Doğuma Hazırlık Park Yatak Süslemesi hk.

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Fei_Lian

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
253
2
Selamlar,
İyi akşamlar,

Minikimin park yatağını biraz süslemek istiyorum. İtiraf etmem gerekirse beşiklerin fotolarını görünce özendim. Düşündüm ki; Bazaların fırfırlı eteğinden yapıp park yatağın etrafına dolayabilirim.

Şimdi size soracağım konu şu; bu baza fırfırını, saten kumaştan diktireyim mi?
yoksa piyasada hazır satılan nevresimlik kumaşlardan mı alayım?

iyi akşamlar canım... bebişinin yatağının fotoğrafını çekip ekleme şansın warmı görüp daha güsel fikir verebliriz canım :))

resimdeki mavi renkli yataktan bizimki... foto biraz küçük ama anlaşılabiliyor...

Eklentiler

• $ST05701BR.gif
    $ST05701BR.gif
    13,9 KB · Görüntüleme: 554
canım öncelikle güle güle kullanın bebişin güle oynaya büyüsün uyusun içinde :)) mavi olduğuna göre oğluşun gelecek sanırım ben kız bebek sandım o arada cibinlik pileli fırfırlı saten bişiler hayal ediodumm :kedi:
ben erkek bebek için sadelikten yanayım o yüzden benim oğluşum olsaydı bende sepet almak yerine kesinle park yatak alıp hazır nevresimlik kumaş kullanırdım hani saten tül fırfır vs daha çok kızlara yakışıo gibi gelio bana

bence lüzumsuz ,ne gerek var fırfır mırfır ,sade çok daha hoş bence ,hiç yapma derim boşuna uğraş ,güzel olacağını da sanmıyorum ,hiç öyle süslü park yatak görmedim ..

ehe teşekkür ederim... güzel dileklerin için... ama bakma sen yatağımızın mavi olduğuna minikim kız geliyor inşallah... biz biraz acele edip almış bulunduk yatağı o nedenle mavi oldu... :KK70:
işde o hayal ettiğin fırfırları saten mı yapsam diye düşünüyorum bende...

birde 3 kat yapayım diyordum, şimdi webde gezinirken yere kadar olan satenler daha bi alımlı duruyor gibi geldi... saten özel günler için kullanılır bence, günlük için saten ne bileyim biraz falza geldi bana...
karasızım...

F.L.Not: ah anne aklıma neler sokuyorsun ya... :S

ehe teşekkür ederim... güzel dileklerin için... ama bakma sen yatağımızın mavi olduğuna minikim kız geliyor inşallah... biz biraz acele edip almış bulunduk yatağı o nedenle mavi oldu... :KK70:
işde o hayal ettiğin fırfırları saten mı yapsam diye düşünüyorum bende...

birde 3 kat yapayım diyordum, şimdi webde gezinirken yere kadar olan satenler daha bi alımlı duruyor gibi geldi... saten özel günler için kullanılır bence, günlük için saten ne bileyim biraz falza geldi bana...
karasızım...

F.L.Not: ah anne aklıma neler sokuyorsun ya... :S

ozaman iş değişti :))) canım walla ilk aklıma gelen şey şu bebe marketlerden güzel bi cibinlik temin edeblirsin ki ben geçen gün migrosta beyaz cibinlik satıldığını gördüm... sonrasında yatağın dört köşesinden lastikle /cırt cırt / cıt cıt/ vs bişeyle dikilmiş (kolay çıkarabilmen için) dikilmiş pileli krem yada beyaz saten diktireblirisn üzerine dilediğin süsleri uyguluyablirisn serpme çiçek inci tül vs kullanablirsin.. hem ekonomik hem şık bişi diktireblirsin yani

ya aslında aklımda hoş bişi canlandı ama nasıl dile getirebliceğimi bilmiom tarifte sıkıntı var yane :)) du çizmeye çalışıyım :))

walla ben kafamda tasarladığımı çizdim, bişiye benzetemedim... ama çiçekler ve inci boncuk önerinle çok cici bişi yakaladım gibi... :KK70: yarın ilk işim gidip terziye sormak olacak... :)) teşekkür ederim canım gece gece benimle kafa yordun sende... :))

yok canım rica ederim zevkle :)) sen en güzeli yatağın en uçlarından yere kadar sık pileli saten kumaş diktir köşe başlarına beğenebileceğin şifon kumaştan fiyonk aynı fiyonktan cibinlik üst tepesine.. incileride serpme olarak pilelerin üzerine serpiştir hem zarif bişi olur gelin yatağı gibi hem mavi renki kapamış olursun :KK66:)

sonucu ve kararını hbr vermeyi unutma

kolay gelsin canım bende senin gibi Park yatak aldım nasipse pazartesi bebişimiz doğacak. ben fikrimi söyleyeyim bence bu yataklarda hiç gerek yok bahsettiğin ayrıntılara ama sen içimde kaldı diyosan kendin bilirsin:) hayırlı doğumlar şimdiden

yeni görüyorum yazdığını :) bebişin gelmiştir heralde... :)
özendim biraz, oda çok sade oldu çünkü... bişiler yapmalıyım diye düşündüm... sade ama şık olacak bişiler düşünüyorum... bakalım yaparsam fotosunu ekler yorumlarınızı alırım... :KK70: