Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Pazara evde nişanlım var siyah elbise olmaz mı

fattime

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
171
11
Kızlar bi el atın konuya cumartesi günü isteme oldu önümüzdeki pazara nişanım olacak ben evde olduğu için daha önceden aldığım siyah şifon bi elbiseyi giyerim diye düşünmüştüm ama şimdi burda okudum özellikle sakın siyah giyinmeyin demiş bende kayın valideme fln söylemiştim onu giyerim diye şimdi napcam bana akıl verin :KK1:

Öncelikle hayırlı olsun kuzum :) Allah tamamına erdirsin inş.
Siyah bence de giyme.
Saks mavi, mor fln giyin :)

Bence de siyah olmasın canım senin özel bi günün neden karalara bürünesin.İmkanın varsa değiştir eğerki yoksa renkli takılarla falan biraz havalandır

Giy elbiseni sonuçta evde bende lacivert giymiştim pembe ayakkabıylakombin ettim nişanlımda pembe kravat taktı.

Kuzenimde krem elbise giyip bordo ayakkabı kullanıp nişanlısı bordo kravat takmıştı sizde bu şekilde uyum sağlayabilirsiniz

Doğru haklısınız da bohça alışverişini dün yaptık şimdi elbise istersem ayıp olmaz mıı :KK43:

Siyah niye giyilmiyormus ??boyle bir kural varda benmi duymadim eger sen uygun gorup giyerim dersen kimseyi ilgilendirmez

Elbise bu kızlar yanlış anlamayın çok suratsız olduğum için sakladım yüzümü fikirleriniz ne olur

Eklentiler

• Screenshot_2014-10-27-18-09-13.jpg
    Screenshot_2014-10-27-18-09-13.jpg
    309,4 KB · Görüntüleme: 331
elbisen çok şık saçını aksesuarını komin yaparsın fıstık gibi olursun kime ne siyah giydiysen

Benimde nişanım evde oldu siyah uzun düz bir elbise tercih ettim vallahi sade şık çok da güzel oldu siyah hep asil durur :cool:

:KK43: bugün bordo bi elbise aldık 360 TL ye nişanlık aldığım için bohçaya alıncak takımdan vazgeçtim :KK43: arkadaşlar bide bişey sorcam nişanda damadın takımını kız mı alıyo?

:KK43: bugün bordo bi elbise aldık 360 TL ye nişanlık aldığım için bohçaya alıncak takımdan vazgeçtim :KK43: arkadaşlar bide bişey sorcam nişanda damadın takımını kız mı alıyo?
Bizim adetimizde dugunde damadin takimini kiz aliyor nisanimda almamistik biz dugunumuzde aldik

Benim de annem nisan elbisemi almadan once "Siyah ya da beyaz olmasin" demisti. Genelde de daha canli renkler tercih edilir, ama bu siyah elbise de cok zarif cok asil gorunuyor. Giysen de olurdu. Aldigin elbise ne renk?

Kızlar bi el atın konuya cumartesi günü isteme oldu önümüzdeki pazara nişanım olacak ben evde olduğu için daha önceden aldığım siyah şifon bi elbiseyi giyerim diye düşünmüştüm ama şimdi burda okudum özellikle sakın siyah giyinmeyin demiş bende kayın valideme fln söylemiştim onu giyerim diye şimdi napcam bana akıl verin :KK1:
canim nasilsa evde olucak guzel renkli bi ayakkabiyla kombin yap durumun el veriyorsada yenisini al bence sen o elbisede nasil hissettigin onemli sorun olmaz bence

X