Pco lu Olup Kürlerle Hamile Kalan Var Mı?

azra_beril

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77
Arkadaşlar bu kürlerin faydası oluyor mu ben bugün başladm incir yapyrm lütfen kullandıysanız burdan yazın ve ya neler yaptığınızı yazın...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2423 gün geçti.

deryaberil

beril
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.908
5
39
Arkadaşlar bu kürlerin faydası oluyor mu ben bugün başladm incir yapyrm lütfen kullandıysanız burdan yazın ve ya neler yaptığınızı yazın...

walla azra_beril :) ben hiç kür kullanmadım ama soğan kürü ibrahim saraçoğlunun kullananların adetlerinin düzene girdiğini ve kistten kurtulduklarını duydum 1. ağızdan....ama deneyemedim daha ben de polikistik over hastasıyım....

azra_beril

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77
saol canım ben incire başladım inş bi faydasını görürm ne duysam yapıyorum artık... inş bir an önce gelir bebişş...

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
8.481
25
valla canim o kadar topikte okudum,kimisi iyi geldi demis,kimisi olan düzenimde gitti demis..
bende pcosluyum ama cesaret edemiyorum acikcasi...bakalim bi adet olayimda sonra hayit kürü aldim,böyle balli bi karisim gibi,ondan denemeyi düsünüyorum...
cünkü zaten bende bozulabilecek bi düzen yok...

azra_beril

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77
cucum bendede düzen olmadığı için rahatlıkla kullanyorum bozulcak bişi yok ki zaten...mafoldumbenmafoldumben inşallah düzene girere böle nolcak pcosların hali offf offfsenağlamasenağlama

deryaberil

beril
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.908
5
39
valla canim o kadar topikte okudum,kimisi iyi geldi demis,kimisi olan düzenimde gitti demis..
bende pcosluyum ama cesaret edemiyorum acikcasi...bakalim bi adet olayimda sonra hayit kürü aldim,böyle balli bi karisim gibi,ondan denemeyi düsünüyorum...
cünkü zaten bende bozulabilecek bi düzen yok...

cucu slm...bu hayit kürü de nedir? anlatır mısın ? neişe yarar?nerden alınır? nasıl yapılır??

azra_beril

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77
incirden sonra soğanı da denicm saol cnm,,,

deryaberil

beril
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.908
5
39
wayy bee soğan küründen sonra hamile kalınıyormuymuşşşş...walla şaşırdım....
deneesemmi acaba ? :)[
305875-klomen-kullananlar-yardim-3.html

azra_beril

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77
denemekte fayda var bence ilaçlardan bıktım şahsen ; ( kafamçokkarıştı

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
5
bende pcoluyum ama doktor böyle kür değilde tedavi öneriyor bana çünkü ben bebek istiyorum

deryaberil

beril
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.908
5
39
bende pcoluyum ama doktor böyle kür değilde tedavi öneriyor bana çünkü ben bebek istiyorum

tatlım hepimize tedavi öneriyor doktorlarımız zaten. ama hani bilirsin ümit her yerdedir ya arkadaşlar da bu umutla deniyorlar kürleri ve başarılı sonuçlar alalar da çok fazla ...ben daha evvel de duymuştum burada da duyuyorum..bliyorsun alternatif tıp diye bir gerçek var ve bitkilere doğaın gücüne inanmak gerek.....

be en yakın kardeşim ve annemde gördüm soğan kürünün başarısını....

:)

onca ilacı yükleniyor içiyoruz ne var denemekte alkisalkisalkis

azra_beril

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77

canım bana da tedavi öneriyor bende bebek istiyorum 1,5 yıl tedavi gördüm 15 kilo aldım ve çok yıprandım o yüzden ara verdim ve kürleri denemye karar verdim... kürleri zaten dr önermiyor banada ,:CüvCüv:sen tedavini gör inşallah hepimiz öyle yada böle bebiş sahibi oluruz

azra_beril

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
294
77
tatlım hepimize tedavi öneriyor doktorlarımız zaten. ama hani bilirsin ümit her yerdedir ya arkadaşlar da bu umutla deniyorlar kürleri ve başarılı sonuçlar alalar da çok fazla ...ben daha evvel de duymuştum burada da duyuyorum..bliyorsun alternatif tıp diye bir gerçek var ve bitkilere doğaın gücüne inanmak gerek.....

be en yakın kardeşim ve annemde gördüm soğan kürünün başarısını....

:)

onca ilacı yükleniyor içiyoruz ne var denemekte alkisalkisalkis

katılıyorum kesinlikle...vereliniortak

zkol

Şehzadem Mustafa'm geliyo
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.075
0
Bebeğin geldi mi. Bende pcoluyum dün teşhis konuldu ve bebeğim olmayacak diye çok korkuyorum. Nette araştırırken bloğunuzu buldum ve hemen üye olup tecrübelerinizden yararlanmak istedim. Sağlıcakla kalın.