari morluklari azalmadi. Tamgozaltina yapilmiyor yakin yerden yapilip dedtekle yukseltiliyor. Ama guldugunde yukaridski deri boslukta gibi duruyor. Bunu mutlaka sorun. Sonucta guluyoruz ve en onemli kisim o. Gulunce nasil duracak

Güncelleme yapiyorum. 2. Seans paris isiltisi uzerinden 9 gun gecti. Bugun yuzum guneste baktim isildiyor cidden :) hic bir sey yok yuzumde krem makyaj vs. Sadece bu isilti icin o kadar para vermeye deger mi bilmiyorum. Son seansi da yaptirayim sonucu yine yazarim.

Güncelleme yapiyorum. 2. Seans paris isiltisi uzerinden 9 gun gecti. Bugun yuzum guneste baktim isildiyor cidden :) hic bir sey yok yuzumde krem makyaj vs. Sadece bu isilti icin o kadar para vermeye deger mi bilmiyorum. Son seansi da yaptirayim sonucu yine yazarim.
o ışıltıyı siz dikkatli bakınca ve güneşte farkediyorsunuz. loş ortamda sıradan bi kişi farkedrmi

o ışıltıyı siz dikkatli bakınca ve güneşte farkediyorsunuz. loş ortamda sıradan bi kişi farkedrmi
Ben en azindan banyoda veya odada aynaya baktigimda farketmedim simdilik.
Yarin sirketteki arkadaslara bir sorarim. Ama her ortamda isilti sacan bir cilt yapacak bir mucize beklemiyordum zaten.

Ben en azindan banyoda veya odada aynaya baktigimda farketmedim simdilik.
Yarin sirketteki arkadaslara bir sorarim. Ama her ortamda isilti sacan bir cilt yapacak bir mucize beklemiyordum zaten.
bende bugün mezoterepi yaptırıyorum . daha çok yaşlanma için

malesef yaptıramadım , bana kampanya var seası 1000 tl ye indirdik dedi . neyse ben yaptırmak için gittim biz prp dedik dedi 2000 lira fiyat verdi . prp nin adı geçmedi. yüz mezoterapisi dedim . geri geldim güven duymadım hiç .
Tüh ya. Kampanya var diyen yerleri hic ciddiye almiyorum. Bir urunun belli fiyati vardir iniyorsa emin ol bir sey cikar altindan. Prp’de guzel bir islem diye biliyorum ama guven duymadigin yerde yaptirma tabi. Bir de sana bunu da yapalim bu lazim şu lazim diyen yerler.. bunlardan uzak duruyorum. İhtiyacina degil satisa odaklaniyorlar.

Tüh ya. Kampanya var diyen yerleri hic ciddiye almiyorum. Bir urunun belli fiyati vardir iniyorsa emin ol bir sey cikar altindan. Prp’de guzel bir islem diye biliyorum ama guven duymadigin yerde yaptirma tabi. Bir de sana bunu da yapalim bu lazim şu lazim diyen yerler.. bunlardan uzak duruyorum. İhtiyacina degil satisa odaklaniyorlar.
şimdi başka yer buldum ilacın adını sordum , arttırdım . paris ışıltısı deniliyormuş . 1300 tl ye . perşembe veya cuma yaptıracağım .

bana dediki instagramda yazan kişi yanlış yazmış yanlış anlamıştır dedi .salak yerine koyuyor adamı

Nctf135 ha yaptirdiniz dimi ? Bugun 2. Seansimi yapti doktor. Hatta gozaltlarina botox kombine edereke yapti bakalim nasil olacak. Ama bugun eski fotografima baktik , gozalti koyuluk azalmis cildim matmis parlamis fark var , ama woow degil bence.
26 kasıma randevu aldım. ilacın ismi buymuş . bakalım göreceğiz. bence yaşınız gençse etkisi az olur benim nasıl olacak bakalım

26 kasıma randevu aldım. ilacın ismi buymuş . bakalım göreceğiz. bence yaşınız gençse etkisi az olur benim nasıl olacak bakalım
Evet ben de bunu yaptiriyorum. İyi fiyat almissiniz. 3 seans tamamlayin ama. Yabanci kaynaklardan da baktim ben 2 seans kesin. 3. Seansta mutlaka oneriyorlar.
Ben simdilik cok bir etki gormedim ama zamanla olacaktir herhalde. Yaptiran herkes cok memnun. Nolur nolmaz siseyi gorun siz ama, yani yaninizda acsinlar. Benim yanimda açılıyor.

Evet ben de bunu yaptiriyorum. İyi fiyat almissiniz. 3 seans tamamlayin ama. Yabanci kaynaklardan da baktim ben 2 seans kesin. 3. Seansta mutlaka oneriyorlar.
Ben simdilik cok bir etki gormedim ama zamanla olacaktir herhalde. Yaptiran herkes cok memnun. Nolur nolmaz siseyi gorun siz ama, yani yaninizda acsinlar. Benim yanimda açılıyor.
teşşekür ederim zaten bunlar yaşlanmayı yavaşlatıcı etkisis varmış. proplemli ciltlere pek etkisis yok galiba. cildin eksikliklerini tamamlıyor.

teşşekür ederim zaten bunlar yaşlanmayı yavaşlatıcı etkisis varmış. proplemli ciltlere pek etkisis yok galiba. cildin eksikliklerini tamamlıyor.
Benim cildim problemli degil. Ne kuru ne yagli sadece goz cevresine sogeu guldugumde beliren ince cizgiler var ve goz pinari tarafinda hafif koyuluk. Bunlara etki etmesi benim icin yeterli olur. Ki doktor bunlar icin cok guzel etkisi var demisti. Bakalim

Bugun 3. Seansimi yaptirdim. 4 hafta sonra.
Ben acikcasi oldukca memnun kaldim. Cilt kalitesi artiyor goz altima kapatici surmuyorum bile artik. Son seans daha cok etki edecekmis 😊

Paris ışıltısı, gençlik aşısı, altın iğne hepsini yaptırdım süreçler içinde. Hiçbirinde müthiş bir etki görmedim, 42 yaşındayım, 27 yaşımdan bu yana botox yaptırıyorum, 35 sonrası dolgu başladım. Paris ışıltısı, gençlik aşısı vb yine yaptıracak mıyım, evet ama olmazsa olmazlarım arasında değil.

Paris ışıltısı, gençlik aşısı, altın iğne hepsini yaptırdım süreçler içinde. Hiçbirinde müthiş bir etki görmedim, 42 yaşındayım, 27 yaşımdan bu yana botox yaptırıyorum, 35 sonrası dolgu başladım. Paris ışıltısı, gençlik aşısı vb yine yaptıracak mıyım, evet ama olmazsa olmazlarım arasında değil.
botoxa uzuzn süre ara verdiğiniz oldumu . dolguyu nereye yaptırdınız

X