Maske Tarifleri Patatesi Cildinizde Denedinizmi Hiç Bence Hiç Beklemeyin Ve Uygulayin

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

gamzelirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
4
0
39
selam kızlar ben bu patates konusunda ciddiyim bir dergide okumuştum çokta ilgimi çekmemişti okuyunca patatesin görüntüsü kötü olduğu için ben onu suratıma süremem emiştim ama bigün evde yalnız otururken canım sıkıldı ve denedim suratıma parlaklık ve ferahlık veriyo 1-2 saat sonra cildimin rahatladığını ve nefes aldığını hissettim nasıl yaptığımıda anlatıyım patatesin kabuğunu soydum daha sonra yuvarlak ve ince şekilde kestim suratıma koydum salatalık maskesi gibi yani 15 dk sonra ılık suyla yıkadım daha sonrada cildimi kıremledim sadece bu kadar arkadaşlar:içelim:

bende göz cevresi için maskesini biliyorum patatesin.ve arada yapıyorum gerçekten ferahlatıo.yüzümün tamamına hiç sürmedim denerim bi ara saol :KK66:

X