PARK YATAK ÖNERİSİ?

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
233
79
34
MERHABALAR PARK YATAK OLARAK HANGİ MARKA VE MODELİ ÖNERİRSİNİZ? AHŞAP BEŞİK DÜŞÜNMÜYORUM. YENİDOĞAN BİR BEBEK İÇİN GEÇİCİ OLARAK PORTATİF BEŞİK Mİ ALSAM ?

MERHABALAR PARK YATAK OLARAK HANGİ MARKA VE MODELİ ÖNERİRSİNİZ? AHŞAP BEŞİK DÜŞÜNMÜYORUM. YENİDOĞAN BİR BEBEK İÇİN GEÇİCİ OLARAK PORTATİF BEŞİK Mİ ALSAM ?
Merhaba, ben ahşap hamak kullandım gündüzleri uyuturken. Geceleri park yatak kullandım. Maccon markası. oğlum 10,5 aylık ve halen kullanıyorum hamağı gündüz :)

Merhaba, ben ahşap hamak kullandım gündüzleri uyuturken. Geceleri park yatak kullandım. Maccon markası. oğlum 10,5 aylık ve halen kullanıyorum hamağı gündüz :)
Çok teşekkür ediyorum peki park yatak ilk kurulduğunda ağır bir kokusu oluyormuş. Öyle oldu mu ? Ne kadar sürede koku geçer ki

İlk dogdugunda portatif beşikler oluyor ondan kullandım ben çok pratik fiyatları da çok uygun. Su an park yatak. Zaten hepsi birbirinin aynısı nerdeyse park yataklarin rengini modelini beğendiğiniz birtanesini alın :)

İkizlerim için Yoyko park yatak aldım çok güzel koku falan da yok umarım içinde sağlıkla uyuduklari günleri görürüz size de tavsiye ederim

Baby Plus marka park yatağını kullandım...Büyüdüğünde içindeki aparatı çıkartıp oyun alanı olarak kullandık...Şimdide şemsiye gibi topladık kenara kaldırdık...İyi ki bunu almışız diyoruz :emir_bebek:
IMG_20220703_015743.jpg

Anne yanı çok iyi olur yenidoğan için başka türlü kalkması zor olur. Memede uyursa ya da ayakta sallanmak isterse park yatak kullanılmıyor eğil kalk çok zor. Önce anne yanı sonra montessoriye geçtim memnunum

ben elele madre anne yanı park yatak almıstım.. yan tarafı asagı ınıyor. bazıları oyle degıl. ozellıkle anne yanı olan modellere bak park yatakta.. ben memnun kalınca bebek arabasını da elele allroad2 aldım:) bence cok ıyı ve saglam yani. bu zamana kadar da bu markanın adını duymamıstım:)

5 aya kadar sepet beşik kullandım. Sonra bebeğim sığmamaya başladı. Arkadaşım Graco marka park yatak hediye etmişti. İnanılmaz memnunum. Her yere taşınıyor. Çok yerde kaplamıyor.
Kızımın kendi odası da var ama daha ayırmaya gönlüm elvermiyor.
Başka arkadaşımda Chicco anne yanı vermişti. O çok hantal. Kurmadık.

Ben de Kraft calipso onermeye gelmistim, bu oneriyi de yine forumdan almistim. Gercekten cok kullanisli bir park yatak, bayildik🥳🥳🥳

Elele baby markası kullanıyorum ikizlerime 2 senedir. Sürekli katlayıp tatillere, köyümüze vs götürüyoruz :)) çocuğu orda Burda yatırmayı sevmiyorum. Şimdi hatta anne yanı olabilen modeli çıkmış kesinlikle öneririm. 👍

Evet evet sevgili Calci sen vermistin buyuk ihtimal, ne almaliyiz basliginda 😃 bebek arabasinda hic buraya bakmamistim, uppababy almistik ama simci maclarenlerde gozum 😃 siz ne kullaniyosunuz?
merve merve duymasın da Joie Literax 4 kullandım ben. Şimdi de ablama verdim o kullanıyor hem yatağı hem arabayı.

1657015323829.png

X